0

Bramka perfect ;)

0

Bilal Abidal hehe :)

0

Xavi schodził przy wyniku 5-0 a nie 4-0 :) Mały błąd :)

0

Ściągnąłem wszystkie części, vlc media playera i te kodeki jak doradzaliście ale dalej nie mogę rozpakować:( Co jest?

0

9e0r9e- plik mam w power archiverze 2006 ima rozszerzenie avi. Nie można go rozpakować, nie do końca w wiem czy o to ci chodziło...

0

Ściągnąłem wszystko i mam tylko głos a nie ma obrazu :( O co chodzi?

0

Tylko nie do espanyolu!

0

Można by było wrzucić jeszcze ten zwód Iniesty:)

0

Kibice realu gdzie jesteście? Visca el Barca!!!

0

Do boju Barca po zwycięstwo i chwałę! VeB!

0

ulvheding chcesz to ci napisze;)

0

Może nie strzelił wielu bramek ale tę jedną wszyscy zapamiętamy do końca życia...

0

Sorry że nie na temat ale mam pytanie bo chciałbym ściągnąć skrót albo najlepiej cały finał z Arsenalem z 2006roku ale nie mogę znaleźć żadnego źródła jeśli ktoś coś znajdzie proszę o odpowiedź może być na gg numer 2505629

0

Ashley Cole dostał kartkę i nie zagra z nami w 1 meczu:)

0

ronaldinho1899-który to kanał??

0

Bramka Tamudo była 2sezony temu- w artykule jest błąd:)

0

Guddy kocham cię za tą wypowiedź. Wszyscy pewnie o tym trochę myślą ale on umie powiedzieć to głośno. Ligi jeszcze nie wygraliśmy a to jest celem nadrzędnym. Jednak szpaler na Bernabeu byłby wielkim upokorzeniem dla realu i ich kibiców. Czekam na to :)

0

Mam wtedy studniówkę... :( No i pooglądane :(

0

Dla gol z Szachtarem na wyjeździe na 1-2. Taki delikatny lob nad bramkarzem.

0

Jego mina mówi wszystko:) Nie mają z nami szans:)

0

Messi I love you!

0

Wow! Świetna robota i wielkie dzięki!!! Szybkość jak zwykle zabójcza!

0

Cudowna akcja Messi-Alves-Messi!!!:)

0

http://www.justin.tv/badtv2/popout trochę tnie ale ciężko cokolwiek lepszego znaleźć:(

0

alves10 mój numer to2505629

0

To dopiero YAYA!! 3-1!!

0

Come back w wielkim stylu! Iniesta2-1!!!

0

Według mnie Puyol i Messi po 8. Puyol bezbłędny w obronie i asysta przy golu Eto'o. A Messi pokazałby dużo więcej ale sami widzieliście jak go faulowali h... jedne.

0

Toure tylko 7? To jest chyba jakiś żart

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?