2

@Kgorecki2500 nie da się łykać na zapas
Edit. Chyba, że to na trojaczki

2

@Kessie najnowsze obuwie marki Gerda? Unikalna kolekcja ze złotymi klamkami?

0

@Matt_i1992 Antwerpia i Betis, wiadomo

2

@Culer9002 hyba suh, po co utrudniać

0

@Nazio_87 a jak ktoś akurat idzie na pole, a nie na podwórko?

2

@GeneralXavi 2 tygodnie, kto da mniej?

1

@kulek22 ale żeś zarymował

1

@spacer XTB to dom maklerski, binance to giełda kryptowalut.

Na XTB nie ma krypto, jedynie CFD oparte na kryptowalutach, więc nie kupisz tam ich na własność. Możesz za to inwestować we wszelakie akcje czy ETF. Generalnie jako dom maklerski bardzo polecam XTB pod każdym względem, ale jak masz zamiar siedzieć tylko w krypto, to wybierz Binance.
Edit: A najlepiej tak jak kolega wyżej wspomniał, wyposaż się we własny portfel.

1

@Safrani te książki były już lekturami jakieś 15 lat temu :)

0

@Volk gdzie Alen do Bojana...

0

@Ambasador wydaje mi się, że z tą Panią ciężko by było przegrać debatę. Bardzo mocno podzielam kultową już opinię Leszka Millera na jej temat.

3

@Kratos1990 ale od obu mogą powypadać zęby :D

0

@emjot no tak, bo wcale nie mamy jednej z najmłodszych kadr w Europie.

0

@Mow_mi_Douglas problem polega na tym, że sędziowie w La Lidze to po prostu dno i sto metrów mułu i co mecz popełniają błędy. Nie wydaje mi się, żeby umyślnie faworyzowali jakąkolwiek z drużyn, ale myślę też, że dym wokół sprawy Negreiry i propaganda madryckiej telewizji zrobiły swoje. Przez to arbitrzy, którzy i tak sobie nie radzą, a dodatkowo są pod olbrzymią presją, dla własnego bezpieczeństwa podejmują takie, a nie inne decyzje. I dlatego tak trudno im zarówno podejmować decyzje przeciw Realowi, jak i te korzystne dla Barcelony. Trzeba jednak przyznać, że głównie to my jesteśmy za to odpowiedzialni, bo gdyby nie ten syf z Negreirą, to sprawa wyglądałaby zupełnie inaczej.

4

@ranger3120 mie ma złotego wzoru, obliczasz z obojętnie jakiego kalkulatora, a potem obserwujesz i ewentualnie dodajesz/ucinasz dalej.
Ale przy takich parametrach i samej siłce 3x w tygodniu bez innych regularnych aktywności i przy pracy siedzącej, na sto procent masz sporo mniejsze zapotrzebowanie.

1

A Hector Fort z asystą!

3

Strzelaj Vitor, strzelaj!

2

Klasyczek, zero zaskoczenia

3

@Comentateiro ostry cień mgły zawsze może spróbować swoich sił jako raper :)

0

@Emhyr ja bym nawet powiedział, że ostatnie miał bardzo dobre, a nie akceptowalne. Ten sezon faktycznie fatalny.

1

Ależ Rekin to wykończył z precyzją chirurga :)

0

Klasycznie mogliśmy przegrywać w 1. minucie. To już się staje tradycją, że w ciągu 60 sekund defensywa się sypie.

7

Oby trafiał dalej, w obecnym okresie potrzebujemy jego goli jak nigdy.
No i mam nadzieję, że Vitor się zaadaptuje do europejskiej piłki i też swoje wniesie do zespołu.

0

@Colon brawo dla prof. Sachy! Swoją drogą, prof. Wilczek też ma polskie korzenie, więc jak to mówią "Polska gurom" :)

0

@Kgorecki2500 zjadłeś obiad z dobrą świnią? :)

0

@DragonxNF MaxON Forte

0

Reklamy w TV generowane przez AI. Dokąd ten świat zmierza :D

1

@SelloutCrowd do paczkomatu dojdzie, kurierem musisz wykupić odpowiednią usługę

1

@_M4rtin stare dzieje

0

Robert, jak nie Robert.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?