FrankliN7
Dołączył/a: wrzesień 2020
Łódź
7 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Khajio jak zgłosisz sto razy, to odblokujesz opcję odpowiedzi ;)
1
@fenix1983 składam hołd, bohaterze!
1
@Compadre u nich w kadrze prawie sami boiskowi bandyci, to i taki pozaboiskowy im nie zaszkodzi ;)
1
@Sh4ky nie wydaje mi się, że mu się nie chce. Co do tego, że prawie od roku jest pod formą, a w tym sezonie wygląda wręcz fatalnie, oczywiście się zgadzam.
Zgodzę się też z tym, że Xavi powinien go posadzić, bo w Barcelonie Lewy obecnie mocno odstaje od drużyny, a na ławce mamy choćby Ferrana, który w obecnej dyspozycji bardziej zasługuje na grę.
Natomiast w reprezentacji, Robert nawet w obecnej formie jest wśród tych, którzy są w stanie cokolwiek jej dać. Z całym szacunkiem dla Milika czy Świderskiego, stawianie na któregoś z nich zamiast Lewego jako napastnika nr 1, nie ma moim zdaniem sensu.
4
@Sh4ky oczywiście, że B. Bez względu na formę Lewego, nie ma żadnego sensu usadzać go na ławce.
A biorąc pod uwagę jak Lewy jest traktowany przez "kibiców", to życzę mu z całego serca, żeby olał tą reprezentację.
2
@don'T.R.I.P.e ryba psuje się do głowy, kolejne wymiany trenerów nic nie dadzą, w momencie, gdy w strukturach panuje istny burdel. PZPN jest do zaorania. Szkoda mi Santosa, oczywiście nie spisał się najlepiej, ale jego zwolnienie i zatrudnienie kolejnego trenera nie przyniesie żadnej zmiany. Ale wiadomo, że członkowie związku na czele z Cezarym do dymisji się nie podadzą, więc trzeba szukać kolejnych kozłów ofiarnych.
0
@Nano22 dla takiej wiedzy żyję
0
@Ptasior z pewnością tak samo bezczelni
23
Dzień dobry, informuję, iż Real Madrid TV to pieprzeni hipokryci. Dziękuję za uwagę.
6
@kynio302 "halo, MOPS? proszę przyjechać na Legię"
0
@Davvd w Hamburgu
0
@Rivaldinho11 i to jeszcze przed południem
0
@maroon może to jednokierunkowa :D
1
@Foro nie odpowiem na pytanie, ale polecę Ci trochę tytułów tego typu, może akurat coś Cię zainteresuje :)
Jordan Peterson "12 życiowych zasad"
James Clear "Atomowe nawyki"
MJ DeMarco "Fastlane milionera"
Robert Cialdini "Wywieranie pływu na ludzi"
Greg McCeown "Esencjonalista"
Daniel Goelman "Inteligencja emocjonalna"
Kyosaki Robert "Bogaty ojciec, biedny ojciec"
Napoleon Hill "Prawa sukcesu"
Robert Greene "Jak zostać mistrzem"
John Parking, Gaia Pollini "Filozofia sukcesu, czyli f*ck it"
Dale Carnegie "Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi"
0
@Herato moim zdaniem już w tym sezonie mają szanse wrócić do top 4. Obstawiam miejsce 4-6 na koniec sezonu.
0
Masakra, samoloty się zderzyły...
https://zapodaj.net/plik-eQktI9wr20
Co za czasy!
0
@bartas97 wierzę, ale niestety nie przepadam za tym Panem, wybiorę konkurencję :D
0
@Encore bezuciskowe? Czy dobrze trąbę opinają?
1
@Martwy chociaż słowem wsparcia, bo sytuacja jest beznadziejna
@AFA90 raz się żyję, zamawiam!
0
Pomocy, szukałem wczoraj bokserek w Internecie i dzisiaj wyświetlają mi się reklamy z gaciami... od CR7 :(
29
@MesQueUnClub96 zeszyty Louis Vuitton?
3
@ShawnC myślę, że biorąc pod uwagę fakt, iż Christensen, Garcia i Inigo będą otrzymywać swoje minuty na środku obrony, Kounde dalej dość często będzie grał na prawej stronie. W części z tych spotkać Cancelo spokojnie może zastąpić Balde na lewej.
W ten sposób będziemy mieli szeroką kadrę że zdrową rotacją, opartą na jakościowych zawodnikach. Z całym szacunkiem, nie potrzebujemy Alonso, który w 2/3 swoich występów przyprawia swoją grą o dreszcze.
A Roberto niech pojawia się na boisku tylko w razie dużych problemów kadrowych. Najlepiej w środku pola, a nie na prawej stronie obrony.
4
@Mixtape wydaje mi się, że głównie popierają ich ludzie, którzy kiedyś popierali PO, ale w pewnym stopniu są zawiedzeni ich rządami. Trzecia Droga jest dla nich alternatywą.
0
@VegetaPolska Google się popsuło? :)
8
@SenoX sam sobie odpowiedziałeś
0
Biedna kobieta...
2
@malicinho @pt9 ale kolega nie pyta o życie po śmierci ;)
1
@Comentateiro najtaniej jest w Auchan, zamykam dyskusję :D
2
@Dankho94isback w końcu gramy w białych strojach ;)
1
Kapitalna piętka Roberta