Funkerman
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
http://www.laliga.es/calendario-2018-2019#team_1
link do terminarza la liga bo już wiadomo 28 X i 3 III na czerwono w kalendarzu :)
5
Jakby wystąpił z Juventusem to na Valencię już byłby na liście kontuzjowanych (pół żartem pół serio)
0
to mnie oświeć
0
a co niby napisałem?
2
Można powiedzieć że żaden piłkarz Barcelony nie strzelił od roku bo ze Sportingiem to wiadomo "Own Gol" dał zwycięstwo
4
Emre Mor nie gra w Liverpoolu ;)
0
Zamiast BRI może być BIR :)
0
tak poza tematem
dlaczego niektóre mecze w lidze typerów są po 2 razy i niektórzy mają z tego tytułu 2 razy przyznane punkty za ten sam mecz?
pozdrawiam
0
Tak poza tematem
Kiedy będą podliczone wszystkie mecze w pierwszej kolejki w lidze typerów?
0
ja i wiele innych osób
0
http://kassiesa.home.xs4all.nl/bert/uefa/data/method4/crank2016.html
to jest aktualny ranking
pozdro
8
Eibar-Barcelona w sobotę a Legia-Wisła w niedzielę więc gdzie masz problem?
0
trzeba szukac kogos perspektywicznego a nie Piszczka, według mnie absolutnie nie
3
Taka prawda Bartra to talent na swojej pozycji, powinno się dać mu szansę a nie szukać stopera poza Camp Nou. Jak słyszę że Barca obserwuje Laporte, Marquinhosa czy jakiegoś innego młodego stopera to śmiać mi się chcę. Kiedy ktoś w tym klubie przejrzy na oczy? Chyba dopiero wtedy jak już Bartra odejdzie do innego klubu i tam zacznie rozwijać swój talent. A my będziemy się bujać z Mathieu...
0
To nie jest strona o Legii tylko o innym klubie więc po co takie tematy zaczynasz?
0
https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/t1/7784_512646655539643_2133556847_n.jpg
nie ma mowy o spalonym :)
0
znawcafutbolu nie załamuj nas;)
od kilku tygodni wszędzie się mówi o tym meczu a ty z takim nickiem piszesz zdziwiony że mecz jest dziś. masakra.
0
Messi powinien odpocząć i nie grać w środę.
Nie oszukujmy się "nasza" grupa jest jedną z łatwiejszych, a Messiego trzeba oszczędzać bo wszyscy wiemy jak ważnym jest zawodnikiem dla naszej drużyny. Mam nadzieję że zagra dopiero z Mallorcą.
0
Nic dodać, nic ująć. Bez niego nie byłoby najlepszego klubu na świecie.
Nie byłoby FC Barcelony. Dziękujemy.
0
Opaski z Barcą tego jeszcze nie było. Dobry pomysł Pyrzo_Barca ja jestem za. A co do koszulek to jedynka jest b.dobra a dwójka faktycznie trochę dziecinna ;)
0
Faktycznie Barca tylko z kontry umie grać ;) Uśmiałem się ;)
0
Keita 8 jak dla mnie- reszta ok :]
0
Keita 8 jak dla mnie- reszta ok :]
0
César Azpilicueta- rocznik 89' z ligi hiszpańskiej brać go ;)
0
Kibice Arsenalu go co drugi mecz wygwizdują bo jest słaby a ma przyjść do Barcelony słaby żart ;p
0
Sorry że nie na temat ale Daniel Jarque kapitan Espanyolu zmarł po treningu....szok 26lat [*]
0
Gai i Ruben wymiatają :) Możemy mieć z nich pożytek ;p
0
http://www.fcbarcelona.com/web/english/galeries/futbol/temporada09-10/07/maxwell_mini/galeria.html foty z prezentacji
0
Maxwell bez numeru ;p
0
Może jeszcze frytki do tego ;p