FrankliN7
Dołączył/a: wrzesień 2020
Łódź
7 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kamilos1214 kod razem z numerkiem :) Teoretycznie powinieneś mieć jeszcze dokument potwierdzający tożsamość, ale mnie nigdy o niego nie pytali.
0
@Zoker ja również nie idę. Na parlamentarnych zagłosowałem na najmniejsze moim zdaniem zło, a niesmak pozostał do dziś, widząc co się dzieje.
Wszyscy co do jednej partii są tak obrzydliwi, że nie chcę podpisywać się pod nikim. Jak mamy w polityce taki wybór, to ja wolę nie wybierać wcale.
0
@FanBarcYxD jak tam z 5-10% społeczeństwa stanowią Polacy, to co się dziwić :D
1
@macio_944 żebyśmy tylko jako Europa szybko podłapali temat i nie zostali w tyle
2
@macio_944 i to jest energia, a nie jakieś wiatraki na balkonie! :D
A tak na poważnie, to mega chciałbym, żeby takie rozwiązania się sprawdziły i zaczęły być stosowane globalnie.
4
@arasz1819 raczej żona ma przypadkiem nie zobaczyć :D
0
@Emhyr no jak się uprzesz to każdy z tych napojów ma trochę inny smak, ale upraszczając to ten sam typ :) Smak coli.
0
@Barcasub taki jak Cola i Pepsi.
0
@Popitek12 a nawet miniona
1
@Popitek12 a co my robimy, wybieramy dla kogo ZP 2k18?
2
@Aragorn33 dajcie mu coś na trawienie, bo oni dalej tam są!
1
@clyde oczywiście nie powinno się z automatu strzelać do takich ludzi, natomiast w razie jakiekolwiek zagrożenia zdrowia, strażnik powinien mieć prawo - wedle własnej oceny sytuacji - użyć ostrej amunicji bez obawy bycia pociągniętym do konsekwencji karnych.
3
@Rust_Cohle to się PS Move nazywa chyba
2
@Kgorecki2500 tym razem +10 pkt dla drużyny czerwonych xD
0
@Gronek kompletnie inny typ trenera. Ciężko ocenić, z sympatii postawię na Guardiolę, ale Carlo jest zdecydowanie bardziej elastyczny.
4
@Kessie piękne niczym samica kondora karmiąca swoje młode
0
VAR to świetny system i jest potrzebny. Ważne, aby wyłapywać jego niedoskonałości i stale go poprawiać. Nie stanie się to od razu, ale bądźmy szczerzy: ilość błędów popełnianych przez VAR jest dużo niższa niż ilość błędnych decyzji sędziów w kluczowych sytuacjach przed erą systemu.
3
@Luciano99 hormony zaczynają buzować
0
@tomek8756 o, to ten co miałem na niego głosować. Teraz już wiem, jak się nazywa, zapamiętam!
4
@Comentateiro przynajmniej nie zrzucili Cię w przepaść, co w tamtych czasach było powszechne
1
@fcbarcafan19 pozwól marzyć!
1
@Faro dla mnie za trudne, poległem od razu :(
0
@speed1 ja tam bardzo go lubię i szanuję za trzeźwe podejście do futbolu :)
22
No ale reklama, wyskakująca w trakcie pisania komentarza, której zamknięcie powoduje odświeżenie strony, to jest już szczyt wszystkiego :D
1
@misterio a tam, racjonalna polityka. Ważne, żeby się działo, żeby nudy nie było!
1
@Aferzysta @KRISU77 o tak, oni byli cudni, nudno nie było. Ale Ci nowi też niczego sobie, dają radę chłopcy. Aż kusi, żeby przetestować całą resztę! Jest w czym wybierać...
0
@Barcasub ja tam kocham wszystkich tak samo, od lewej do prawej. Jak matka swoje dzieci. Nawet te brzydsze!
0
@BorzyKrzys dobrze, że nasi politycy tacy nie są!
0
To może dla odmiany porozmawiamy dziś o polityce i powiecie mi na kogo warto głosować?
5
@Kessie ale Ci item dropnął z tego dzieciaka, co mu zęby wybiłeś :D