FrankliN7
Dołączył/a: wrzesień 2020
Łódź
7 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Salchent oczekiwaliśmy tylko braku kompromitacji
0
@qbuteq to chyba ta sama ekipa, co mi pod blokiem parking remontuje od wiosny.
0
Nie sztuka wygrać z Antwerpią, jak się nie przegrywa 0:2 do przerwy.
0
@MesQueUnClub_87 no a czym niby gasi się świeczki, jak nie gaśnicą? :D
1
@Bernard777 to żart, prawda?
0
@BorzyKrzys nie dziwię się, oddałbym wszystko, byleby Mati skończył już pier***ić xD
0
@Kondziubarca to będzie bardzo krótki rok
0
@Destroyer_of_Worlds złodziei rozumiem, ale nazywanie ich zbrodniarzami? Chyba troszeczkę przesadzasz :D
1
@tomek8756 on ogólnie dobrze mówi, tylko na tym się kończą jego kompetencje xD
0
@TrixFCB siła nabywcza spadła wszystkim, poza ludźmi, którym sztucznie podnieśli pensje przy pomocy pensji minimalnej. W tym wypadku została ona w miejscu. Poza tymi pensje maleją, tylko trzeba je przeliczać na towar, a nie sprawdzać cyferkę na początku wypłaty. Zejdź na ziemię.
3
@AFA90 ghb w radlerku robi robotę, uważaj na @Kessie i @Deviler jak będą Cię do domu odprowadzać
0
Ten Dżepetto w okularach całkiem spoko gość. Ciekawe jak by się sprawdził jako premier.
1
@Kinginiesta sam jesteś wafel
0
@tomek8756 dzisiaj się chyba niektórym ulało :D
4
@Dejvo ironia drogi kolego. Nie jestem fanem jakiejkolwiek grupy politycznej, ale PiS to najgorsze, co spotkało ten kraj po transformacji systemowej.
5
@TrixFCB a nie bierzesz pod uwagę tego, że niektórym po prostu lepiej się żyło za rządów Platformy niż PiSu? Bez urazy, nie każdemu pasuje komuna. Ja osobiście jestem typowym kapitalistą i wolę zarobić na swoje niż dzielić po "równo" wszystkim, a resztę zostawić w aparacie władzy.
2
@J4no kupiłbym, ale przez rządy PiSu mnie nawet na słownik nie stać :(
0
@Trojanek23 nie wiem czy starczy mi życia na 9 razy, ale też z pewnością będę wracał. Postacie Scotta, Dwighta, Kevina, Stanleya czy Creeda to czysta maestria.
Edit. No i Toby i jego relacja z Michaelem :D
1
@macio_944 myślałem, że amerykańskie jest oryginałem, z chęcią w takim razie odpalę brytyjską wersję. Może zapełni pustkę :)
2
@macio_944 tak, polski też widziałem i jest spoko, szczególnie rola Woronowicza, ale oryginał to prawdziwe złoto
0
Odpowiedź brzmi: nie.
3
The Office? Top topów, skończyłem oglądać ostatni sezon i czuję pustkę, jakiej dawno nie czułem :D
0
@partymaker warto się dzielić własnym doświadczeniem
4
@Pawlak1992 Tusk jest słaby, ale dalej jest poziom wyżej niż reszta realnej konkurencji
0
@Chucky akurat ja uważam, że nowy rząd z pewnością nie będzie zajebisty, ale w przeciwieństwie do potencjalnej 3. kadencji PiSu pozwoli nam utrzymać demokrację i niepodległość :)
0
@MesQueUnClub_87 wydaje mi się, że ten parasol zależy w głównej mierze od sytuacji finansowej klubu.
1
@pluszek nie odbieraj ludziom marzeń :D
0
@A4ron fakty są takie, że obaj obecnie są po prostu średni - nie słabi, nie solidni, ale właśnie średni. Tylko, że na tle Lewego czy Ferrana, dalej obydwaj wypadają dobrze i tu jest problem.
A już pomijając liczby, to Felix jednak jest piłkarzem, który potrafi wziąć na siebie ciężar spotkania (nie zawsze, ale potrafi), co jest jego dodatkowym atutem.
Raphinha ma dodatkowo jakaś dziwną łatę, bo w tamtym sezonie był kluczowy, a też był ciśnięty.
1
@Comentateiro dodam jeszcze, że jeśli ktoś faktycznie maskuje swoją pustkę w życiu wydawaniem pieniędzy na proste dobra i jest to jedyna wartość w jego życiu, to również mocno mu współczuję. Ale pieniądze dają dużo lepsze możliwości, jeśli potrafi się z nich korzystać i niestety czasem są konieczne, by w pełni realizować się jako człowiek. Tak jak chociażby wspomniałeś, odnośnie służby zdrowia. Wychodzi na to, że nawet zdrowie można poniekąd "kupić". Kasa to tylko środek, ale ma sporą moc.
1
@Comentateiro to znaczy może źle się wyraziłem, ale uznałem to za oczywiste. Nie chodzi mi o wartość pieniądza samą w sobie i wydawanie go na typowe dobra konsumpcyjne - sprzęt elektroniczny, duży dom, dobry samochód itd., ale pieniądze są pewnym biletem do tego, by zobaczyć świat, poznać inne kultury, doświadczyć kultury tu na miejscu - teatr, koncerty, świetne restauracje. Do tego dzięki pieniądzom możesz czynić dużo dobra, wspierając akcje charytatywne lub przesyłając je komuś potrzebującemu, kogo znasz.
Pisząc o tym, że dla niektórych tylko pieniądze będą szansą na doświadczenie szczęśliwego życia, miałem na myśli osoby, które z jakichś powodów nie mają rodziny, bliskich.
Z pieniędzmi trzeba się odpowiednio obchodzić, ale dają olbrzymie możliwości. Oczywiście to nie tak, że bez nich nie masz szansy tego robić, ale nie ma co ukrywać - ułatwiają znacząco sprawę i zawsze lepiej jest mieć ich więcej, niż mniej.