2

@DonCarletto dmuchanie w mięsomat

0

@QQL5 nie no, lepiej niech nie rzuca talerzami, to nie frisbee :)

0

@Katalończyk 99 jak już przyjechali, to niech sobie obejrzą miasto

0

@Domin7777 nie oglądam ich regularnie, ale Bayer i Fenerbahce to jedyne drużyny, które mam zawsze na kuponach i jeszcze się nie wyje**** w tym sezonie :)

2

@MesQueUnClub_87 oj tak, jak ja byłem gnojem, a tatko codziennie żłopał piwsko, to wycinaliśmy je garściami. Dzisiaj obydwoje w miarę dbamy (ja bardziej, on mniej) o michę, ale dalej czujemy w paszczy smak tych cudnych paluchów ;)

1

@tbas dobra, to już wszystko jasne :)
Umowa z Sixth Street to inna sprawa, nie chcę palnąć głupoty, ale chyba zarówno my, jak i Real podpisaliśmy ją na zasadzie alternatywy (korzystniejszej) dla CVC, któremu się sprzeciwiliśmy wbrew Tebasowi. Tu chodziło o sprzedaż praw do transmisji i tu faktycznie możemy mówić o dźwigni.
Natomiast umowa Realu z Saudyjczykami to chyba zwykły deal sponsorski.

0

@Rewolucja123 oglądałem ich jeszcze kilka minut przed Twoim komentarzem. Do tego czasu trybuny dość spokojne.

1

@tbas tu akurat kojarzę temat, odnosiłem się do dzisiejszego newsa o umowie z Saudyjczykami, bo z góry założyłem, że to właśnie do tej transakcji nawiązywałeś. Natomiast przyznaję się, że opierałem się tylko na informacji oficjalnie podanej rano przez oficjalną stronę Realu, a tam chyba nie było informacji o sprzedaży udziałów, tylko o pozyskaniu sponsora.

0

@Rewolucja123 Dinamo?

0

@tbas jeśli tak, to faktycznie dźwignia. Po prostu w artykule, który czytałem, nie było mowy o udziałach. Zwracam honor :)

0

Roma - Slavia

2 strzały Romy, 0.15 xG, wynik 2-0 :)

0

@kuz umowa sponsorska to nie jest dźwignia. Chyba, że coś mi umknęło, i SAIB pozyskało w zamian jakieś udziały czy inne aktywa klubowe.

1

@blakkudium 1-1 :)

3

@TR3YWAY nogi szeroko i ręce na kark

0

@kuczyniak jeżeli tak to wygląda, to rozumiem. Oczywiście trzeba brać pod uwagę różne czynniki, również perspektywy rozwoju i awansu, nabycia cennego doświadczenia itd., ale jeśli już zmieniać - to raczej na pracę, która chociaż z zewnątrz wygląda na zdecydowanie lepszą.
A co do tych problemów, które wymieniasz (burdel, niekompetentni współpracownicy) to chyba jest to bolączką dużej części firm. Oczywiście, należy szukać takiej, której to nie dotyczy, ale zmiana nie jest gwarancją.

0

@kuczyniak jeżeli nie masz pracy niemal idealnej, albo nie zarabiasz pieniędzy znacznie ponad możliwości, to moim zdaniem, co do zasady pracę co jakiś czas powinno się zmieniać. Oczywiście nie co kilka miesięcy (chyba, że miejsce naprawdę jest toksyczne), ale powiedzmy co 2-3 lata. Do momentu znalezienia optymalnego miejsca.

1

@arasz1819 pieniądze Polaków

1

@Kgorecki2500 no i namówiłeś :)

0

@tadzik447 może być też hulajdusza

0

@speed1 wydaje mi się, że Raphinha z Cancelo powinni się bardzo dobrze uzupełniać. No i jednak Raphinha to nadal troszkę wyższy poziom niż młodziutki Yamal.

6

Mimo wszystko szacunek dla Szachtara za to, że próbują grać ładną, ofensywną piłkę, bez względu na różnicę poziomów.

16

Świetny jest ten chłopak, bardzo go polubiłem i mocno mu kibicuję, aby odniósł u nas sukces :)

1

@Barca_bwo dziś gra w pomocy, po prostu wchodzi w pole karne.

1

@Danny Gaucho statystyki Viniego w innych nawiasach, znowu dyskryminacja... biedny Brazylijczyk.

0

@TR3YWAY no nie wiem, zobaczymy jak nam jutro pójdzie :D

3

@norbi77 oni grają z pasji, nie dla pucharów

9

I to jest bardzo dobra wiadomość.

3

Komentarz usunięty

3

@Katalończyk 99 zaginionych ALBO zmarłych, a nie zaginionych i zmarłych. Jak po kimś nie ma śladu, to nie wiadomo czy żyje, czy nie.

0

@Arkon taktyk :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?