0

@Marcinss10 nie było dobrego trenera, a to napisałem jako warunek. Puiga też nie było. Był tylko Suarez ,więc 1/3 układanki.

1

@Persyfl nie, dziecko jest wyłącznie rodziców. Państwo ma tylko zapewnić konstytucyjne prawa

0

@Pawel1980 dorośnij :)

0

@Magicc89PL nie, Puig potrzebuje minut, bez nich nic nie poprawi w grze, ale i tak dużo wnosi do zespolu

0

@JarekS nie, Puig nadal nie dostał szansy

0

@Murazor to nie kondycja, to motywacja. Ale tak, widać to w grze. Koeman wykonał dużą pracę mentalną w ostatnim czasie.

0

@JarekS Pedri to wolny elektron, on jest na każdej pozycji środka pola, nie ma jednej, a także czasem na skrzydle. Zgadzam się, że zagrał bardzo dobrze, jak cały zespół.

1

@JarekS robi krzywdę Collado, Konradowi, Puigowi i Moribie także jak na razie. To dopiero 3 wejscie przez pół roku.

12

Ja z kolei jestem z tych, co krytykują dość często Koemana. Na mecze z Sevillą jednak przygotował zespół perfekcyjnie. Gratuluję Panie Koeman za dobrą pracę, szczególnie jeżeli chodzi o motywację i agresję.

3

Nie zgadzam się z "najgorszym" wypisanym w tym artykule.

Najlepsze: cała drużyna zasłużyła na brawa za walkę. Od początku widać było zaangażowanie, dość dobry pressing, odzyskiwanie piłki natychmiast po stracie. Było kilku bohaterów. Ter Stegen oczywiście uratował karnego, a więc wszystko. Dembele dał nadzieję od samego początku meczu. Griezzman do spółki z Pique przedłużył. Braithwaite dobił. Messi świetnie pracował w obronie. Dla mnie jednak cichym bohaterem jest Mingueza (mimo karnego), który zagrał jak profesor. Super gra w obronie, świetne wyprowadzanie piłki i podłączanie się do akcji. Zawsze go krytykowałem ale tym razem zagrał wspaniale. No i pochwalić muszę także Koemana, którego ostatnio tylko krytykowałem. Świetnie przygotował mentalnie zespół do meczu. Ta dynamika, to jego robota.

Najgorsze: brak Puiga


1

Komentarz usunięty

5

@Persyfl nie, dziecko jest moje, a nie Państwa. A jeżeli Państwa to żyjemy w totalitarnym ustroju, który trzeba zmienić.

0

@YeastMoss chłopie, Ty potrzebujesz pomocy, serio

0

@Pawel1980 ale co to ma wspólnego? Ja tego tematu nie poruszałem, ogarnij się.

0

@YeastMoss jesteś obleśny, jeżeli pornografię chcesz pokazywać dzieciom, kurde nawet nie jestem pewien, czy Twoim wpisem nie powinna zająć się policja

0

@Pawel1980 masz jakiś problem chyba, czy ja coś napisałem o księdzu?

0

@Pawel1980 nie ośmieszaj się już

0

@YeastMoss obejrzyj film, to nie opinia a fakt, jak uczą dzieci jak wygląda wytrysk nasienia i jak do tego doprowadzić

0

@Bykunn nie muszą być na nich wykorzystywane, jest napisane że karane jest "zapoznanie z nimi dziecka" . Jeżeli dla Ciebie dildo jest takim samym rodzaje zabawki jak piłka, to ciekawe miałeś wfy

0

@Pawel1980 ochron siebie od niewiedzy najpierw. Nie masz pojęcia jak wygląda taka pseudoedukacja na zachodzie lub w Chinach. Albo w Norwegii. Często jest to czysta pornografia.

0

@Bykunn oczywiście że są, obejrzyj sobie filmiki na YouTube, nie masz zupełnie na ten temat wiedzy jak wygląda taka edukacja. Takie filmiki są publikowane i są mocno wulgarne.

0

@Bykunn czytaj ze zrozumieniem. Chodzi także o przedmioty, a takimi są różne gadżety seksualne, które są wykorzystywane w "edukacji seksualnej" w innych krajach. U nas na szczęście jest to zabronione.

0

@Bykunn czytaj konkretne artykuły a nie wybiorczo, może dzięki temu nie popełnisz przestępstwa

§ 3.
Kto małoletniemu poniżej lat 15 prezentuje treści pornograficzne lub udostępnia mu przedmioty mające taki charakter albo rozpowszechnia treści pornograficzne w sposób umożliwiający takiemu małoletniemu zapoznanie się z nimi, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

1

@Pawel1980 § 3.
Kto małoletniemu poniżej lat 15 prezentuje treści pornograficzne lub udostępnia mu przedmioty mające taki charakter albo rozpowszechnia treści pornograficzne w sposób umożliwiający takiemu małoletniemu zapoznanie się z nimi, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

Masz, może dzięki mnie nie skrzywdzisz żadnego niewinnego dziecka. Przeraża mnie Twoja nieznajomość prawa. A do tego moralność, bo nawet nie znając prawa powinno Cię to brzydzić.

0

@Khardan zgadzam się :) nie mi to mów, ja to wiem

0

@Pawel1980 to chyba nie rozumiesz polskiego skoro nie wiesz, że to zakazane

0

@YeastMoss totalnie nie wiesz o czym piszesz. Żaden badacz nie wie, czy po wzięciu paracetamolu mi przechodzi. Badania nie na tym polegają. Proponuję dojrzeć trochę bo trudno się rozmawia z takimi niedorzecznosciami.

0

@JackSpaniels Semedo jest lepszy, nie robił tyłu błędów, często wygrywał 1v1, niestety Dest przegrywa te pojedynki, ale młody jest to może kiedyś bedzie grał jeszcze jak Nelson

1

@krzyrzak69 tak , w jednym meczu na 10

0

@VeVoS sorry ale pisanie, że zawodnik ma wykorzystać każdą sytuację nie jest charakterystyczne dla kogoś, kto w takich sytuacjach znajdował się na boisku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?