FrankliN7
Dołączył/a: wrzesień 2020
Łódź
7 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
@FCB24 bo mu nie weszło
1
@Albatros przecież wyraźnie mówił na rekrutacji, że tą kompetencję cenią najbardziej
0
@tomek8756 ten tiktok ma z pół roku, teraz się obudzili
2
@TR3YWAY akurat w przypadku tej branży to nie jest dyskryminacja, tylko czysty marketing ;)
0
@PIWOSZ89 to zależy, o jakim rankingu mówimy
1
@mleczkoo a ja uważam, że najbardziej brakuje prób zagrania za linię obrony do wychodzących zawodników. A zawodnicy wychodzą... tylko tych piłek praktycznie nie dostają.
1
@Kamiloza91 w tej kategorii, o której myślisz, to United od lat króluje, a Barcelona może czyścić im buty :D
2
@FCB_dimiC cofnął licznik, klasyk
2
@Bobo25 58 minut pierwszej połowy. Jak druga tyle potrwa, to będzie jak mecz z dogrywką :D
0
Czy Barcelona stworzyła potwora? #realsociedad
0
@_barti jak któregoś dziś spotkam, to mu to powiem
1
@_barti ja znam z dziesięciu Mikołajów, czemu miałbym w nich wszystkich nie wierzyć
0
@Pawlak1992 może i ich IQ jest tylko cyfrą, a nie liczbą, ale skoro są chorzy, to należy im się szacunek. Chociaż mi osobiście, teoria @Barca1922 wydaje mi się bardziej prawdopodobna.
0
@Pawlak1992 czyli to normalnie są ssaki? W dodatku rozumne?
0
@AmigoBlancos zgadzam się, ale tam jest tego tyle, że zastanawiam się, jak to się tak szybko rozmnaża - ciekawy przypadek
4
Myślicie, że istoty, które piszą komentarze na RealMadryt.pl, rozmnażają się przez podział komórki, czy normalnie wykluwają się z jaj, jak większość pasożytów?
0
@Piotr,1985 to chyba nie odpowiedź do mnie, ale możesz mieć rację. Nie można odebrać Xaviemu wyników przez pierwsze półtora roku (poza wpadką w Europie), ale jednak nie widać progresu w grze, a kadrę naprawdę mamy bardzo mocną. Trzeba jednak też aznaczyć, że problemy zdrowotne trochę odbierają możliwość transparentnej oceny.
0
Potężny Norweg dominuje
2
@Kgorecki2500 lepiej by brzmiało Secretario San Kocoń
2
@Popitek12 ja osobiście polecam 12-letniego Glenfiddicha, ok. 170-180 zł.
0
@mekston typowy Ousmane, ale z kategorii tych na plus :)
2
@betonito przecież tak jest wielu lat :D
0
@John_Doe ale tu nie o to chodzi, żeby potępiać ich, bo się napili. Po prostu skoro zrobili coś tak idiotycznego na zgrupowaniu kadry u17 i pech chciał, że dali się złapać, to muszą ponieść tego konsekwencje i nie ma innej opcji niż usunąć ich z tego zgrupowania.
2
@AFA90 ale żeby tak Viniemu fujarę na twarz... kto by pomyślał :D
1
@Emhyr pewnie Ferran za niego i albo duet napastników z Lewym, albo trójka z przodu i Raphinha na prawej.
3
@John_Doe @Katalończyk 99 ale Wy wiecie co znaczy skrót u-17, prawda? Pierwsza kadra to co innego, bo to dorosłe chłopy. Ci mają po 17 lat. Przymknięcie oka na ten wybryk, to byłaby totalna hańba. Skoro wpadli, to muszą ponieść tego konsekwencje i nie ma w tej sytuacji żadnego pola manewru.
0
@Trencaxarxes dobrze Ci się wydaje, co do formy masz rację. Chciałem zwrócić uwagę, że argument z dachem moim zdaniem jest kiepski, bo tu raczej nie chodzi o położenie. Równie dobrze można iść na basen i nie wchodzić na dach budynku, ani nie chodzić po tafli wody ;)
@Theodore_Bagwell zawsze służymy pomocą
3
@Trencaxarxes a czy forma "w sklepie" jest poprawna, jeśli Sklep Play nie ma ścian, ani ogrodzenia?
1
@VegetaPolska nie chodzi tylko o słodzenie kawy czy herbaty, ale o ogólną podaż cukru łącznie ze słodkimi przekąskami i gotowymi daniami. A ile tego jest, to już sam musisz sobie odpowiedzieć. Oczywiście nie mówię, że tu jest problem, podsuwam tylko ewentualne przyczyny.
0
@VegetaPolska spoko, a może dużo cukru i napojów gazowanych?