1

@sokot ale czego się obawiasz, jeśli masz najpierw dostać pieniądze? Że będzie do Ciebie wydzwaniać po nocach, bo nr podałeś? :D

1

@Radioactive9705 niepowtarzalne? A może niepodważalne? :D

3

@Arden jestem bardzo sceptycznie nastawiony do takiej definicji spalonego, ale z chęcią zobaczę, jak to będzie wyglądało w praktyce, a przede wszystkim jak wpłynie na grę.

1

@MESSIah16 nikt się nie podjął, bo w Polsce nie ma żadnych innych obiektywnych mediów, które nie stoją po określonej stronie politycznej. Żaden kanał TV, ani gazeta, nie zaprezentuje racji obu stron sporu, bez promowania określonej narracji.

0

@Rl9k1nG są różne choroby

0

@Cochise jak to jak? Wywrócił niczym stolik.

1

@kubix05 piekło chłopców

0

@zodiak_10 chyba zgubiłeś kilka wyrazów po drodze :)

1

@takisobiektos u nas to nawet później na prawdę zostają tymi Golden Boyami

1

@bartoszplucinski "dziewczynka wpadła do kotła" - to brzmi jak bajka o czarownicy, a nie news. Takie rzeczy serio się dzieją?

1

@Safrani przede wszystkim, to większość chce tak robić, z różnych powodów. Choćby dlatego, żeby mieć kilka godzin dla siebie, zanim rozdzwonią się telefony ;)

0

@koksik2700 albo ma się własne poglądy, albo ma się wyborców

0

@Emhyr może jakaś siła wzajemnego przyciągania zadziała? :D

8

@Rust_Cohle zaraz po losowaniu dostaniesz odpowiedź, czy się zgadza

0

@Emhyr Ty poddymiaczu :D

1

@LionelM95 do 0.5 to w ogóle nie ten paragraf, tak mi się wydaje

4

@Danny Gaucho super, że Polak łapie się do tego rankingu i ma realne szanse na wejście do top 10

1

@Szopenek przecież AI już zdecydowała, że teraz robimy PSG ;)

6

Raphinha nie ważne jak dobry mecz będzie grał, tu zawsze będzie krytykowany. Hit, jak łatwo dostać łatkę od "kibiców".

0

@jacobFCB zdecydowanie każda z tych opcji będzie odpowiednia :)

3

@jacobFCB albo na głośnikach nie mając ich w domu.

0

@aspr1me dobrze, że Cię obudził ten sen bo już po 18tej :D

8

@Criss18Barca a ja się z Tobą zgadzam. Osobiście obejrzałem jedną z gal Fame kilka miesięcy temu i do dziś mam niesmak wiedząc, że przyłożyłem do tego rękę w najmniejszym stopniu.

Nie ma na dzień dzisiejszy gorszego, bardziej szkodliwego gówna w przestrzeni publicznej niż te eventy.

Zarówno osoby odpowiedzialne za organizację tych wydarzeń, jak i zdecydowana większość zawodników nie powinna w ogóle dostawać szans na dotarcie do szerszego grona odbiorców, bo społeczeństwo bardzo mocno na tym traci. Oczywiście to przede wszystkim odbiorcy tej "rozrywki" są za to odpowiedzialni i gale freak fight nie są jedynym problemem upadku wartości i autorytetów, ale jak już wspomniałem, są siedliskiem nr 1 całej tej patologii.

Oby jak najwięcej świadomych osób bojkotowało całe to środowisko i idioci szybko zniknęli z przestrzeni publicznej, nie docierali do młodych ludzi, a przede wszystkim by młodzi ludzie nie widzieli w nich osób, które warto w jakimkolwiek stopniu naśladować.

0

@rk najlepszy jest dla koni :D

Edit. Oczywiście to żart, żeby nie było. Ale niektórzy stosują.

Generalnie tak jak napisałeś, poleca się rybi. Choć trzeba zaznaczyć, że badania co do skuteczności stosowania kolagenu jako suplementu nie są jednoznaczne, przynajmniej w kwestii wsparcia stawów u osób uprawiających sport.

2

@Hosh pomijając oczywistą zaletę, jaką jest brak alkoholu, to piwo zero jest jednym z lepszych napojów, jakie możesz kupić w sklepie (pod względem zdrowia).
Edit. Widzę, że sam już dodałeś inne zalety w komentarzu :D

0

A może PSG wolałoby Fatiego zamiast Yamala? Moglibyśmy nawet cenę obniżyć :D

1

@tadzik447 Mieliśmy dobre momenty, ale też duża część spotkania była typowym męczeniem buły.

Gundo miał nie swój dzień, więc środek pola troszkę odstawał. Raphinha przed zejściem wyglądał solidnie, Fermin który go zmienił jak zwykle bardzo dużo chęci, ale bez fajerwerków.
Felix niewidoczny (dla kolegów też, bo parę razy dobrze wychodził na wolne pole, ale nie dostawał prostopadłych), Guiu kiepsko. Roque dobre wejście.
Obrona bez zarzutów.
Kapitalni Lamine i Cubarsi.

Podsumowując, wynik oddaje przebieg meczu. Pewnie gdyby Gundogan wykorzystał karnego, mieliśmy trochę łatwiej i może wynik byłby wyższy, ale kto wie.

0

@Emhyr wybrał polskiego twórcę, bardzo ładnie z jego strony :D
A czy to faktycznie jego gust, to nieistotne. Niech sobie słucha czego chce, a my rozliczajmy go z gry.

1

@Luciano99 za dużo gigabajtów na jednym zdjęciu xD

1

@mrboom jak się wyjrzy ze studzienki, to można obserwować. Tylko trzeba uważać na głowę ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?