FutbolToMagia
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2020
3 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Murazor zgadzam się. Standardowo przychodzisz aby obrażać i nic mądrego do powiedzenia nie masz. W sumie też się niczego innego po Tobie nie spodziewałem :) idź daj lajki koledze, który mnie obraził... Oh.. wait... Już to zrobiłeś :)
1
@formentera2017 zgadzam się. Ten kto mówi, że Pedri jest lepszy niż Puig, po prostu nie zna się na piłce. Nie można wywyższać Pedriego, który dostaje mnóstwo minut(jeden z najwięcej grających w drużynie), do Puiga, który dostaje resztki po kilka minut co któryś mecz. Takie porównania na niekorzyść Puiga są niesprawiedliwe i zlosliwe. Nota bene Puig zawsze jak grał, spisywał się świetnie. Zarówno Pedri i Puig są super zawodnikami. Pedri ma okazję to pokazać, Puig nie. Natomiast te parę minut które dostał Puig pozwalają twierdzić, że ma nawet większy talent od Pedriego i jest bardziej kreatywny.
1
@szczepan-ink Puig dużo więcej pracuje na boisku niż ktokolwiek w drużynie, do tego gra częściej niż inni do przodu skutecznie i kreatywnie. Także nie ma logicznych powodów, dla których nie gra. Problem musi być w konflikcie na linii trener-zawodnik, a jeżeli tak, to bardzo nieprofesjonalne podejście ze strony trenera.
0
Przepisy przepisami, a i tak piłka nożna charakteryzuje się tym, że dużo jest spornych sytuacji i opiniowania. Dopóki nie będzie zapisu, że każde dotknięcie ręki to przewinienie, to będą zawsze dyskusje. Taki jest sport. Sędzia to też człowiek i ma prawo interpretować po swojemu. Najlepiej, aby sędziami zostawali byli zawodnicy, teraz takiego wymogu nie ma.
0
@Murazor połowa Twojej wiadomości, czytać chyba umiesz, więc do dzieła, nie napisałeś aż tak dużo.
0
@Murazor niestety napisałeś kłamstwa , a Twój post nie jest merytoryczny , ale czego się po Tobie spodziewać. Gdziekolwiek widzisz mój komentarz, przychodzisz aby hejtowac :) taki już jesteś.
1
@El dominatore nie wiem czy wiesz, ale to ja wymyśliłem tekst "Chyba Ty" jakieś 20 lat temu, jak był sam początek internetu :)
0
@El dominatore a moim zdaniem z Twojej
0
@JarekS jeżeli chcesz aby Koeman został, to znaczy że życzysz Barcelonie źle. Bo to koleś który miał najgorszy start od 33 lat. Wywalił drugiego strzelca w historii i blokuj rozwój naszego największego talentu. Ewidentnie widać spuściznę Bartomeu. Ja życzę Barcelonie dobrze, dlatego chcę Xaviego na trenera i Puiga w pierwszym składzie. A komentarze hejterskie to Ty stosujesz wobec mnie. Ja potrafię dać Ci lajka w komentarzu , albo skomentować merytorycznie. Ty mnie zazwyczaj atakujesz i lajkujesz ataki na mnie. Nawet w tym komentarzu mnie obraziłeś.
0
@Rourke istnieje, został powołany
1
@El dominatore w każdym meczu udowodnil swoją przydatność. Za każdym razem gdy grał, był naszym najlepszym zawodnikiem w linii pomocy. Brak szans jest niezrozumiały.
0
Niestety. Wyrzucenie Suareza i obrażanie się na Puiga to dwa największe błędy Koemana. Pozbycie się najlepszej 9 w drużynie i blokowanie najlepszego pomocnika to po prostu działanie na szkodę klubu. Na szczęście z nowym sezonem będzie nowy trener, który nie będzie stawiał własnego ego ponad dobro Barcelony.
1
@th@les Pedri i Puig mogliby grać razem z powodzeniem, dla mnie niezrozumiałe są decyzje Koemana
1
@El dominatore w jakim celu? Dobrze się czujesz?
0
@El dominatore nie, jestem w pełni poważny
0
@Tomek54321 wiem, czemu nie gra. Bo mamy trenera, który się obraził jak dziecko, a Puiga wpuszcza wtedy, kiedy trzeba ratować wynik, bo doskonale wie, że chłopak ma wielką jakość. Ale za kare nie wystawia go w pierwszym składzie. Widzisz, Ty oceniasz z browarem w ręku, a ja na szkoleniach trenerów piłki nożnej.
0
@FanKFC bardzo merytoryczny komentarz
0
@FanKFC nie, ten sam. Nikt nie zagrał tam dobrze, ale jeżeli miałbym wskazać najlepszego w drużynie, to był to Puig.
0
@MarioVeB! Nadal argumenty są po mojej stronie i logika. Także przykro mi.
0
@Avatarr zgadzam się. Moim zdaniem także gra najlepiej ze wszystkich pomocników. Czuć w nim chęci, polot, magię, finezję.
0
@Gaz 100% racji. Koeman rozgrywa gierki kosztem wyników klubu
0
@FanKFC nadal był najlepszym z drużyny w meczu z Cornellą
0
@formentera2017 100% racji
0
@formentera2017 masz rację. Pedri gra dobrze ale Moribe Puig aktualnie zjada
1
@bari_94 pełna zgoda, zawsze grał super, więc jedynym wytłumaczeniem jest to, że Koeman się obraził i kosztem klubu nie wystawia lepszego zawodnika
1
@Naturopata akurat dla mnie to zaleta, że nie trzyma pozycji, bo to charakteryzuje wielkich piłkarzy, którzy mają umiejętności, aby przesądzać o losach meczu. Puig już przesądził dwa razy, mimo że dostaje po parę minut. Niebywały potencjał i magia tkwi w tym chłopaku
2
@kamyk_23 pełna zgoda. Widać po prostu, że Koeman obraził się jak kobieta i przekłada własną dumę nad dobro klubu. Mam nadzieję, że nowego sezonu na ławce będzie Xavi i od Puiga będzie ustalał skład
4
Liczę na Puiga od pierwszej minuty z Osasuną. Zawsze jak gra, Barcelona wygląda lepiej w pomocy.
0
Komentarz usunięty
0
@Tomek54321 po pierwsze naucz się kultury. Po drugie nigdy nie mówiłem, że Semedo jest lepszy niż Alves, ale jest najlepszy po Alvesie i oprócz Brazylijczyka nie mieliśmy lepszego PO niż Semedo. Dest nie dorasta do pięt Semedo, natomiast jest o wiele lepszy niż Roberto. Po trzecie nie za statystyki ocenia się PO, Cafu ich nie miał a jest jednym z najlepszych PO w historii. Po czwarte Iniesta przez rok nie miał gola i asysty, a nadal był topem światowym. Po piąte, Luis Enrique nie powołuje Puiga tylko dlatego, że Puig nie gra, bo nie powołuje się biegających. Po szóste ja jestem trenerem i osiągam sukcesy tam gdzie gram ze swoimi drużynami, mam do tego duże kompetencje, a Ty żadnych. Nie znasz się na piłce to się nie wypowiadaj. Jedyne co potrafisz to narzekać przed telewizorem i na La rambli z piwem w ręku.