Funkerman
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawy skład nie powiem:) Dobrze że Henry na szpicy i cieszy mnie obecność Guddiego w pierwszym składzie. Vamos Barca!!!
0
Podsumowanie super. Sorry że nie na temat ale może mi ktoś napisać kiedy przyjdą legitymacje członkowskie z FCBP z październikowej rekrutacji?
0
2-0Leo!!!
0
Tak poza tematem to Getafe już 3-1 prowadzi!
0
Blaugrana straciła w tym sezonie jedynie dziewięć bramek i oprócz spotkania z Espanyolem (2-2) nie tracili więcej niż jednego gola. Mały błąd się wkradł:)
0
Mam pytanie. Będzie dziś bramka Bojana do pobrania?
0
inny serwer:( please:(
0
Nie ma co godne otwarcie nowej odsłony portalu! 5-0!!!
0
4-0!!!!!!!!!
0
3-0!!!!!!!!!
0
Henry2-0
0
Eto'ooooooooooooooo1-0
0
Prędzej villareal straci punkty niż valencia
0
videobramki u mnie już działa. Wchodzcie ludzie i oglądajcie bo warto:)
0
Mi też padło na videobramki
0
To nie jest czat!
ostrzeżenie!
mod
0
1-0Messi
0
0-1Eto'o
0
Higuain i real wygrał:(
0
Dzięki bambosh. Tak też myślałem. Wszystko wysłane tylko czekać do grudnia!
0
W rubryce adres korespondencyjny trzeba wpisać tylko miejsce zamieszkania czy kod pocztowy też? Z góry dzięki za odpowiedź
0
real przegrał-chociaż to:)