FrankliN7
Dołączył/a: wrzesień 2020
Łódź
7 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@parpe też uważam, że stawki są OK, za to PiS zafundował nam przez te 8 lat takie legislacyjne Eldorado, że faktycznie warto by trochę "obrobić" ustawy podatkowe, a później zadbać o ich stabilność.
1
@cules100pro przede wszystkim wolałbym samą KO i TD, ale jako, że jestem przebrzydłym kapitalistą, to z dwojga złego wybrałbym Konfederację.
16
@Barca1992 jakie to szczęście, że dotychczas rząd nie pozwalał na niekontrolowany przypływ emigrantów z Azji i Afryki. A nie, czekaj...
0
@MarioVeB! Mi się wydaje, że przede wszystkim stanowczo opowiedzieli się za (moim zdaniem) właściwą stroną w tych wyborach, czyli przeciwko rządowi, który był bardzo niebezpieczny dla zachowania obecnego ustroju w Polsce. Pomijając to, czy ktoś jest kapitalistą, czy socjalistą, czy bliżej mu na prawo, czy lewo - PiS z każdą kolejną kadencją prowadził do zrobienia z nas Białorusi. Dlatego bycie w tzw. demokratycznej koalicji już samo w sobie dawało temu klubowi dużego plusa.
0
@Gitarkafcb nie martw się, nie jesteś przegrywem, tylko masochistą ;)
1
@Dosq może też się cieszą z powrotu demokracji :D
3
Co jak co, ale Mentzen chociaż potrafił się z klasą wypowiedzieć i przyznać do porażki. Czego nie można powiedzieć o Jarku, ale nie jestem zaskoczony.
0
@Ryoumen Duda nie będzie wszystkiego blokował, zobaczysz :)
0
Czujecie ten zapach? To chyba... demokracja?
0
@okiemtypera_lucaxx95 ja akurat obstawianie sobie odpuściłem na czas przerwy reprezentacyjnej, ale jestem bardzo ciekawy wyników w meczach Chorwacja-Walia i Hiszpania-Norwegia. Jeśli chodzi o Polskę, myślę, że sobie poradzimy, ale z nami to nigdy nic nie wiadomo :)
0
@QQL5 jak będą bite gary
0
@okiemtypera_lucaxx95 moim zdaniem poza Turcją i Rumunią, faworyci mogą mieć kłopoty.
Co ciekawe, Białoruś właśnie strzeliła bramkę na 2-1 Szwajcarom.
0
@okiemtypera_lucaxx95 a tak okiem typera, to jakie będą dziś wyniki?
1
@Fantastyczny Chłopiec przejdzie na tego, kto otrzyma więcej głosów, ale w obrębie tego samego klubu wyborczego. W praktyce prawdopodobnie na jedynkę :)
0
@RomanHoffer pewnie lepiej być ostatnim niż przedostatnim, ale w przypadku dwójki i ostatniego miejsca, podejrzewam, że dwójka otrzyma znacznie więcej głosów "na chybił trafił" ;)
5
@AlexDark00 ja absolutnie się nie wstydzę, co wyraźnie zaznaczyłem. Ale zastanawiam się, co na to wyborcy z grupy "ja na nich nie głosowałem" :)
10
Pierwszy raz podczas wyborów spotkałem się z sytuacją, że w pomieszczeniu, gdzie otrzymałem karty do głosowania, nie było żadnych kabin czy innego miejsca, gdzie można w odosobnieniu oddać głos. Mi to osobiście nie przeszkadza, że ktoś mógł mi zaglądać przez ramię, jak zakreślałem krzyżyk, ale przyznam, że byłem w lekkim szoku.
6
@Faro brzmi trochę jak studia
6
@koksik2700 uważaj tu z takimi zwierzeniami, bo zostaniesz napiętnowany na zawsze :D
1
@pomi11 Zło to raczej za dużo powiedziane, ale na pewno ciężko mi nie określić takiej decyzji jako "mniej etyczna" :)
1
@MessiForeverTheBest zakładając, że nie znam żadnej z osób, przywiązanej do torów (ani osobiście, ani pod względem funkcji, które pełnią w społeczeństwie) i nie biorąc pod uwagę ich wieku, zmieniam tor wagonu.
Uważam, że brak podjęcia działania to też pewien wybór, więc generalnie należy zminimalizować straty. Co innego, jeśli osoba, która znajduje się na drugim torze pełni wysoką funkcję społeczną i np. jej działania regularnie poprawiają jakość życia wielu osób lub na tym torze znajduje się dziecko, a na pierwszym osoby w podeszłym wieku.
No i w przypadku, gdy osobiście znam osobę na drugim torze, łączy mnie z nią jakąś zażyłość, to wtedy również ratuję ją kosztem pozostałej piątki, choć zdaję sobie sprawę, że z moralnego punktu widzenia, to akurat błędny wybór.
Następne pytanie proszę :)
1
@FcPortoFan1999 piłem do pewnej legendarnej dyskusji sprzed jakiegoś czasu, tam akurat poszło o Audi :)
1
@FcPortoFan1999 chyba, że ktoś wrzuci zdjęcie auta i zaczniemy się spierać, czy to jego :D
5
Jeden z lepszych artykułów, jakie miałem okazję przeczytać w ostatnim czasie. Brawo, gratuluję kunsztu.
0
@bart_azz ze dwóch pewnie
0
Ale Krychowiak blisko asysty. A mówiliście, że już się nie nadaje!
1
@kamyk_23 dobra próba Panie Tusk :D
0
@ranger3120 nie głosujesz na pis, to nie masz subskrypcji
2
@macio_944 kto będąc nastolatkiem nie nabrał się na Korwina, niech pierwszy rzuci kamień :D
4
@Mazi super, że wspomniałeś o kwestii tego, jak ważne jest, by prawo podatkowe było przewidywalne, bo o tym mało się mówi. Z resztą oczywiście też się zgadzam. Brawo Mazi, jesteś superinteligentym gościem ;)