16

@FCB24 bo mu nie weszło

1

@Albatros przecież wyraźnie mówił na rekrutacji, że tą kompetencję cenią najbardziej

0

@tomek8756 ten tiktok ma z pół roku, teraz się obudzili

2

@TR3YWAY akurat w przypadku tej branży to nie jest dyskryminacja, tylko czysty marketing ;)

0

@PIWOSZ89 to zależy, o jakim rankingu mówimy

1

@mleczkoo a ja uważam, że najbardziej brakuje prób zagrania za linię obrony do wychodzących zawodników. A zawodnicy wychodzą... tylko tych piłek praktycznie nie dostają.

1

@Kamiloza91 w tej kategorii, o której myślisz, to United od lat króluje, a Barcelona może czyścić im buty :D

2

@FCB_dimiC cofnął licznik, klasyk

2

@Bobo25 58 minut pierwszej połowy. Jak druga tyle potrwa, to będzie jak mecz z dogrywką :D

0

Czy Barcelona stworzyła potwora? #realsociedad

0

@_barti jak któregoś dziś spotkam, to mu to powiem

1

@_barti ja znam z dziesięciu Mikołajów, czemu miałbym w nich wszystkich nie wierzyć

0

@Pawlak1992 może i ich IQ jest tylko cyfrą, a nie liczbą, ale skoro są chorzy, to należy im się szacunek. Chociaż mi osobiście, teoria @Barca1922 wydaje mi się bardziej prawdopodobna.

0

@Pawlak1992 czyli to normalnie są ssaki? W dodatku rozumne?

0

@AmigoBlancos zgadzam się, ale tam jest tego tyle, że zastanawiam się, jak to się tak szybko rozmnaża - ciekawy przypadek

4

Myślicie, że istoty, które piszą komentarze na RealMadryt.pl, rozmnażają się przez podział komórki, czy normalnie wykluwają się z jaj, jak większość pasożytów?

0

@Piotr,1985 to chyba nie odpowiedź do mnie, ale możesz mieć rację. Nie można odebrać Xaviemu wyników przez pierwsze półtora roku (poza wpadką w Europie), ale jednak nie widać progresu w grze, a kadrę naprawdę mamy bardzo mocną. Trzeba jednak też aznaczyć, że problemy zdrowotne trochę odbierają możliwość transparentnej oceny.

0

Potężny Norweg dominuje

2

@Kgorecki2500 lepiej by brzmiało Secretario San Kocoń

2

@Popitek12 ja osobiście polecam 12-letniego Glenfiddicha, ok. 170-180 zł.

0

@mekston typowy Ousmane, ale z kategorii tych na plus :)

2

@betonito przecież tak jest wielu lat :D

0

@John_Doe ale tu nie o to chodzi, żeby potępiać ich, bo się napili. Po prostu skoro zrobili coś tak idiotycznego na zgrupowaniu kadry u17 i pech chciał, że dali się złapać, to muszą ponieść tego konsekwencje i nie ma innej opcji niż usunąć ich z tego zgrupowania.

2

@AFA90 ale żeby tak Viniemu fujarę na twarz... kto by pomyślał :D

1

@Emhyr pewnie Ferran za niego i albo duet napastników z Lewym, albo trójka z przodu i Raphinha na prawej.

3

@John_Doe @Katalończyk 99 ale Wy wiecie co znaczy skrót u-17, prawda? Pierwsza kadra to co innego, bo to dorosłe chłopy. Ci mają po 17 lat. Przymknięcie oka na ten wybryk, to byłaby totalna hańba. Skoro wpadli, to muszą ponieść tego konsekwencje i nie ma w tej sytuacji żadnego pola manewru.

0

@Trencaxarxes dobrze Ci się wydaje, co do formy masz rację. Chciałem zwrócić uwagę, że argument z dachem moim zdaniem jest kiepski, bo tu raczej nie chodzi o położenie. Równie dobrze można iść na basen i nie wchodzić na dach budynku, ani nie chodzić po tafli wody ;)
@Theodore_Bagwell zawsze służymy pomocą

3

@Trencaxarxes a czy forma "w sklepie" jest poprawna, jeśli Sklep Play nie ma ścian, ani ogrodzenia?

1

@VegetaPolska nie chodzi tylko o słodzenie kawy czy herbaty, ale o ogólną podaż cukru łącznie ze słodkimi przekąskami i gotowymi daniami. A ile tego jest, to już sam musisz sobie odpowiedzieć. Oczywiście nie mówię, że tu jest problem, podsuwam tylko ewentualne przyczyny.

0

@VegetaPolska spoko, a może dużo cukru i napojów gazowanych?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?