3

@tomek8756 bardzo rzadko takich widuję, w większości starsze osoby kiedy chcę ustąpić im miejsca uśmiechają się, dziękuję i mówią, że nie trzeba. A jak człowiek i tak wstanie to zaraz jakiś małolat się bezczelnie ładuje na miejsce zamiast starszej osoby.

3

@zadafcb zaraz będzie Donald T. i nikt się i tak nie zorientuje ;)

5

@tristan87 masz 9 linijek tekstu łącznie z obrazkiem i dwukrotnie podaną odpowiedź na Twoje pytanie, nie rób sobie jaj xD

3

@Popitek12 zależy ile masz od rodziny

3

@NeroTFP1 z całym szacunkiem, ale jak ktoś pisze takie posty w social mediach, to wyjście jest jedno: cofnąć się w czasie i nie robić dzieci.

4

@tomek8756 bo to była miesięcznica, wtedy @jowita pierwszy raz "skonsumowała" miłość @Luciano99

0

@Pawel13sz można się śmiać, ale ciekawe jak Judę by zagrał po tych ośmiu harnasiach

0

@Pawel13sz ktoś tam musi Kyliana chować do kieszeni na PO

1

@BulaKG mam nadzieję, że mnie nie oszukałeś, zamówione

1

@shinthps ktoś ich zgłasza :D

3

@Kgorecki2500 jakieś dwa tygodnie temu skończyłem oglądać :D
Oczywiście kiedyś w TV się oglądało, ale pierwszy raz przerobiłem cały od początku do końca. Mistrzowski serial.

7

@MesQueUnClub96 Maria Curie-Skłodowska

0

@Luciano99 niektórzy uprawiają kolarstwo, a inni paserstwo kolarzówek

2

@Faro no tak, bo Laporta to przykład osoby, która waży każde słowo.

2

@PW27 też uważam, że jeśli koniecznie musimy sprzedać kogoś kto jest wart realnych pieniędzy, to powinno paść na Frenkiego. Raphinha/Kounde/Araujo to ważni zawodnicy, a pomoc mamy najlepiej obsadzoną. Do tego Frenkie nie przekonuje, a i pensję ma wysoką.

5

Dlaczego Cancelo nie może grać jako lewy skrzydłowy? W ataku jest kapitalny, ma drybling, strzał, dobre rozegranie i świetne dośrodkowania. Z obroną krucho, ale nie można odmówić mu pracy, pressingu. Skrzydłowemu to wystarczy.

1

@Mattrix99 poszło, powodzenia!

4

@PW27 to prawda, choć akurat te na screenie to pestka ;)

2

@fart osobiście mam takie samo podejście jak Ty, ale mimo wszystko uważam, że każdy powinien móc sam zdecydować, czy chce zostać i walczyć za kraj czy po prostu uciekać przed ewentualną wojną.

1

@Culer9002 tam gdzie są obaj to jest awantura

1

@tbas też uważam, że nie było tragedii jeśli chodzi o wyniki. Natomiast z grą zespołu było - szczególnie w tym sezonie - tragicznie, poza kilkoma spotkaniami. Mam wrażenie, że Xaviego przede wszystkim zjadła presja i głowa nie dojechała. Mimo wszystko pomógł klubowi w trudnym momencie, ale trzeba podziękować i próbować znaleźć kogoś z koncepcją na ten zespół, bo kadra poza brakiem dm jest co najmniej dobra.

0

@Lucyfffer zapomniałeś o Kloppie i Guardioli ;) A, no i o Enrique.

1

@Luciano99 podobno @lucjan to osobiste życzenie Roberta

6

@Emhyr jak dla mnie również Neymar, Ronnie i Messi, natomiast z mniej oczywistych graczy, których wyróżniłbym za drybling - Ben Arfa :)
Bardzo przyjemnie oglądało się jego popisy swego czasu.

3

@MichuZ44 kara śmierci w pewnych przypadkach tak, ale nie w taki sposób. Bez publicznej egzekucji i w sposób bardziej "humanitarny", jakaś iniekcja czy coś.

0

@bart_azz moim zdaniem dobry pomysł, ale przy założeniu, tylko trzeba wtedy dovbrze dobrać parę pomocników. Bo zakładam, że mówimy o ustawieniu a'la 4-2-3-1.

0

@FCB24 bardzo dobry trener, potwierdzam :D

2

To co, Fabs za Xaviego? :D

0

@zodiak_10 po długich negocjacjach?

0

@bartekvisca rozumiem, nie śmiał bym wątpić. W takim razie ktoś bezczelnie kopiuje Twoje wypowiedzi :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?