Funkerman
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bramka perfect ;)
0
Bilal Abidal hehe :)
0
Xavi schodził przy wyniku 5-0 a nie 4-0 :) Mały błąd :)
0
Ściągnąłem wszystkie części, vlc media playera i te kodeki jak doradzaliście ale dalej nie mogę rozpakować:( Co jest?
0
9e0r9e- plik mam w power archiverze 2006 ima rozszerzenie avi. Nie można go rozpakować, nie do końca w wiem czy o to ci chodziło...
0
Ściągnąłem wszystko i mam tylko głos a nie ma obrazu :( O co chodzi?
0
Tylko nie do espanyolu!
0
Można by było wrzucić jeszcze ten zwód Iniesty:)
0
Kibice realu gdzie jesteście? Visca el Barca!!!
0
Do boju Barca po zwycięstwo i chwałę! VeB!
0
ulvheding chcesz to ci napisze;)
0
Może nie strzelił wielu bramek ale tę jedną wszyscy zapamiętamy do końca życia...
0
Sorry że nie na temat ale mam pytanie bo chciałbym ściągnąć skrót albo najlepiej cały finał z Arsenalem z 2006roku ale nie mogę znaleźć żadnego źródła jeśli ktoś coś znajdzie proszę o odpowiedź może być na gg numer 2505629
0
Ashley Cole dostał kartkę i nie zagra z nami w 1 meczu:)
0
ronaldinho1899-który to kanał??
0
Bramka Tamudo była 2sezony temu- w artykule jest błąd:)
0
Guddy kocham cię za tą wypowiedź. Wszyscy pewnie o tym trochę myślą ale on umie powiedzieć to głośno. Ligi jeszcze nie wygraliśmy a to jest celem nadrzędnym. Jednak szpaler na Bernabeu byłby wielkim upokorzeniem dla realu i ich kibiców. Czekam na to :)
0
Mam wtedy studniówkę... :( No i pooglądane :(
0
Dla gol z Szachtarem na wyjeździe na 1-2. Taki delikatny lob nad bramkarzem.
0
Jego mina mówi wszystko:) Nie mają z nami szans:)
0
Messi I love you!
0
Wow! Świetna robota i wielkie dzięki!!! Szybkość jak zwykle zabójcza!
0
http://www.justin.tv/widgets/jtv_player.rb3930836f59b2a8ec118d86b632ea02d21d0dbac.swf?auto_play=true&channel=rambo_es słaba jakość ale nie tnie
0
Cudowna akcja Messi-Alves-Messi!!!:)
0
http://www.justin.tv/badtv2/popout trochę tnie ale ciężko cokolwiek lepszego znaleźć:(
0
alves10 mój numer to2505629
0
To dopiero YAYA!! 3-1!!
0
Come back w wielkim stylu! Iniesta2-1!!!
0
Według mnie Puyol i Messi po 8. Puyol bezbłędny w obronie i asysta przy golu Eto'o. A Messi pokazałby dużo więcej ale sami widzieliście jak go faulowali h... jedne.
0
Toure tylko 7? To jest chyba jakiś żart