FrankliN7
Dołączył/a: wrzesień 2020
Łódź
7 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@tomek8756 bardzo rzadko takich widuję, w większości starsze osoby kiedy chcę ustąpić im miejsca uśmiechają się, dziękuję i mówią, że nie trzeba. A jak człowiek i tak wstanie to zaraz jakiś małolat się bezczelnie ładuje na miejsce zamiast starszej osoby.
3
@zadafcb zaraz będzie Donald T. i nikt się i tak nie zorientuje ;)
5
@tristan87 masz 9 linijek tekstu łącznie z obrazkiem i dwukrotnie podaną odpowiedź na Twoje pytanie, nie rób sobie jaj xD
3
@Popitek12 zależy ile masz od rodziny
3
@NeroTFP1 z całym szacunkiem, ale jak ktoś pisze takie posty w social mediach, to wyjście jest jedno: cofnąć się w czasie i nie robić dzieci.
4
@tomek8756 bo to była miesięcznica, wtedy @jowita pierwszy raz "skonsumowała" miłość @Luciano99
0
@Pawel13sz można się śmiać, ale ciekawe jak Judę by zagrał po tych ośmiu harnasiach
0
@Pawel13sz ktoś tam musi Kyliana chować do kieszeni na PO
1
@BulaKG mam nadzieję, że mnie nie oszukałeś, zamówione
1
@shinthps ktoś ich zgłasza :D
3
@Kgorecki2500 jakieś dwa tygodnie temu skończyłem oglądać :D
Oczywiście kiedyś w TV się oglądało, ale pierwszy raz przerobiłem cały od początku do końca. Mistrzowski serial.
7
@MesQueUnClub96 Maria Curie-Skłodowska
0
@Luciano99 niektórzy uprawiają kolarstwo, a inni paserstwo kolarzówek
2
@Faro no tak, bo Laporta to przykład osoby, która waży każde słowo.
2
@PW27 też uważam, że jeśli koniecznie musimy sprzedać kogoś kto jest wart realnych pieniędzy, to powinno paść na Frenkiego. Raphinha/Kounde/Araujo to ważni zawodnicy, a pomoc mamy najlepiej obsadzoną. Do tego Frenkie nie przekonuje, a i pensję ma wysoką.
5
Dlaczego Cancelo nie może grać jako lewy skrzydłowy? W ataku jest kapitalny, ma drybling, strzał, dobre rozegranie i świetne dośrodkowania. Z obroną krucho, ale nie można odmówić mu pracy, pressingu. Skrzydłowemu to wystarczy.
1
@Mattrix99 poszło, powodzenia!
4
@PW27 to prawda, choć akurat te na screenie to pestka ;)
2
@fart osobiście mam takie samo podejście jak Ty, ale mimo wszystko uważam, że każdy powinien móc sam zdecydować, czy chce zostać i walczyć za kraj czy po prostu uciekać przed ewentualną wojną.
1
@Culer9002 tam gdzie są obaj to jest awantura
1
@tbas też uważam, że nie było tragedii jeśli chodzi o wyniki. Natomiast z grą zespołu było - szczególnie w tym sezonie - tragicznie, poza kilkoma spotkaniami. Mam wrażenie, że Xaviego przede wszystkim zjadła presja i głowa nie dojechała. Mimo wszystko pomógł klubowi w trudnym momencie, ale trzeba podziękować i próbować znaleźć kogoś z koncepcją na ten zespół, bo kadra poza brakiem dm jest co najmniej dobra.
0
@Lucyfffer zapomniałeś o Kloppie i Guardioli ;) A, no i o Enrique.
1
@Luciano99 podobno @lucjan to osobiste życzenie Roberta
6
@Emhyr jak dla mnie również Neymar, Ronnie i Messi, natomiast z mniej oczywistych graczy, których wyróżniłbym za drybling - Ben Arfa :)
Bardzo przyjemnie oglądało się jego popisy swego czasu.
3
@MichuZ44 kara śmierci w pewnych przypadkach tak, ale nie w taki sposób. Bez publicznej egzekucji i w sposób bardziej "humanitarny", jakaś iniekcja czy coś.
0
@bart_azz moim zdaniem dobry pomysł, ale przy założeniu, tylko trzeba wtedy dovbrze dobrać parę pomocników. Bo zakładam, że mówimy o ustawieniu a'la 4-2-3-1.
0
@FCB24 bardzo dobry trener, potwierdzam :D
2
To co, Fabs za Xaviego? :D
0
@zodiak_10 po długich negocjacjach?
0
@bartekvisca rozumiem, nie śmiał bym wątpić. W takim razie ktoś bezczelnie kopiuje Twoje wypowiedzi :/