FrankliN7
Dołączył/a: wrzesień 2020
Łódź
7 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@VeB 1899 mam jednak nadzieję, że nie zrobią nic w stylu dodatkowego pakietu, jak w przypadku LM.
Ale trzeba mieć na uwadzę, że LM i inne inwestycje muszą się jakoś teraz zwrócić :)
0
@damian16161212 ja jak jestem na siłce sam, to też łażę w kółko między seriami, normalka :D
0
@VeB 1899 mi gość w C+ też powiedział, że do maja/czerwca prawdopodobnie. Z Viaplayci tak zniknęły już europejskie puchary i KSW, jeszcze poza PL i Bundesligą mają F1, jeśli akurat dla kogoś to ważne.
Niech C+ albo Eleven wezmą wszystko już, to nie trzeba będzie dopłacać jeszcze za dodatkową platformę.
4
@marcin62 nie żebym bronił stanowiska Pani Dziemianowicz-Bąk w kwestii aborcji, ale wydaje mi się, że chodziło jej o te już urodzone wcześniaki, a nie wywróżone :)
1
@Piotii16 tak, wszyscy kibice Realu Madryt co roku.
0
@Popitek12 jaki wystarczy znać?? :D
0
@PatrykBarca jakby taboret wystartował, to na bank by wszedł do II tury.
0
@mientusek1407 oni też się nie martwią, co roku taką padaką zgarniają jakieś trofeum.
1
@okiemtypera_lucaxx95 przysiady są najbardziej wymagające, więc rób je pierwsze, kiedy układ nerwowy nie dostał jeszcze po dupie.
Jeśli mówimy tylko o seriach tzw. "roboczych", czyli blisko upadku i nie liczymy wstępnych (rozgrzewkowych), to 4-5 serii na ćwiczenie jezt przesadą, chyba, że dopiero zaczynasz, uczysz się techniki i operujesz na małym ciężarze - ale w Twoim przypadku tak nie jest. Po 3 serie robocze na ćwiczenie wystarczą, tym bardziej, że masz tu kilka cięższych wielostawów.
Tak to sama jednostka jest ok, powtórzenia dobranym pod ćwiczenie i Twoje preferencje. No i teraz trzeba by zaplanować progresję i odpowiednio dobrać pozostałe dwie jednostki w tygodniu, żeby się uzupełniały :)
1
@Rastafarnianin fenomenalny styl, aż zajrzałem na Instagram tego Pana. Osobiście przypomina mi Beksińskiego, nie tylko biorąc pod uwagę apokaliptyczny klimat, ale też sam "pędzel".
0
@michaleu bardzo możliwe, ja wchodzę tam zaledwie kilka razy w tygodniu dosłownie na parę minut, więc pierwszy raz miałem okazję doświadczyć tego problemu :)
3
@michaleu mi też, pierwszy raz coś takiego mam, że jak wchodzę w konkretne spotkania, to nie chcą się załadować.
1
Dzięki Ronald, jesteś gość. Wpadnij kiedyś do nas potrenować.
1
@suszini przecież to sprzed roku prawie.
2
@Lucyfffer jednego nawet uchwycili jak spada :D
3
@Katalończyk 99 panuje optymizm
1
@misterio dokładnie, "1:1" - to brzmi jak wynik meczu Realu Madryt z Las Palmas albo Mallorcą, a nie jak zasada, którą przejmowałby się ktoś taki jak Joan Laporta.
0
@Rastafarnianin niestety, polityka to wybieranie sobie grup docelowych i kierowanie do nich przekazu, który zwiększa poparcie.
0
@Gaucho Jonathan David i Hansi Flicka, brzmi całkiem obiecująco :)
0
@Kymo tu akurat musiałem skorzystać z liczydła, ponieważ zabrakło mi palców ;)
7
"(...) pierwszym który zdobył 34 punkty po 12 kolejkach był trener Realu Madryt, Radomir Antić. (...) Należy wspomnieć, że za zwycięstwo wówczas przyznawano 2 punkty (...)"
Ten akapit chyba wymaga poprawienia, jeśli zwycięstwo punktowane było 2 punktami, to nie mógł ich zdobyć 34 w 12 kolejkach. Może warto zamienić "zdobył 34 punkty" na "zanotował 11 zwycięstw i 1 remis".
13
@Limaker a ja właśnie jestem zwolennikiem Forta i cieszę się zarówno z odpoczynku Kounde, jak i minut, które dostanie Hector :)
0
@Criss18Barca a mają tam 28 m2 kawalerki z basenem na tarasie?
Pomyślę nad przeprowadzką ;)
1
@kaamil1910 otóż grali. Choćby 04.01.2015 (Sociedad 1-0 Barca).
Natomiast ja interpretuje jego wypowiedź tak, że Xavi był według niego lepszy w topowej formie, a Andres był najlepszy w momencie, gdy mierzyli się ze sobą.
Poza tym, widać że Inigo nie potraktował tego pytania w stu procentach poważnie, tylko w większości przypadków rzucił nazwiskami kolegów, których chciał docenić :)
0
@Peciak wydaje mi się jednak, że nie trzeba popierać żadnego z kandydatów, aby być zainteresowanym wynikiem wyborów w Stanach.
To, że nie można wskazać kandydata, który jest subiektywnie lepszym wyborem dla danej osoby, nie znaczy, że są oni tacy sami i ich działania będą niosły podobne konsekwencje, również w jakimś stopniu dla nas, Polaków.
1
@Criss18Barca wszyscy Ci zawodnicy, z wyjątkiem Douglasa, reprezentowali bardzo dobry poziom w swoich poprzednich drużynach i każdy z nich grał w Europie, w solidnym klubie. Żaden nie kosztował nie wiadomo jakich pieniędzy, biorąc pod uwagę umiejętności lub potencjał. Łatwo oceniać transfery po fakcie.
5
@Sulimo Ronaldo Nazario w ataku drużyny McDonald's ;)
https://ibb.co/FHpLV01
0
Ciekawe czy Realowi też hymn zagrają :D
2
@Kidd tak, tylko inną. Tamtą otrzyma Vini.
0
@abram3k okej, to mi wystarczy. Dzięki :)