FrankliN7
Dołączył/a: wrzesień 2020
Łódź
7 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Popitek12 pomyślałem o Ibrahimie Afellayu. Do dziś mi szkoda chłopa.
0
@BorzyKrzys dobrze zrobił Robert. Niech idzie do domu, zupy zje, piwa się napije.
1
@Sulimo Cipki z gminy Poronin, przykra sprawa
5
@Comentateiro trzeba jednak przyznać, że przedstawiciele obu tychże partii posiadają przynajmniej własne poglądy i idee, które są w miarę stałe niezależnie od nastrojów społecznych. Co ciężko powiedzieć o reprezentantach innych ugrupowań niż Lewica i Konfederacja.
8
Endrick ma już w kadrze tyle samo goli co jego przyszły klubowy kolega Vini Jr.
1
@Kgorecki2500 młody Chajzer taką idiotyczną wypowiedź to odpala raz na jakiś czas regularnie, dziwne, że jeszcze Cię to dziwi :D
0
@FcPortoFan1999 nawet gola nie wpuścił
*Na turnieju :D
0
@Transu96
https://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2016/12/227995570098515fda53a87069754b87.jpg
0
@Faro jakby nie patrzeć, to istnieje szansa, że w następnym sezonie obaj będą w kadrze.
2
@FcPortoFan1999 to tak na rozluźnienie, wyładowanie emocji
1
@Rust_Cohle no to teraz Lewy jej tą paletką na pewno strzeli w łeb
2
@Rust_Cohle ale kulturka :D
chapeau bas
2
@Kessie a to nie tak, że Amerykanie mają własny, a Wy ten prawdziwy?
1
@Kgorecki2500 po prostu wróciła mu napier***ić, tylko znów nie dała rady.
5
@Luciano99 ale że w Sosnowcu taka nowoczesna architektura jak te budynki w tle, ciężko uwierzyć
1
@Kgorecki2500 ja jak wziąłem dziekankę na samym początku 4. semestru studiów, to też z czasem zaczęły mi przychodzić oceny i ku mojemu zdziwieniu - dwa przedmioty miałem zaliczone na 3 xD
3
@Luciano99 w takim razie czekamy na tą żarówkę - jak to mówią - z ręką w gaciach!
5
@Luciano99 coś mi się wydaje, że przez ostatnie dni, a przede wszystkim dzisiaj, dużo dobrego contentu wpadło na La Rambli.
Aż się prosi o to, żeby jakaś porządna wytwórnia zrobiła z tego serial.
0
@kynio302 tak, widziałem. Dlatego są nadzieję, że pewien poziom zostanie zachowany :)
4
@TR3YWAY on jeszcze nigdy nie wytrzeźwiał, nie obrażaj go
1
@kynio302 faktycznie, teraz widzę. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Czekam z niecierpliwością :D
0
@kynio302 rozwiń swoją wypowiedź :D
3
@JohnnySilverhand no w tym roku to już na pewno, zaraz po transferze Verrattiego
2
@tomek8756 tak to jest jak się grzyb zerwie z łańcucha
2
@tomek8756 chciałem wbić żmiję z Lidla do Fitatu, ale nie ma na liście. Może po kodzie kreskowym trzeba szukać.
4
@FCBparasiempre chmura
9
@NeroTFP1 dama z paletkom?
2
@Luciano99 czyli do stycznia dalej szuranie piętą o posadzkę
1
@Emhyr jemu? Zawsze i wszędzie.
0
@fooxtrot popieram!