0

@Maciek069 ogólnie mój komentarz był ironiczny, ale jak już mam się wypowiedzieć na poważnie, co myślę na ten temat, to proszę:
Co do zasady uważam, że zmniejszenie liczby na etacie jest dobrym pomysłem, choć moim zdaniem lepiej, aby firmy w większości decydowały się na skrócenie dziennego czasu pracy z 8 do 7 godzin, a nie wprowadzały dodatkowy dzień wolny w tygodniu. Ostatecznie zależy to jednak od branży i niech przedsiębiorstwa same decydują, co będzie korzystniejsze w danej sytuacji. A jak ktoś będzie chciał dalej pracować 160 czy więcej godzin w miesiącu, to też nie widzę problemu. Skorzysta na tym finansowo, bo będzie wyrabiał więcej niż etat.

4

@Kgorecki2500 o, a my myślimy o 4-dniowym. W dupach się poprzewracało :D

0

@Szklaner dobra, to zwracam honor, jesteś ekspertem :D

0

@MesQueUnClub96 okej, faktycznie aż takich upałów nie ma. Ale to trochę dziwne, że sieci nie wytrzymały takiej temperatury.

0

@Szklaner a Ty byłeś kiedyś prezydentem albo chociaż ambasadorem, że chciałbyś się o polityce wypowiadać?

1

@MesQueUnClub96 chyba raczej w cieniu

1

@GeneralXavi robił to co większość Polaków w weekend przed wzięciem poniedziałkowego urlopu na żądanie.

1

W końcu ktoś to porządnie wykończył!

6

@Popitek12 Toni Kroos

0

@BorzyKrzys ta obrona to też nie jest catenaccio

2

@dafik85 Rodri nie do wyjęcia, Nico w zasięgu.

0

@mrboom żeby się wypowiadać musisz grać w Amice Wronki lub wyżej.

4

@Krzysztof1987 nie ma błędu, chodzi o United. Aktualizacja dotyczy Todibo, a nie Savinho.

0

@Faro tu nikt się nie śmieje

7

Odpalajcie TV Trwam, zaraz Ojciec Toni Kroos będzie przemawiał!

1

@NeroTFP1 to lepiej już z bazy walić, bo polewać się nie nadąży

0

@Jarema2000 atak ruskich hakierów

0

@pt9 ale środek ma coś w sobie :)

0

@Arcybiskup trzeba przyznać, że kapitalnie to rozegrali

2

@July_6_BcN jak do 21:00 walnie 13 browarów to stan będzie optymalny

0

@RosjaninBut koty są wspaniałe, tak samo jak dinozaury. Dlatego kot, który jest dinozaurem to top nad topy!

3

@macio_944 ważne, żeby się nie zniechęcał. W końcu uda mu się uciec.

0

@escarabajo a może co za dużo, to nie zdrowo? :)

1

@Luciano99 aż się łezka w oku kręci. Świat jest okrutny!
Po jego komentarzu widać, że nawet @Rust_Cohle się wzruszył i materiał zmusił go do - krótkiej bo krótkiej, ale jednak, refleksji.

1

@kuz pozdrawiam z jeszcze dalszej przyszłości, patrzę na kadrę w lutym i tych, co się skarżyli nie ma już w klubie

1

@VegetaPolska było czy nie było - nie ważne. Nie wracajmy do tego :)

2

@takisobiektos zostawcie już tego Vegetę w spokoju. Chłop się ogarnął, nie pisze już tych głupot od dawna i teraz mu wszystko przypominacie :D

1

@Sulimo kobieta netto + fat = kobieta brutto?

7

@macio_944 "tego zgłaszasz od razu, a temu piszesz, żeby nie szkalował mi Roberta"

0

@karci0 pierwsze zrób to, co jest dla Ciebie priorytetem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?