FrankliN7
Dołączył/a: wrzesień 2020
Łódź
7 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@VegetaPolska no nie można odmówić Ci racji, faktycznie zazwyczaj tak to wygląda.
0
@pt9 ja nie mam żadnych zarzutów do komentatorów z C+.
0
@VegetaPolska złe przygotowanie fizyczne? W Barcelonie nie znamy takiego pojęcia :)
0
@norbi77 Dzień dobry, Tomasz Ćwiąkała TOP!
1
@AFA biedny Cristiano, zawsze drugi :(
0
@Mroziu kwota jaką podaje MD jest faktycznie duża, mam nadzieję, że będzie oscylować raczej wokół tego, co podaje RAC1. Ale to, o czym piszesz jest kompletnie nierealne.
1
@SZYCHA0005 trzeba zwrócić uwagę na to, że poza częścią krytykujących, którzy faktycznie narzekają na liczby Lewego, jest też część, która nie ma zastrzeżeń do liczby bramek i asyst, które zdobył, a do jego stylu gry, który prezentował przez dużą część ostatniego sezonu.
Ja zdecydowanie wolę Lewego, który - tak jak w meczu z Valencią - będzie niewidoczny przez większość czasu, ale będzie czekał na swoje okazje w polu karnym i je wykorzystywał, a nie próbował rozgrywać w środku pola i spowalniał akcje, często tracąc przy tym piłkę.
0
@barteq okej, wybacz. Faktycznie źle przeczytałem Twój komentarz.
0
@barteq nie wiem, skąd wziąłeś to 80 mln. Od kilku dni podawane są kwoty o okolicy 50-55 mln euro.
0
@poskus to też moja opinia, także proszę jej nie zabierać, bo ja będę jej jeszcze używał!
0
@Czerwo64 będzie. I całe szczęście :)
0
@Messibestplayerintheworld za to Pedri gotowy do gry.
4
@PIWOSZ89 Sun Wukong (Małpi Król) to postać z mitologii chińskiej.
0
@Pawel13sz ja bardziej widzę Raphinhę na "10" i Olmo bliżej lewej, schodzącego do środka.
1
@Sulimo ja osobiście żyję ekologicznie i szczam do zlewu!
1
@Kgorecki2500 jeśli to nie może być dla Ciebie prawdziwe, to Lis Cię jeszcze nie raz zaskoczy, potrzymaj mu piwo :D
0
@Kgorecki2500 niezbyt rozsądnie jest porównywać te stroje na podstawie wyżej przedstawionych zdjęć. Kompletnie różne warunki... Zestawienie fotografii od razu pod udowodnienie tezy.
0
@Kengo Ribery, Iniesta, Xavi, Suarez. Pewnie jeszcze kilku by się znalazło.
1
@BorzyKrzys to forum jest świetnym przykładem na to, jak choroba, zwana polityką, przy zbyt dużym "zaangażowaniu" pierze ludziom głowy. Bez względu na ich sympatie polityczne, od lewej do prawej. Co za dużo, to nie zdrowo :)
3
No i znów to samo. Czuję, że trzeba iść spać, bo skończy się czekaniem do rana. Trzeci raz się nie dam nabrać...
4
@mekston szczególnie 5. bramka z Wolfsburgiem to był typowy tap-in.
1
@KamQiX ja też odpuściłem, jak o 1:00 zobaczyłem, że może być przekładany kilkukrotnie i poszedłem spać. W głowie miałem scenariusz, jak czekam do 3:00 tylko po to, by usłyszeć, że mecz jest odwołany :D
2
@Kapitan hawk to nie król, Mieszko I był "tylko" władcą i nigdy nie został koronowany.
1
@kanver_ tam nie powtórzą meczu, tylko tą jedną sytuację. Ale za to do skutku.
3
Myślicie, że teraz Laporcie uda się powtórzyć El Clasico, w którym nie uznali bramki Yamala? :D
1
@Popitek12 Iniesta nie grał z Rooneyem i Modriciem, a tego drugiego niestety nie kojarzę.
0
@TR3YWAY czarni kradną białym minuty! ;)
0
@Popitek12 a czy idolem tego chłopa był Dimitar Berbatov?
0
@Popitek12 to jakaś zagadka?
0
Czyli pewnie Meksyk :)