2

@BulaKG czy światowy dzień trzeźwości obliguje do zachowania dziś abstynencji, a jednocześnie do bycia nietrzeźwym w każdy inny dzień w roku?

1

@y4bimo @pioz123 racja, mój błąd. Zapomniałem o jego zawieszeniu.

0

@pioz123 nie widzę sensu nie wystawiać w tym meczu ter Stegena. Za to Christensen moim zdaniem może zacząć mecz z PSG od 1. minuty jako defensywny pomocnik. Z nim na tej pozycji bronimy lepiej niż wtedy, gdy gra tam De Jong.

0

@kaamil1910 skoro jeszcze nie odpadliśmy, to jest możliwe. Ale czy szansa jest wysoka?

Ja bardzo mocno trzymam kciuki za dojście do finału, a tam już niech się dzieje co chce :D

0

@Katalonbar myślę, że sam w sobie niekoniecznie, ale może być efektem zaburzeń.

1

@Stagiryta gratulacje :)
PS. Skromność jest przereklamowana!

4

@ObiwanKenobi niech zawodnicy celebrują albo nie według własnego uznania. Gość strzelił wyrównującego gola w ćwierćfinale LM, a ktoś oczekuje od niego, że nie może go celebrować, bo grał przeciwko byłemu klubowi - absurd...

5

@tarczon Vini cały czas dźwiga krzyż za wszystkie grzechy Cristiano

4

@Michael24 na pewno kibice. Nie wykluczone, że arbitrów też będzie musiał wyśmiać.

3

@tristan87 ciekawe dlaczego :D

1

@koksik2700 z drugiej strony nikt nie każe tu płacić i oglądać, chodzi o to, żeby zlikwidować nielegalne źródła, które są zwykłą kradzieżą. Ja im kibicuje, aby ten proceder ukrócili. Nie lubię takich pasożytów.

3

@MOLESTA nie, to tak nie działa. Jeśli np. rzucasz monetą, szansa, że wyrzucisz reszkę 10 razy w następnych 10 rzutach oczywiście jest bardzo niska (1/2)^10, ale jeśli w pierwszych 9 wypadła 9 razy, to szansa, że zdarzy się to w 10. rzucie dalej wynosi 1/2.

7

@MOLESTA chyba nie za dobrze rozumiesz rachunek prawdopodobieństwa. Seria tych samych wyników nie ma żadnego wpływu na kolejny wynik :)

1

@Karol_VeB skoro u Ciebie wyświetla się inna, to najwyraźniej może ;)
A tak na poważnie, to się nie zmieniła.

1

@Karol_VeB to chyba błąd u Ciebie, u mnie jest taka sama cały czas ;)

1

@MESSIah16 nie wiem, czy dobrze Cię zrozumiałem, ale jeśli chodzi o to, że zwrot podatku wychodzi na 0, to znaczy, że zaliczki na podatek zostały odprowadzone prawidłowo i nie było nadpłaty, w związku z czym nie ma potrzeby zwracać Ci części zaliczek odprowadzonych na tenże w formie tzw. "zwrotu z podatku" :)

6

@Kidd proszę nie podważać kompetencji lekarza, który udzielił zwolnienia! :)

0

@Sulimo co bardziej polecasz?

1

@Comentateiro ja uważam, że na EURO ma prawo grać tyle, ile będzie potrzebny. Co do Olimpiady zgoda, nie powinna ona w ogóle wchodzić w grę.

0

@FcPortoFan1999 a mi się wydaje, że "ani podczas, ani poza Wielkim Postem" oznacza "wcale" ;)
Ale jest też inna możliwość - ściemnia, bo wie, że @Rust_Cohle patrzy!

3

@Ojciec5tkidzieci ja jem normalnie, zgodnie ze swoją dietą. Dzisiaj w planie akurat na kolację burger własnej roboty :)

A alkoholu jeszcze nie piłem od Nowego Roku i bardzo sobie chwalę taki stan rzeczy.

@FcPortoFan1999 no przecież napisał, że nie pije :D

0

@KichuBlaugrana

1) 100g białka przy 73 kg dla większości trenujących będzie za małą wartością. Spróbuj podbić do 140g+, pod warunkiem, że nie skończy się to delegliwościami żołądkowymi.

2) częstotliwość treningu nie jest tak ważna, jak to, JAK trenujesz. Najważniejsze, żeby Twoje serie były jak najbardziej efektywne, czyli blisko, a czasem nawet do upadku mięśniowego.

3) nie patrz na kompozycję ciała, którą pokazuje Ci waga Xiaomi. Mam taką kilka lat i wiem, co mówię. Jedyne co dobrze pokazuje, to waga ;) nawet te bardziej profesjonalne urządzenia, typu Tanity, są w tym aspekcie niedokładne. Nawet dexa scan, który teoretycznie jest najdokładniejszy, ma duży błąd pomiaru. Najlepszym wyznacznikiem kompozycji ciała jest lustro.

0

@Guess nie ważne ilu jest, był świadomy konsekwencji, a przynajmniej powinien być. Mimo wszystko szkoda, bo wiadomo, że nałóg potrafi być silniejszy od człowieka, ale pretensje może mieć tylko do siebie.

6

@Arden ktoś chyba źle zrozumiał pojęcie "agresywny marketing" :D

0

@MesQueUnClub96 to, czy jesteś przystojny i chudy zależy od Ciebie. Poza tym, polecam być szczupłym, a nie chudym ;)

1

@takisobiektos szkoda go, kapitalny zawodnik, a jeszcze tyle lat ma przed sobą. No a teraz nie wiadomo, jak ta kariera się potoczy.

1

@MesQueUnClub96 po moim trupie!

1

@Linghunter88 tylko wtedy takie porównanie byłoby kompletnie z dupy :D

4

@Rhaan ale jak to tak, żeby weryfikować informacje, zamiast wierzyć ślepo Onetowi? Coś podobnego :D

9

@Kessie zajebiście wysoko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?