FutbolToMagia
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2020
3 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@JarekS zgadzam się. Nie mogę sobie jakoś wyobrazić naszej obrony bez niego. Aktualnie tracimy dużo goli. Jak czytam, że ma już 34 lata, to trudno mi patrzeć optymistycznie w przyszłość. Przydałby się ktoś pokroju De Ligta.
2
@Trepyveb już nic nie pisz.
0
@Murazor kompletnie zły przykład, bo dałeś zawodników o zupełnie innym profilu. Porównywac można tylko piłkarzy grających na tej samej/podobnej pozycji. Pjanic poza tym nie gra słabo. W Barcelonie grał bardzo dobrze poza ostatnimi kilkoma meczami.
0
@Murazor przeinaczasz moje słowa. Cena jest ważna wtedy, kiedy zawodnicy są w podobnym wieku i grają podobną ilość minut, wtedy cenę można porównywać. W piłce nożnej.
47
Wielka szkoda. Jeden z magików futbolu. Bez względu na jego zachowanie wobec Barcelony, to piłkarz którego z przyjemnością się ogląda ze względu na umiejętności boiskowe (poza nurkowaniem).
6
@YoNoEntiendoNada nie wiem jaki ma związek jedno z drugim?
0
@JarekS nie widzę nic złego w tym, że ktoś krytykuje zawodnika za złą grę na danej pozycji. Skoro zaakceptował rolę, powinien się z niej dobrze wywiązać, za to mu płacą. Jeżeli Griezzman przez dwa lata wystawiany jest na nieswojej pozycji, czy wcześniej Coutinho, to nie znaczy, że nie można ich ocenić. Oczywiście w dużej mierze to wina trenera, że dokonuje złego wyboru i nakazuje piłkarzowi grać na pozycji, która mu nie leży (tak jak np. Firpo na prawej obronie). Ale przyznam, że do Minguezy się wyjątkowo wczoraj nie czepiałem. Może nie ma za co go chwalić , ale nie zaniżył poziomu drużyny. Zdecydowanie jednak lepiej gra w środku niż na boku.
3
@Roobo chyba nie ma to większego znaczenia teraz. Poza tym co można stwierdzić po 12 minutach gry? :)
0
@formentera2017 zgadzam się. Ale jeżeli gracze grają dużo i są w podobnym wieku, to w miarę adekwatna jest wartość wyceniana. To na jej podstawie dokonuje się transferów. Ale masz rację. Eriksen grał cudownie mając 18-20 lat, a dziś nie jest celem transferowym gigantów, bo forma spadła, mimo że jest w najlepszym wieku dla piłkarza. Po prostu nie daje tyle ile każdy chciał aby dawał. Niektórzy z kolei zaczynają błyszczeć w późniejszym wieku. Taki Bruno Fernandes dopiero wchodzi na europejskie salony a ma już 26 lat! Okazuje się, że można w tym wieku podbijac piłkarski świat.
0
@Murazor niestety to Ty się kompromitujesz. Ja nigdy Lengleta nie krytykowałem, więc nie kłam. Busquets jest naszym najgorszym defensywnym pomocnikiem. Gra tylko przez to, że to jeden z kapitanów i wychowanek, tak jak Roberto. Nie rozumiesz także jak jest wyceniana wartość zawodnika. Puig, który jest obecnie lepszy niż Pedri, nie gra , dlatego wartość ma mniejszą. Semedo z kolei miał wartosc taka sama jak Roberto, gdy Roberto grał a Semedo grzał ławę. Jak obaj zaczęli grać, to Semedo miał wartosc wyższą. Pedri mógłby odpocząć, ale nie musiałby, jeżeli miałby do pomocy Puiga i De Jonga, bo oni akurat biegają i presują jak trzeba, więc odciążyli by go w tej kwestii.
0
@Murazor gdybyś wiedział na czym polega piłka, to byś tego nie napisał. Często lepszy gracz siedzi na ławce. Lewandowskiego nie chcieli nawet w rezerwach Legii. To zależy od trenera, jego koncepcji, wyczucia, itp. akurat Koeman nie ma nosa do piłkarzy, bo wystawia słabego Busquetsa co mecz, a każdy zagrałby lepiej od niego, wystawia Umtitiego, który zawalił nam ostatnie 4 bramki. Albo taki Andre Gomes, który grał duuużo a jednak był o wiele słabszym niż rezerwowi piłkarze. Puig akurat jest lepszy niż Pedri, ale ma mniejszą wartość, bo nie gra, siedzi na ławce. Pedri niestety ostatnio gra bardzo słabo. Chłopak ma duży potencjał, bardzo go lubię, ale powinien parę meczów powchodzić z ławki, bo nie daje drużynie tyle ile mógłby. Ewentualnie De Jong, Puig, Pedri mogłoby zafunkcjonować, oni wzajemnie by się napędzali.
0
@BlAugrAnAPolAnd nie ma znaczenia czy to.jest klop czy Guardiola. Mecze wygrywa się także zaangażowaniem, wolą walki. Zmiany mogły odwrócić wynik. Najgorsze to robić cały czas to samo i oczekiwać innych rezultatów.
2
@BlAugrAnAPolAnd wina Koemana że nie zrobił zmian w 60'
1
@LatajacyHolender ławka jest dobra. Lenglet jest lepszy niż Umtiti , Moriba jest lepszy niż Busquets, Puig jest lepszy niż Pedri, Konrad jest lepszy niż Griezzman.
0
@Naturopata dokładnie. Zbyt dużo błędów w obronie, brak pomysłu na grę i sił w środku pomocy, brak pressingu tak jak wymieniłeś. Brakowało tutaj ludzi, którzy oddaliby serce aby dostać minuty. Brakowało Braithwaite za Griezzmana, Puiga za Pedriego i Moriby za Busquetsa
1
@Azi pełna zgoda
2
@BlAugrAnAPolAnd tak, wyciska, szczególnie nie robiąc zmian przez większość czasu. Wycisnął tak, że chłopaki nie mieli sił grać.
1
@formentera2017 dokładnie. Pedriego usprawiedliwia się mimo tego, że gra wiele minut, płazem mu uchodzą tak słabe mecze jak dziś. Puig z kolei nie dostaje minut a ocenia się go tą sama miarą. Fanklub Pedriego po prostu nie rozumie na czym polega piłka nożna. Sam bardzo cenię sobie chłopaka ale nie będę bronił go za grę taką jak dzisiaj, gdzie przez niego nie nawiązaliśmy rywalizacji z Sevilla.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Avatarr zgadzam się, pięknie opisane. Co do umiejętności to jednak bardziej cenię Puiga. Ale Pedri ma świetny potencjał także.
1
@Murazor niestety środek pomocy a szczególnie Busquets i Pedri byli najgorsi na boisku (poza Umtitim, który zawalił dwie bramki)
1
Najlepsze: trudno cokolwiek wymienić
Najgorsze: Koeman (błędne decyzje personalne, brak reakcji na ławce - powinny być przynajmniej dwie zmiany w środku pomocy od 60'), Umtiti, środek pomocy a dokładnie Pedri i Busquets, którzy zagrali bardzo słabe spotkanie i nie mieli ani pomysłu ani sił na grę.
1
Pomoc dzisiaj słabiutko, bez pomysłu. Dawaj Pan Puiga, bo trzeba mecz ożywić i stworzyć jakieś okazje.
0
@Vold94 Puig zagrał lepiej niż Pedri Pjanic i Busquets więc nie wiem czy taki piach :)
0
@Rivaldinho11 a to nie bardziej Fiddlestick?
0
@Rivaldinho11 który to?
0
@macio_944 ja mam odmienne doświadczenia. Sam jestem prawicowy i konserwatywny. Osoby o poglądach lewicowych bardzo często atakowały mnie za wyrażanie moich poglądów. Czyli charakteryzowały się brakiem tolerancji i agresją. Osoby prawicowe natomiast są zazwyczaj milsze, bo wychowane są z reguły w moralności chrześcijańskiej, miłości do bliźniego, szacunku dla tradycji, rodziny, osób starszych, itp. Ale to tylko moje doświadczenia. Osobiście uważam, że im więcej lewicowego myślenia, tym mniej odpowiedzialności za swoje czyny, a także mniej wolności. Fajnie by było, gdyby ludzie potrafili usiąść ze sobą i porozmawiać bez obrażania się wzajemnego, mając odmienne poglądy. Aktualnie modne jest przypinanie łatek i szufladkowanie z góry. Kiedyś tych podziałów nie było.
0
@Maker0 możliwe, że będzie i tak jak mówisz. A możliwe że będzie Moriba De Jong Puig. Po prostu napisałem jaką trójkę bym ja chciał zobaczyć :)
4
Ostatnio Koeman zaskoczył, więc czemu miałby nie zrobić tego dzisiaj, biorąc pod uwagę słaby występ Busquetsa. De Jong Puig Pedri, wierzę w to!
0
@WojtekP oj, dwa dni temu dostałeś bana, nadal niczego się nie nauczyles?:) Biedactwo... Ciekawe ile kont masz tutaj