1

@Popitek12 pomyślałem o Ibrahimie Afellayu. Do dziś mi szkoda chłopa.

0

@BorzyKrzys dobrze zrobił Robert. Niech idzie do domu, zupy zje, piwa się napije.

1

@Sulimo Cipki z gminy Poronin, przykra sprawa

5

@Comentateiro trzeba jednak przyznać, że przedstawiciele obu tychże partii posiadają przynajmniej własne poglądy i idee, które są w miarę stałe niezależnie od nastrojów społecznych. Co ciężko powiedzieć o reprezentantach innych ugrupowań niż Lewica i Konfederacja.

8

Endrick ma już w kadrze tyle samo goli co jego przyszły klubowy kolega Vini Jr.

1

@Kgorecki2500 młody Chajzer taką idiotyczną wypowiedź to odpala raz na jakiś czas regularnie, dziwne, że jeszcze Cię to dziwi :D

0

@FcPortoFan1999 nawet gola nie wpuścił
*Na turnieju :D

0

@Faro jakby nie patrzeć, to istnieje szansa, że w następnym sezonie obaj będą w kadrze.

2

@FcPortoFan1999 to tak na rozluźnienie, wyładowanie emocji

1

@Rust_Cohle no to teraz Lewy jej tą paletką na pewno strzeli w łeb

2

@Rust_Cohle ale kulturka :D
chapeau bas

2

@Kessie a to nie tak, że Amerykanie mają własny, a Wy ten prawdziwy?

1

@Kgorecki2500 po prostu wróciła mu napier***ić, tylko znów nie dała rady.

5

@Luciano99 ale że w Sosnowcu taka nowoczesna architektura jak te budynki w tle, ciężko uwierzyć

1

@Kgorecki2500 ja jak wziąłem dziekankę na samym początku 4. semestru studiów, to też z czasem zaczęły mi przychodzić oceny i ku mojemu zdziwieniu - dwa przedmioty miałem zaliczone na 3 xD

3

@Luciano99 w takim razie czekamy na tą żarówkę - jak to mówią - z ręką w gaciach!

5

@Luciano99 coś mi się wydaje, że przez ostatnie dni, a przede wszystkim dzisiaj, dużo dobrego contentu wpadło na La Rambli.
Aż się prosi o to, żeby jakaś porządna wytwórnia zrobiła z tego serial.

0

@kynio302 tak, widziałem. Dlatego są nadzieję, że pewien poziom zostanie zachowany :)

4

@TR3YWAY on jeszcze nigdy nie wytrzeźwiał, nie obrażaj go

1

@kynio302 faktycznie, teraz widzę. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Czekam z niecierpliwością :D

0

@kynio302 rozwiń swoją wypowiedź :D

3

@JohnnySilverhand no w tym roku to już na pewno, zaraz po transferze Verrattiego

2

@tomek8756 tak to jest jak się grzyb zerwie z łańcucha

2

@tomek8756 chciałem wbić żmiję z Lidla do Fitatu, ale nie ma na liście. Może po kodzie kreskowym trzeba szukać.

4

9

@NeroTFP1 dama z paletkom?

2

@Luciano99 czyli do stycznia dalej szuranie piętą o posadzkę

1

@Emhyr jemu? Zawsze i wszędzie.

0

@fooxtrot popieram!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?