0

Ciekawy skład nie powiem:) Dobrze że Henry na szpicy i cieszy mnie obecność Guddiego w pierwszym składzie. Vamos Barca!!!

0

Podsumowanie super. Sorry że nie na temat ale może mi ktoś napisać kiedy przyjdą legitymacje członkowskie z FCBP z październikowej rekrutacji?

0

2-0Leo!!!

0

Tak poza tematem to Getafe już 3-1 prowadzi!

0

Blaugrana straciła w tym sezonie jedynie dziewięć bramek i oprócz spotkania z Espanyolem (2-2) nie tracili więcej niż jednego gola. Mały błąd się wkradł:)

0

Mam pytanie. Będzie dziś bramka Bojana do pobrania?

0

inny serwer:( please:(

0

Nie ma co godne otwarcie nowej odsłony portalu! 5-0!!!

0

4-0!!!!!!!!!

0

3-0!!!!!!!!!

0

Henry2-0

0

Eto'ooooooooooooooo1-0

0

Prędzej villareal straci punkty niż valencia

0

videobramki u mnie już działa. Wchodzcie ludzie i oglądajcie bo warto:)

0

Mi też padło na videobramki

0

To nie jest czat!

ostrzeżenie!

mod

0

1-0Messi

0

0-1Eto'o

0

Higuain i real wygrał:(

0

Dzięki bambosh. Tak też myślałem. Wszystko wysłane tylko czekać do grudnia!

0

W rubryce adres korespondencyjny trzeba wpisać tylko miejsce zamieszkania czy kod pocztowy też? Z góry dzięki za odpowiedź

0

real przegrał-chociaż to:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?