FrankliN7
Dołączył/a: wrzesień 2020
Łódź
7 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Maciek069 ogólnie mój komentarz był ironiczny, ale jak już mam się wypowiedzieć na poważnie, co myślę na ten temat, to proszę:
Co do zasady uważam, że zmniejszenie liczby na etacie jest dobrym pomysłem, choć moim zdaniem lepiej, aby firmy w większości decydowały się na skrócenie dziennego czasu pracy z 8 do 7 godzin, a nie wprowadzały dodatkowy dzień wolny w tygodniu. Ostatecznie zależy to jednak od branży i niech przedsiębiorstwa same decydują, co będzie korzystniejsze w danej sytuacji. A jak ktoś będzie chciał dalej pracować 160 czy więcej godzin w miesiącu, to też nie widzę problemu. Skorzysta na tym finansowo, bo będzie wyrabiał więcej niż etat.
4
@Kgorecki2500 o, a my myślimy o 4-dniowym. W dupach się poprzewracało :D
0
@Szklaner dobra, to zwracam honor, jesteś ekspertem :D
0
@MesQueUnClub96 okej, faktycznie aż takich upałów nie ma. Ale to trochę dziwne, że sieci nie wytrzymały takiej temperatury.
0
@Szklaner a Ty byłeś kiedyś prezydentem albo chociaż ambasadorem, że chciałbyś się o polityce wypowiadać?
1
@MesQueUnClub96 chyba raczej w cieniu
1
@GeneralXavi robił to co większość Polaków w weekend przed wzięciem poniedziałkowego urlopu na żądanie.
1
W końcu ktoś to porządnie wykończył!
6
@Popitek12 Toni Kroos
0
@BorzyKrzys ta obrona to też nie jest catenaccio
2
@dafik85 Rodri nie do wyjęcia, Nico w zasięgu.
0
@mrboom żeby się wypowiadać musisz grać w Amice Wronki lub wyżej.
4
@Krzysztof1987 nie ma błędu, chodzi o United. Aktualizacja dotyczy Todibo, a nie Savinho.
0
@Faro tu nikt się nie śmieje
7
Odpalajcie TV Trwam, zaraz Ojciec Toni Kroos będzie przemawiał!
1
@NeroTFP1 to lepiej już z bazy walić, bo polewać się nie nadąży
0
@Jarema2000 atak ruskich hakierów
0
@pt9 ale środek ma coś w sobie :)
0
@Arcybiskup trzeba przyznać, że kapitalnie to rozegrali
2
@July_6_BcN jak do 21:00 walnie 13 browarów to stan będzie optymalny
0
@RosjaninBut koty są wspaniałe, tak samo jak dinozaury. Dlatego kot, który jest dinozaurem to top nad topy!
3
@macio_944 ważne, żeby się nie zniechęcał. W końcu uda mu się uciec.
0
@escarabajo a może co za dużo, to nie zdrowo? :)
1
@Luciano99 aż się łezka w oku kręci. Świat jest okrutny!
Po jego komentarzu widać, że nawet @Rust_Cohle się wzruszył i materiał zmusił go do - krótkiej bo krótkiej, ale jednak, refleksji.
1
@kuz pozdrawiam z jeszcze dalszej przyszłości, patrzę na kadrę w lutym i tych, co się skarżyli nie ma już w klubie
1
@VegetaPolska było czy nie było - nie ważne. Nie wracajmy do tego :)
2
@takisobiektos zostawcie już tego Vegetę w spokoju. Chłop się ogarnął, nie pisze już tych głupot od dawna i teraz mu wszystko przypominacie :D
1
@Sulimo kobieta netto + fat = kobieta brutto?
7
@macio_944 "tego zgłaszasz od razu, a temu piszesz, żeby nie szkalował mi Roberta"
0
@karci0 pierwsze zrób to, co jest dla Ciebie priorytetem.