0

@kamilos1214 kod razem z numerkiem :) Teoretycznie powinieneś mieć jeszcze dokument potwierdzający tożsamość, ale mnie nigdy o niego nie pytali.

0

@Zoker ja również nie idę. Na parlamentarnych zagłosowałem na najmniejsze moim zdaniem zło, a niesmak pozostał do dziś, widząc co się dzieje.
Wszyscy co do jednej partii są tak obrzydliwi, że nie chcę podpisywać się pod nikim. Jak mamy w polityce taki wybór, to ja wolę nie wybierać wcale.

0

@FanBarcYxD jak tam z 5-10% społeczeństwa stanowią Polacy, to co się dziwić :D

1

@macio_944 żebyśmy tylko jako Europa szybko podłapali temat i nie zostali w tyle

2

@macio_944 i to jest energia, a nie jakieś wiatraki na balkonie! :D

A tak na poważnie, to mega chciałbym, żeby takie rozwiązania się sprawdziły i zaczęły być stosowane globalnie.

4

@arasz1819 raczej żona ma przypadkiem nie zobaczyć :D

0

@Emhyr no jak się uprzesz to każdy z tych napojów ma trochę inny smak, ale upraszczając to ten sam typ :) Smak coli.

0

@Barcasub taki jak Cola i Pepsi.

0

@Popitek12 a nawet miniona

1

@Popitek12 a co my robimy, wybieramy dla kogo ZP 2k18?

2

@Aragorn33 dajcie mu coś na trawienie, bo oni dalej tam są!

1

@clyde oczywiście nie powinno się z automatu strzelać do takich ludzi, natomiast w razie jakiekolwiek zagrożenia zdrowia, strażnik powinien mieć prawo - wedle własnej oceny sytuacji - użyć ostrej amunicji bez obawy bycia pociągniętym do konsekwencji karnych.

3

@Rust_Cohle to się PS Move nazywa chyba

2

@Kgorecki2500 tym razem +10 pkt dla drużyny czerwonych xD

0

@Gronek kompletnie inny typ trenera. Ciężko ocenić, z sympatii postawię na Guardiolę, ale Carlo jest zdecydowanie bardziej elastyczny.

4

@Kessie piękne niczym samica kondora karmiąca swoje młode

0

VAR to świetny system i jest potrzebny. Ważne, aby wyłapywać jego niedoskonałości i stale go poprawiać. Nie stanie się to od razu, ale bądźmy szczerzy: ilość błędów popełnianych przez VAR jest dużo niższa niż ilość błędnych decyzji sędziów w kluczowych sytuacjach przed erą systemu.

3

@Luciano99 hormony zaczynają buzować

0

@tomek8756 o, to ten co miałem na niego głosować. Teraz już wiem, jak się nazywa, zapamiętam!

4

@Comentateiro przynajmniej nie zrzucili Cię w przepaść, co w tamtych czasach było powszechne

1

@fcbarcafan19 pozwól marzyć!

1

@Faro dla mnie za trudne, poległem od razu :(

0

@speed1 ja tam bardzo go lubię i szanuję za trzeźwe podejście do futbolu :)

22

No ale reklama, wyskakująca w trakcie pisania komentarza, której zamknięcie powoduje odświeżenie strony, to jest już szczyt wszystkiego :D

1

@misterio a tam, racjonalna polityka. Ważne, żeby się działo, żeby nudy nie było!

1

@Aferzysta @KRISU77 o tak, oni byli cudni, nudno nie było. Ale Ci nowi też niczego sobie, dają radę chłopcy. Aż kusi, żeby przetestować całą resztę! Jest w czym wybierać...

0

@Barcasub ja tam kocham wszystkich tak samo, od lewej do prawej. Jak matka swoje dzieci. Nawet te brzydsze!

0

@BorzyKrzys dobrze, że nasi politycy tacy nie są!

0

To może dla odmiany porozmawiamy dziś o polityce i powiecie mi na kogo warto głosować?

5

@Kessie ale Ci item dropnął z tego dzieciaka, co mu zęby wybiłeś :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?