0

http://www.laliga.es/calendario-2018-2019#team_1
link do terminarza la liga bo już wiadomo 28 X i 3 III na czerwono w kalendarzu :)

5

Jakby wystąpił z Juventusem to na Valencię już byłby na liście kontuzjowanych (pół żartem pół serio)

0

to mnie oświeć

0

a co niby napisałem?

2

Można powiedzieć że żaden piłkarz Barcelony nie strzelił od roku bo ze Sportingiem to wiadomo "Own Gol" dał zwycięstwo

4

Emre Mor nie gra w Liverpoolu ;)

0

Zamiast BRI może być BIR :)

0

tak poza tematem
dlaczego niektóre mecze w lidze typerów są po 2 razy i niektórzy mają z tego tytułu 2 razy przyznane punkty za ten sam mecz?
pozdrawiam

0

Tak poza tematem

Kiedy będą podliczone wszystkie mecze w pierwszej kolejki w lidze typerów?

0

ja i wiele innych osób

0

8

Eibar-Barcelona w sobotę a Legia-Wisła w niedzielę więc gdzie masz problem?

0

trzeba szukac kogos perspektywicznego a nie Piszczka, według mnie absolutnie nie

3

Taka prawda Bartra to talent na swojej pozycji, powinno się dać mu szansę a nie szukać stopera poza Camp Nou. Jak słyszę że Barca obserwuje Laporte, Marquinhosa czy jakiegoś innego młodego stopera to śmiać mi się chcę. Kiedy ktoś w tym klubie przejrzy na oczy? Chyba dopiero wtedy jak już Bartra odejdzie do innego klubu i tam zacznie rozwijać swój talent. A my będziemy się bujać z Mathieu...

0

To nie jest strona o Legii tylko o innym klubie więc po co takie tematy zaczynasz?

0

znawcafutbolu nie załamuj nas;)

od kilku tygodni wszędzie się mówi o tym meczu a ty z takim nickiem piszesz zdziwiony że mecz jest dziś. masakra.

0

Messi powinien odpocząć i nie grać w środę.

Nie oszukujmy się "nasza" grupa jest jedną z łatwiejszych, a Messiego trzeba oszczędzać bo wszyscy wiemy jak ważnym jest zawodnikiem dla naszej drużyny. Mam nadzieję że zagra dopiero z Mallorcą.

0

Nic dodać, nic ująć. Bez niego nie byłoby najlepszego klubu na świecie.

Nie byłoby FC Barcelony. Dziękujemy.

0

Opaski z Barcą tego jeszcze nie było. Dobry pomysł Pyrzo_Barca ja jestem za. A co do koszulek to jedynka jest b.dobra a dwójka faktycznie trochę dziecinna ;)

0

Faktycznie Barca tylko z kontry umie grać ;) Uśmiałem się ;)

0

Keita 8 jak dla mnie- reszta ok :]

0

Keita 8 jak dla mnie- reszta ok :]

0

César Azpilicueta- rocznik 89' z ligi hiszpańskiej brać go ;)

0

Kibice Arsenalu go co drugi mecz wygwizdują bo jest słaby a ma przyjść do Barcelony słaby żart ;p

0

Sorry że nie na temat ale Daniel Jarque kapitan Espanyolu zmarł po treningu....szok 26lat [*]

0

Gai i Ruben wymiatają :) Możemy mieć z nich pożytek ;p

0

Maxwell bez numeru ;p

0

Może jeszcze frytki do tego ;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?