0

Nasz nowy duet Lamine - Dani??

3

@Comentateiro wszystkie poza Hiszpania - Niemcy?

1

@MateuszGotowka99 moim zdaniem Olmo jak na razie gra przyzwoicie.

0

@Kibic_83 podobnie jak piszesz by było jakby Kroos sfaulował, ale np. Carvajala :) Wtedy nie byłoby problemu.

0

To dopiero kwadrans z hakiem, ale na razie Niemcy przy Hiszpanach wyglądają bladziutko. A to są dwie najlepiej grające drużyny tego Euro.

4

Zdrówka Pedrito, obyś był gotowy na półfinał!

0

@FcPortoFan1999 odliczą od premii

6

@Luciano99 to jeszcze z czasów, kiedy @jowita była całkiem zgrabniutka, w formie.

0

Co za paraolimpiada

0

@Lordzi nie widziałem tak nudnego futbolu jak w dzisiejszych meczach odkąd Anglia grała ze Słowacją na Euro 2024.

0

@Arden oznacza to, że przychód z jego transferu zostanie zaliczony do poprzedniego roku obrachunkowego, co jeśli dobrze myślę, ma znaczenie w kontekście dopięcia budżetu i powrotu do zasady 1:1.

0

@Coutinho007 z taką grą to ja też ich na tyle wyceniam

21

Rosjanie poszukiwani przez Interpol? Nielegalny hazard? Takich ludzi potrzebujemy!

1

@Rust_Cohle walizki spakowane?

0

Zabójcza skuteczność...

3

@Luciano99 to akurat nie prawda

0

@tadzik447 faktycznie, 5 po 12tej

1

@svensonFCB wywar z wezwań do zapłaty

0

@Krzysztof1987 nie napisał, że pyta o rekiny w kontekście bycia zjedzonym. Może to on chce polować :)

0

@Lukikiki po pięciu browarach to każdy by strzelił... A oni musieli tam strzelać na trzeźwo!

1

@KamQiX interwały

0

@VegetaPolska ja tam osobiście żadnej wyjątkowości w urodzie azjatek nie dostrzegam, kwestia gustu. Choć oczywiście ta aktorka, o której napisałeś, to śliczna dziewczyna.

1

@VegetaPolska obejrzałeś dwa koreańskie seriale i już Ci się marzy skośnooka piękność? :D

1

@Arden zaczynają coś tam działać, do niedawna w ogóle nie istnieli.

0

@MesQueUnClub96 jest na bardzo wysokim poziomie, ponieważ zawzięcie wzoruje się na swoim idolu

0

@marcin62 w sumie wyszło git :D

To jest lepsze:


1

@Arden tak kończą transfery Manchesteru United.

2

@AlphaNumeric nie wnikam nawet co to za post, Twitter to tak toksyczne środowisko, że tam pod dosłownie wszystkim będzie ściek

4

@Stoiczkow wydaje mi się, że poruszyłeś bardzo ważną kwestię, tzn. brak odpowiedzialności za składanie fałszywych zeznań. Może gdyby zająć się tym tematem na poważnie i surowo karać takie osoby, to w połączeniu z wyostrzeniem definicji samego gwałtu zgodnie z przyjętą ustawą, mielibyśmy bardzo dobre prawo. Z jednej strony takie, które nie zostawia furtki zboczeńcom, a z drugiej odstraszające osoby, które chcą kogoś skrzywdzić fałszywymi zarzutami.

1

@TR3YWAY koniecznie z królewską pieczęcią

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?