0

@marcin62 ja też zagłosuję ostatecznie na Trzecią Drogę.

Skrajnych partii (Konfederacja, Lewica) nie biorę pod uwagę, nieudacznicy z PiSu są poza konkurencją, a do tego są niebezpieczni w kontekście demokracji, konstytucji i praw człowieka.

Pozostaje KO, Trzecia Droga i Bezpartyjni. Ci ostatni mnie nie przekonują, zostają dwie opcje.

Początkowo miałem zagłosować na KO, bo w przeciwieństwie do dużej części obywateli, uważam, że ich rządy były bardzo udane, są to kompetentni ludzie i gwarantują rozwój naszemu państwu. Chodź oczywiście znalazłoby się też sporo zastrzeżeń, ale tak to już jest w polityce. Mimo wszystko, ich rządy, a obecne, to dla mnie niebo i ziemia. Ale tą kampanią wyborczą całkowicie mnie odpychają, nawet jeśli to tylko zagrywki wyborcze i jedyna droga do odebrania władzy PiSowi, to nie chcę się pod tym podpisywać. Za dużo w tej kampanii szerzenia nienawiści, za dużo poparcia dla socjalizmu, za bardzo "w lewo".

Dlatego ostatecznie najbardziej przekonuje mnie PSL i Polska 2050, gdzie przy słuchaniu ich przedstawicieli nie występuje u mnie żaden dysonans, a moje poglądy są z nimi wyjątkowo spójne we wszystkich ważnych dla mnie kwestiach. Wiem, że oddając na nich głos będę miał czyste sumienie. Liczę, że faktycznie będą trzecią siłą w rządzie i urwą jak najwięcej głosów Lewicy i Konfederacji.

0

@Emhyr może ten wiatr poniesie ich do zwycięstwa :D

1

Morawiecki to sam jest wazon, a raczej dzban...

1

@DiscoCzareQ @Keson wygraliście z tym Kukizem haha

21

@KmN idiotyczne pytania, sformułowane tak, by sugerowały odpowiedź i wprowadzały ustaloną narrację. Odmawiam przyjęcia kart z tymi pytaniami, biorę tylko karty do wyborów parlamentarnych.

2

@Rewolucja123 długoterminowo i stosunkowo bezpiecznie? Proponuję ETF'y oraz obligacje indeksowane inflacją.

1

@Encore u mnie X2 w meczu Chelsea, więc jest jeszcze szansa. United ominąłem szerokim łukiem, bo w ich meczach obecnie może stać się wszystko.

4

No i poniżej 4.5 bramki w meczu Lech - Niepołomice poszło się (...) w ostatniej akcji :C

0

@Gaucho świetny pomysł, Alonso i Roberto powinni się spisać na wahadłach ;)

0

Szybka bramka Lecha.

1

@FCB_dimiC a kto niby tak spartolił robotę? Jest współodpowiedzialny, dlatego na grafice już w pasiaku ;)

1

@bartekvisca Lewica to partia ludzi o skrajnych poglądach, tak samo jak Konfederacja. I w obu partiach nie brakuje fanatyków, co jest naturalną konsekwencją tych skrajnych poglądów.

Zarówno skrajna prawica, jak i lewica są w polityce potrzebne, bo te partie reprezentują część społeczeństwa i ich poglądy (małą część, ale jednak). Natomiast martwią mnie coraz większe wyniki tych partii w kolejnych wyborach, bo wnioskuję tym samym, iż coraz większej liczbie obywateli takie skrajne podejścia i poglądy odpowiadają. A to dobrze nie wróży.

0

@Patrykl145 jeszcze jedna i hat-trick ;)

0

@Rastafarnianin w toalecie :)

0

@barczyk zdania są podzielone. Mówi się, że to tylko stłuczenie, ale Tomek Hajto stwierdził, że miał taki sam uraz i Roberta czeka 6-8 tygodni przerwy :D

0

@Fantastyczny Chłopiec nie no, jasna sprawa. Co nie znaczy, że na dzień dzisiejszy musi być już w optymalnej dyspozycji :)

0

@Deraxium ale się obudziłeś :D

0

@FCBparasiempre akurat w tej telewizji znalazłoby się kilka większych skandali niż brak LM...

2

@Fantastyczny Chłopiec Araujo z Mallorcą też się za bardzo nie popisał

1

@HighestInTheRoom byłbym zaskoczony, jakby wyszli

0

@takisobiektos racja, ale wydawało mi się, że łapią wiatr w żagle w ostatnich meczach, no i Luton to jednak niezbyt wymagający przeciwnik, delikatnie mówiąc. Aczkolwiek pogoda też nie sprzyjała grze w piłkę, co nie usprawiedliwia Evertonu.

1

@Krystian1588 jaką sprzeczność? Jak jesteś piłkarzem, który najlepsze lata ma już za sobą i odzywa się do Ciebie taki klub jak Barca czy Real, to idziesz tam bez względu na osobiste sympatie.

3

@takisobiektos też się śmiałem z Luton, a potem postawiłem Everton na kilkunastu kuponach :D

1

@michal26 współczuję, oby udało się znaleźć odpowiednią, kompetentną i empatyczną opiekę dla babci, która was trochę w tym wszystkim odciąży. A Tobie życzę, abyś jak najszybciej mógł choć trochę odetchnąć i zająć się też swoimi innymi sprawami. No i zdrowia dla babci, o tyle, ile to jeszcze możliwe.

0

@beny23 jeżeli chodziło Ci o zasadność kolejnych pytań, zadanych przez dziennikarza Sportu, to rozumiem Twoje stanowisko. Natomiast artykuł opiera się na wywiadzie i kończy się tam, gdzie on. Więc to ewentualnie wywiad, a nie artykuł mógłby się skończyć, albo raczej pójść w innym kierunku. A na stronie dotyczącej Barcy powinien się ukazać tak czy siak, bo to były zawodnik Barcy, wypowiadający się przed meczem z nami. I nie ważne, czy opowiada o Barcelonie, Romie, czy Celcie ;)

1

@AlexDark00 ależ oczywiście, tak samo jak Robert Lewandowski

1

@ranger3120 może dla tych przyjezdnych, co kupili od pisowców wizy na bazarach. Liczba się prawie zgadza ;)

0

@kynio302 tak to jest, jak się wybiera bio sałatki :D

1

@Pedri16Future popełnił błąd, słusznie nie dyktując karnego dla Sevilli, gdy Gavi zablokował strzał. Zdecydowanie powinien był nas przekręcić.

0

@azysko nie miał serca celebrować przez sentyment do Realu, ale ważne, że dołożył nogę i wykończył z zimną krwią ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?