1

@marcin62 symbol "równości" może sobie istnieć jako twór odrębny i mi to nie przeszkadza, ale nie przypinaj go do symbolu, który jest dla mnie święty, bo dla mnie to dwie sprzeczne ze sobą wartości. Tęcza jest dla mnie symbolem grzechu, a symbole święte cnoty.

2

Komentarz usunięty

1

@bady48 bo go zbadali i stwierdzili uraz, więc chyba logiczne, że powinien odpocząć. Zbyt dużo razy nasi zawodnicy za wcześnie wracali i od razu doznawali znów urazów

0

@Majsteer czego nie rozumiesz? To , że zawodnika nie boli nie oznacza, że nie ma urazu

0

Lekarze chyba rzucili kostką, czy dać zielone czy czerwone światło. Oby Pedri nie wypadł na miesiąc, dwa po dzisiejszym meczu...

1

@Tomek54321 i co z tego, że dostał, skoro ma kontuzje? ci lekarze już wielokrotnie mylili się w zielonych światłach, także moja teoria jest słuszna

2

@Persyfl znowu za dużo napisałeś, przez to nawet nie przeczytałem Twojej całej wypowiedzi. Zrozum, że jak napiszesz ksiazke na 1000 stron, to nie będę jej czytał, żeby zaspokoić Twoja ciekawość.

Po krotce. Praktyka jest najważniejsza, a badania nie mają dużego znaczenia , należy traktować je tylko jako ciekawostkę. Przykład: rektorka uniwersytetu medycznego na studiach mówiła nam, że rok wcześniej uczyła że dane produkty są dobre na daną dolegliwość, a w tym roku badania się zmieniły i mówią wręcz przeciwnie, że bardzo szkodzą. To dowodzi, ze nauka to tylko ciekawostka i wycinek, a najważniejsza jest praktyka. "Słuchaj innych,miej swój rozum" , tak mawiała moja matematyczka i radzę zrobić Ci to samo. Jeżeli ktoś zrobi na Tobie badania i powie, że jesteś kobietą bo tak w badaniach wyszło, rozumiem że przyjmiesz to za pewniak. Jajka co roku są zdrowe lub niezdrowe, to samo z mlekiem. Korzystnie lub niekorzystnie wychodzą tylko pod naciskiem lobby. Nie znam osoby homoseksualnej bo tak czuła, za to znam sporo osób z wyboru biseksualnych lub homo. Jeżeli ludzie nie praktykują seksu analnego załóżmy, a w telewizji pojawi się kampania na rzecz praktykowania seksu analnego, jak to robić itp, to oczywiste jest, że więcej ludzi zacznie to robić, zainteresuje się tematem. Tak samo jest z dziećmi, wmawianie im różnych orientacji czy zachowań seksualnych zaburza ich naturalne myślenie i.sugeruje rozwiązania niezgodne z ich natura. Dopóki nie zrozumiesz , że badania są tylko ciekawostką a nie wyrocznią, a doświadczenie jest najważniejsze, to ta rozmowa nie ma sensu. Warto czytać badania, ale warto je weryfikować w rzeczywistości. Badania bez weryfikacji w praktyce nie mają żadnej wartości.

1

@Pawel1980 totalnie nie rozumiesz na czym polega nieświadome dotykanie przez dziecka genitaliów i nie wiązanie tego z niczym, bo dziecko zaraz nie pamięta, że to robiło, a uczenie tego dziecka i różnych innych zachowań seksualnych. Niestety póki tego nie zrozumiesz, dalszą rozmowa z Tobą nie ma sensu, bo właśnie mam wrażenie jakbym rozmawiał z kimś z 18 wieku. A homoseksualizm został wykreślony z listy chorób wyłącznie pod naciskiem i przymusem lobby, poczytaj o tym.

0

@MarioVeB! Semedo to top światowy. Nawet w tak słabym klubie ma lepsze noty niż czołówka PO w premier league. W Barcelonie był wiodącą postacią.

2

@szela1899 wystawił Desta po kontuzji, Roberto po kontuzji i Araujo po kontuzji, wszyscy dopiero co dostali zielone światła od lekarzy i od razu po wejściu na boisko doznali znów kontuzji. Teraz lekarz wypowiada się, że Pedri potrzebuje 15 dni odpoczynku, a Koeman mówi, dobrze się czuje, więc zagra :)

2

@Majsteer ja byłem pozytywnie nastawiony do Koemana przed sezonem. Dobrze się zapowiadało. Niestety nie dał powodów do tego aby nadal w niego wierzyć.

3

@ousmanedembele10 Koeman jest zwolennikiem teorii "co Cię nie zabije, to Cię wzmocni". Już doprowadził do kontuzji Pique, Fatiego, Desta, Araujo, Roberto, ktoś jeszcze chyba by się znalazł. Czas na Pedriego. Po co dawać szansę innym, jednocześnie dając odpoczynek, skoro można zajeździć piłkarzy :)

6

@Persyfl badania to są opłacone dane, które można fabrykować, pisać co się chce. Takimi badaniami można sobie podcierac wiadomo co. Praktyka jest ważniejsza i realne doświadczenie. A doświadczenie mówi, że orientacja jest kwestią wyboru. To, że nie masz praktycznej wiedzy, a opierasz się tylko na podstawie tego, co ktoś napisze, jest bardzo niebezpieczne. Po prostu opierasz swoje poglądy na tezach, które nie mają się nijak do rzeczywistości.

Jak chcesz konkretnej odpowiedzi to pisz konkretne jedno pytanie, łatwiej jest wtedy wyjaśnić dana kwestie, a nie poruszasz 5 różnych.

Z grzechów można się spowiadać, każdy wierzący grzeszy. Poza tym pycha a wiedza to dwie różne rzeczy. Im więcej promujesz wartości odchodzących od rodziny, tym bardziej działasz na jej destabilizację. Nie jest to w interesie normalnego człowieka.

6

@Persyfl Twoje argumenty to teoria, a moje to praktyka. Nie chcę mi się znów czytać nie wiadomo ilu linijek. Ty nie jesteś zwolennikiem wartości takich jak rodzina, czy szacunek dla innego człowieka, a ja jestem. To jest różnica zbyt duża, więc ta dyskusja nie ma sensu. Jeżeli chciałbyś czegos się dowiedzieć, możesz pytać. Nie przekonasz mnie jednak żadnymi "badaniami", bo dla mnie stan faktyczny ma znaczenie, a nie to, co ktoś napisał na papierze.

9

@Persyfl jeżeli naruszasz coś, co jest dla kogoś mega ważne, to obrażasz jego uczucia. Flaga Polski to też przedmiot, a jednak jest mowa w prawie, że nie można jej znieważać. Także przedmioty też mają swoją symbolikę. Jeżeli nie jesteś wierzący, to rób sobie co chcesz, ale wara od symboli dla mnie ważnych.

Jeżeli masz przykre doswiadczenie z księdzem, zgłoś na policję. Ja mam cudowne doświadczenia z kościołem i księżmi. Pomogli w różnych sytuacjach wielu ludziom i wychowali na szlachetnych wartościach.

Tu nie chodzi o brak świadomości. Jeżeli małe dziecko nie wie o masturbacji, to się nie masturbuje, tylko wynajduje to w wieku nawet kilkunastu lat. Jeżeli narzucisz to w przedszkolu, to przyspieszysz zainteresowanie seksem o około 10 lat. Nie jest to dobre dla dzieci. A nawet jeżeli ktoś uważa, że dobre, to powinien być to rodzic dziecka i o tym decydować, a nie obcy ludzie.

Podobnie jest z innymi orientacjami, wpajając to dziecku, przyzwyczajasz do tego, że są inne orientacje, a tak dziecko by nic o tym nie wiedziało. Wiedząc to jest spora szansa, że zacznie próbować być nie hetero. Nie wiem czy wiesz, ale homoseksualizm/biseksualizm w największym stopniu jest z wyboru (w wieku dziecięcym nieświadomego, a w wieku dorosłym świadomego) , a nie dlatego, że ktoś taki się urodził.
Dzieci naśladują zachowania podejrzane i podslyszane (ja również jak byłem mały próbowałem naśladować homoseksualne zachowania, bo ktoś mi je pokazał, dziś się tego brzydzę), a dorośli (głównie faceci) mają duże potrzeby seksualne a seks z facetem jest dużo łatwiej dostępny niż z kobietą. Znam takie osoby (o dziwo nawet jedna kobietę, która zdecydowała, że będzie żyła z kobietą, bo się z nią lepiej dogaduje niż z facetem).

Podsumowując, jeżeli ktoś jest jakiejkolwiek orientacji, to jego prywatna sprawa i nic mi do tego. Niech nie narzuca jednak tego społeczeństwu i dzieciom.

Ps i mam prośbę, jak coś chcesz ode mnie uzyskać, jakieś odpowiedzi, to pisz krótkie wiadomości, najlepiej jak najmniej treści i najwięcej konkretów. Bardzo trudno się pisze na wiele różnych akapitów i wątków. Lepiej jedno pytanie, jedna odpowiedź. Dzięki.


17

Komentarz usunięty

0

@Majsteer zgadzam się, że nie tak. Ale Koeman marnuje talenty, a to w Barcelonie nie powinno mieć miejsca.

6

@Bykunn tęczowa aureola jest agresywna i konfliktowa, obraża uczucia religijne, a naklejka strefy wolnej od LGBT chroni tradycyjną rodzinę, czyli najważniejszą społecznie "instytucje" i wartość

0

@Khardan nie wiem na jakiej podstawie to mówisz, ale Semedo ma aktualnie jedne z najlepszych not w premier league na PO. Ostatnie 3 mecze mu nie wyszły, ale był w ścisłej topce premier league, grając w słabym Wolves. Ma lepsze noty niż trent Arnold, a przecież łatwiej o dobre noty w super drużynie niż w słabej. Po Alvesie to nasz najlepszy PO w historii.

0

@JimMorrisonFCB nie wszyscy muszą się znać na piłce :) aktualnie widać na prawej stronie to, że brakuje Semedo. Dest ma talent, ale on w połowie nie daje ofensywnie tego, co dawał Semedo. Wierzę jednak, że się rozwinie. W defensywie też Portugalczyk radził sobie świetnie.
No ale nie ma co oczekiwać bo oddaliśmy Semedo za 40mln (najdroższy obrońca w historii Barcelony) a kupiliśmy młodziaka za 20, i mniej więcej widoczna jest ta różnica klas w pieniądzach. Ale Dest może być świetny, potrzebuje dwóch lat na oko. Trzymam za niego kciuki.

0

@Marcinss10 Suarez dawał co najmniej 20 goli w sezonie i mnóstwo asyst. Nie mów mi tylko że Braithwaite więcej daje. A młodych wprowadził dwóch, gdy wszyscy byli zdrowi, Fati i Pedri. Nikt więcej nie dostał szansy. Dopiero kontuzje wymusiły wprowadzenie innych zawodników. I nie trzeba wymieniać na Barcę b. Wystarczy zdjąć Busquetsa i dać grać komukolwiek, w szczególności Puigowi, albo Griezzmana i wrzucić Konrada. Niestety tego nie zrobił. A ostatni mecz pokazał, że Griezzman nie był do niczego potrzebny i można było wygrać z Sevillą nie dopuszczając jej do strzału.

0

@Majsteer Guardiola też nic nie osiągnął a doszedł gdzie doszedł, to samo Zidane. To samo Enrique To samo teraz Solskjaer. Xavi ma większe doświadczenie niż wymienieni mieli. Dla mnie Koeman to średniak na jeden sezon, bo nie można było nikogo dobrego wyciągnąć.

0

@Majsteer jasne, ale z każdą drużyna i w każdym czasie jest inaczej. Ten sam trener Guardiola wszedł i rozbił Bank w pierwszym sezonie. Z Bayernem czy Man city nawet się nie zbliżył do tych sukcesów w ciągu kilku lat pracy i dużych funduszy. Nie wszystko jest takie proste.

Xavi.

0

@Majsteer nie ma to żadnego znaczenia. Jeden trener potrzebuje trzech sezonów żeby być mistrzem, a inny wchodzi tak jak Flick nagle i zdobywa wszystkie puchary z tą samą kadrą.

0

@Majsteer jestem przekonany, że z Kloppem bez transferów dziś bylibyśmy najgroźniejszym zespołem na świecie, a to PSG nie miałoby perspektyw na awans w LM

3

@333tricampeones333 zgadza się, trener na dokończenie sezonu

3

@Bobo25 ogólnie wiem o co Ci chodzi. Żaden przyzwoity trener sam nie zrezygnuje, tylko będzie walczył. Faktem jest jednak, że Koeman poprowadził Barce w złym kierunku i o wiele lepiej można było wykorzystać potencjał drużyny.

2

@Barcelonista94 kontuzje są spowodowane w dużej mierze właśnie sposobem pracy wdrożonym przez Koemana, bo zajeździł piłkarzy. Od dechy do dechy grali niektórzy, a inni w ogóle. Dopiero przy kontuzjach weteranów, wpuszczał młodych. Tylko Fati i Pedri byli wdrożeni, ale też doznali kontuzji bo nie mieli odpoczynku. Suareza sam wyrzucił. Inny trener walczyłby dziś o każdy puchar, Koeman niestety źle poprowadził Barcelonę.

0

@konraden ja przynajmniej się mam do czego cofać. Zakładam, że Ty jeszcze do 6 klasy nie doszedłeś. Stawiam na 4-5.

2

Szkoda, że Pedri dziś trenuje. To nie wróży dobrze. Jego uraz wymaga odpoczynku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?