1

@Comentateiro ogólnie się zgadzam, ale czy nie deprecjonujesz wartości majątku? Czy poza ludzkimi wartościami, takimi jak zdrowie, rodzina itd. pieniądz nie stwaomi kluczowej wartości? Okej, nie jest najważniejszy, ale czy nie zasługuje na wyższą ocenę. Dla niektórych cała reszta może być niczym, bo poza pieniądzem w życiu nie doświadczą niczego więcej, i to właśnie zerobki dadzą szansę na zdecydowanie lepsze życie, może lepsze niż 90% społeczności. Czy 5-6 to wystarczająca ocena?

0

@HypeR spoko, ja się przejechałem na Everton - Newcastle

0

@Barcasub kolega nie w temacie :D

0

@HypeR ja dalem 1. połowa/mecz Everton, więc wybacz - obyś przegrał.

1

@Comentateiro a tak z ciekawości, jakie jest Twoje zdanie? Bardzo szanuję Twój punkt widzenia i interesuje mnie Twoja opinia na ten temat. Nie chcę oceny, tylko merytoryczną wypowiedź :)

1

@NeroTFP1 obym tylko wziął sobie to do serca :D

1

@NeroTFP1 dobra, masz rację. Mój błąd! Człowiek się uczy całe życie.

2

@Comentateiro poza czasem, zdrowiem i relacjami, pieniędze są największą wartością w życiu. I pomijajac te kwestie są też walutą uniwersalną, za które kupisz całą resztę.

0

@reakwon szanuję, ale w tym sporze nie ma to żadnego znaczenia

1

@NeroTFP1 "także" lub "tak, że". Nie ma czegoś takiego jak "tak że".

0

@Domas01 nie lej 98 w 25-letni silnik, serio

6

@Domas01 dlaczego do 25-letniego silnika chciałbyś nagle zacząć lać 98, po latach lania 95?

0

@FcPortoFan1999 to prawda. Chwała mu za to, choć osobiście nie zamieniłbym się z nim miejscami :D

1

@FcPortoFan1999 ma takie prawo, ja ogólnie uważam te gale za szkodliwy twór społeczny (choć sama idea freak fightów mi się podoba, ale nie w obecnej konfiguracji). Natomiast nie dziwi mnie, że osoby, które są sportowcami/byłymi sportowcami, z których głównie się śmieją w sieci, wybierają taką drogę zarobku. I żeby było jasne, ja nie piętnuję ani Peszki, ani nawet Hajto, że ludzie chcą ich oglądać w takiej roli. To konsumenci są winni obecnej sytuacji.

0

@FcPortoFan1999 nie ujmuję mu jako sportowcowi, ale popularność zawdzięcza w większej mierze konfliktowi z prawem i wielokrotnemu kompromitowaniu się jako "ekspert". Stąd ludzie go dziś głównie kojarzą i dlatego jest atrakcyjnym kąskiem dla organizatorów freak fightów.

0

@FcPortoFan1999 Tomasz Hajto dostał taką ofertę, ponieważ jest memem, a nie dlatego, że jest byłym piłkarzem :D

0

@FcPortoFan1999 albo chce sobie dorobić na walkach

2

@Herato świetna technika, dobry strzał z dystansu, umiejętność odnalezienia się w polu karnym. Do tego dobre warunki fizyczne i umiejętność gry głową.

Nie lubię Cristiano, ale ciężko mu odmówić, że przez większość kariery był totalnie wybitnym grajkiem i strzelcem.

0

@tadzik447 nie wiem, odzywam się nie pytany :)

0

@tadzik447 jasne, że w górę!

1

@P33ck ten film to ja mogę recytować, nie muszę odpalać w tv :D

2

@P33ck ale że tak po polsku śpiewali? Nieźle.

0

@Witekk10 faktycznie, coś mi się w głowie poprzestawiało

1

@Witekk10 Villarreal

1

@kombo13 nie, bo Ci oczy uschną

0

@Encore z tego co się orientuję, to zgodnie z obecnymi przepisami sędzia podjął dobrą decyzję. Co nie znaczy, że te przepisy mi się podobają, bo te ręce gwizdane w ataku są dość absurdalne, biorąc pod uwagę fakt, że obrońcy obecnie mogą np. zatrzymywać groźne podania w polu karnym ręką, podpierając się nią o ziemię.

2

@mekston "o ja pier**lę" :D

0

@tristan87 moim zdaniem bezsens

0

@Szreko co jak co, łatwo było zostać fanem takiej drużyny, jak Barca czy United, ale obecnie w obu przypadkach nie mamy łatwego życia :D

0

@abram3k Stuani dwie bramy i zaraz koniec spotkania :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?