0

@VegetaPolska oprócz zabiegów higienizacyjnych, proponuję zadbać też o dietę. To nie Ty ostatnio wódę energolami zapijałeś? Oba te produkty nie sprzyjają zdrowiu zębów, tym bardziej, jeśli masz z nimi problemy.

0

@Rifek racja, mój błąd

0

Myślicie, że Fenerbahce strzeli jeszcze 3? xD

4

Doku jak się rozkręcił :D 2 gole i asysta w 37 minut.

3

@LukaszFan nikt nie ujmował Kane'owi, tylko Haaland przyszedł do PL w wieku 22 lat i w pierwszym sezonie wykręcił rekord, stąd podjarka.

5

@maroon może i po ludzku trochę szkoda, ale sportowo to jedyna słuszna decyzja

6

Girona... nie mam słów :D

1

Ale ten Savinho jest kotem!

1

@FcPortoFan1999 co racja, to racja

0

@JimMorrisonFCB ciężko to przyznać, ale od pewnego czasu właściwie gra bardzo dobrze

3

@tristan87 tak wygląda pole bramkowe na każdym szanującym się podwórkowym boisku

1

@FcPortoFan1999 szczególnie jak kopie rywali we własnym polu karnym w ostatnich sekundach meczu :D

1

@tomek256 jak używasz fotela głównie do siedzenia, a nie do jeżdżenia po pokoju, to nie powinno być problemu :D
Chociaż pewnie jakość włosia będzie miała znaczenie.

0

@Roobo Dembele zaczął dobrze grać :D

0

Na razie bardzo dobre wejście Juliana Araujo w meczu z Atletico.

12

@partymaker bez ;)

2

Bojan Krkić komentuje sytuację piłkarzy wypożyczonych z Barcelony:


0

@Rust_Cohle ja wiem

0

@Bartula kibicował bym remisowi 0-0 po fatalnej grze obu zespołów

0

@WiernyKibic111 ale ja się z tym zgadzam, tylko jest to w stu procentach naturalne.

0

@MateuszDoniec pewnie zdaniem niektórych Lamine powinien już zacząć regularnie notować liczby co mecz i nigdy nie schodzić poniżej pewnego poziomu :D

0

Poje**ny ten weekend, jeśli chodzi o typowanie. Tyle drużyn, żeby się rozłożyło, to jeszcze nie pamiętam. Katastrofa.

0

@Barca1922 to VAR powinien reagować przy takich sytuacjach. Manzano miał prawo tego nie widzieć, to nie jego błąd.

1

@Luciano99 Cristiano Ronaldo to mój ulubiony miotacz dzieci.

2

Juve strzela na 1-0 w ostatnich sekundach :D

0

@FcPortoFan1999 jak nic dziś nie wcisną to będzie niesamowite

0

@blakkudium dzisiaj to połowa zespołów zawodzi, straszna sobota. A wczoraj zapowiadało się tak dobrze...

0

Keanowi VAR anulował dziś już dwie zdobyte bramki ;)

0

@Cvzx pierwszą połowę bardzo dobrą zagrali, ale druga już pozostawia wiele do życzenia

0

Dałem się nabrać na Chelsea po ich ostatnich meczach, ehh...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?