FrankliN7
Dołączył/a: wrzesień 2020
Łódź
7 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Orsato to jest gość. Szkoda, że w La Liga nie mamy takich sędziów.
2
@Sienkiewko wszystkiego najlepszego i oby życzenie się spełniło ;)
0
Moim zdaniem bardzo słaby mecz rozgrywa dziś Aleix Garcia.
8
@tomek8756 idę albo nie idę
0
@MesQueUnClub96 niechcący
2
Girona 1:0!! :)
0
@AmigoBlancos Girona jeszcze dziś strzeli, pytanie, czy Bilbao też nie ukąsi.
1
@Kessie 20 zł na ubera, a dentyście nie zapłaciłeś? Szanuję.
2
Ale ten Lech jest prze-beznadziejny xD
0
Son z trzecim niezaliczonym golem w dzisiejszym meczu.
0
1:1 w Londynie, Pau Torres strzela do szatni!
1
@bartas97 może się zdarzyć raz na ruski rok. Ważne, że nie stosujesz podwójnych standardów i przyznajesz, że okazałeś się palantem za kółkiem :D
3
@hayek wybrali przedstawiciela partii o najbardziej zbliżonym programie ;)
10
Balde ratuje nas teraz przed drugą bramką
2
@ranger3120 do paczkomatów tak, kurierem chyba tylko w ramach dodatkowej usługi
0
@Destroyer_of_Worlds może to rozwiązanie, o którym wspominasz, uświadomiło by w ogóle niektórych, że wszystkie te programy są realizowane z naszych pieniędzy, bo mam wrażenie, że nie każdy zdaje sobie z tego sprawę...
0
@MSN30 napisałem prywatną wiadomość
0
@MSN30 to zależy czego konkretnie potrzebujesz :)
0
@Cule1234 koszmarna wiadomość...
0
@Pedri16Future żadne odkrycie, jak mieszkają na tych samych moczarach
1
No i rekin zaatakował
5
Trudny rywal, wyjazd, ciężkie warunki. Mówi się trudno.
Najważniejsze, żeby w kolejnym spotkaniu wrócili na właściwe tory.
0
@MOLESTA jeszcze ze trzy lata i wjedzie w dynamikę pierwszego zespołu jak w masło :D
0
@Emhyr niektórzy jeżdżą do pracy MPK, a aktywiści jeżdżą MPO, co zrobić.
1
Kupon z poniżej 7.5 bramki w meczu Francji zaraz się wy**bie jeszcze w 1. połowie xd
9
@Mixtape skoro najpierw znalazła sobie nowego partnera i dopiero Cię zostawiła, to nic nie straciłeś. Taka osoba jest nic nie warta :) Teraz możesz być przybity, to naturalne, ale zobaczysz, że szybko wyjdzie Ci to na dobre! Najlepiej zająć się sobą i wykorzystać czas, którego z pewnością Ci teraz przybędzie. Związki mają swoje plusy, ale też minusy. Trzymaj się i wszystkiego dobrego.
0
@Jakchcesz do końca sezonu sytuacja odwróci się o 180 stopni jeszcze kilka razy ;)
0
@Janas11224 szanuję, świetna zajawka i ciekawa kolekcja.
Tylko zaproś kiedyś La Ramblę na pokera i wy**b ten kubełek z KFC! :D
2
@kaamil1910 nie wiem czy akurat James, ale Isco był wprost stworzony pod Barcelonę. Naturalny następca Iniesty.
3
@Mario96w ja nie podważam ich wykształcenia, ale akurat nie są to osoby, które cieszą się największym uznaniem wśród środowiska dietetyków i osób związanych z odżywianiem, z wielu powodów.