0

@Janiama Puig bez wpływu na grę? Miał największy wpływ na grę tuż po Messim. Bardzo nieprofesjonalne jest ocenianie wpływu na grę zawodników przez pryzmat wylacznie asysty lub gola. Oceniłem Puiga jako drugiego najlepszego na boisku.

0

@blondasek liga właśnie teraz podjechała, jest szansa na walkę.

0

@piccolo89 z tego Puiga, który jest naszym najlepszym zawodnikiem z linii pomocy? Życzę tego Moribie, ale nie oszukujmy się, tak dobrego jak Puig nie będziemy mieli przez następne 10 lat.

0

@Majsteer też się cieszę, że Koeman po kilku miesiącach zrozumiał, że wprowadzanie młodych zawodników jest ważne.

1

@Iberatista zgadzam się, Trincao zachował się beznadziejnie. Mógł zyskać podaniem asystę, poprawę relacji, uznanie. Ogólnie zagrał przeciętny mecz, tylko że włożył dwa gole.

1

"Nie można zapomnieć o błędzie"? O nim trzeba zapomnieć. Chłopak ma prawo popełniać takie błędy i popełni ich jeszcze wiele. Oby tylko wyciągał wnioski z tego. Zagrał dobrze.

0

@MarioVeB! Akurat strzelać to kazdy potrafi mniej lub bardziej celnie. Co miał zrobić po podaniu Moriby, ominąć piłkę? Dostał patelnię i zrobił swój obowiązek, powinien strzelić jeszcze dwa gole w tym meczu a spudłował w dobrych sytuacjach. Od Trincao wymaga się dryblingu i robienia przewagi, a tego niestety nie robił, dlatego jego występ był przeciętny. Zgadzam się, że szukał gry, wystawiał się na pozycje i to na plus.

0

@MarioVeB! Chyba nie wiesz o czym piszesz. Napisałem, że Trincao zagrał nieźle w porównaniu do początku sezonu. Nadal jednak to był przeciętny mecz, daleko do dobrego. Poza strzałami nic nie pokazał.

0

@MarioVeB! W tej sytuacji dużo korzystniejsze byłoby podanie na setkę. Do tego odwdzięczyłby się koledze i polepszył relacje w zespole. Karma Moriby powinna wrócić, a niestety została zmarnowana. Jasne, że miał pozycję do strzału, ale jednak nie była to najlepsza z możliwych decyzji.

1

@endriuuu2 nadal był moim zdaniem najlepszym naszym pomocnikiem. Chłopak gra z polotem, przyspiesza akcje, gra do przodu, napędza. A to, że popełnia czasem błąd? Każdy je popelnia, szczególnie on bo dostał niewiele minut od Koemana. Z kazdym meczem będzie lepiej.
Narwany kurczak, dobre.. coś w tym jest :D

0

@Barca1922 myślałem, że zrozumiesz przenośnie i to oczywiste , że to był skrót myślowy. Przecież wiadomo, że nie strzelił samobója, ale dla mnie to prawie to samo, podarował bramkę przeciwnikom. Efekt ten sam. Zagrał nieźle, owszem. Wolę go niż Busquetsa

0

@Murazor zgadzam się. Męczyłem się oglądając Vidala, Rakitica, Roberto i Busquetsa w pierwszym składzie. Wszyscy z nich z mojej perspektywy są bardziej skonstruowani do zadań defensywnych, a nie do kreowania pięknych akcji. Brakowało finezji i polotu. Mam nadzieję, że jak najczęściej będziemy widzieć De Jonga , Puiga i Pedriego w tym samym czasie na boisku.

1

@MarioVeB! Ty pokazujesz znowu brak kultury i umiejętności rozmowy merytorycznej

0

@Murazor dzięki Puigowi oglądałem dziś najlepszy mecz Barcelony w sezonie. I zazwyczaj jak gra Puig, to Barca wznosi się na nieosiągalny bez chłopaka poziom. Zgadzam się, że nie ma co krytykować Moriby. Jeszcze wiele takich bramek odda. Dopiero wchodzi do drużyny.

0

Na pewno Trincao gra lepiej niż na początku sezonu. Nadal jednak są to przeciętne mecze. Poza bramkami za wiele nie pokazał. Pracuj dalej, wierzę, że pokażesz na co Cię stać :)

7

Pięknie zagrałeś Riqui :) cieszy powrót magii na Camp Nou.

3

@Mistrzgry1 ilaix zagrał dobrze, Puig wyśmienicie

1

@Mateee93 zgadza się, jeżeli ktoś krytykuje Moribe za samobója to nie zna się na piłce. Młody nie jeden taki błąd jeszcze popełni

1

Najlepsze: Messi jak zazwyczaj, a także Puig, który był prawdziwym liderem środka pola. Do Barcelony wróciła magia... ci dwaj muszą częściej ze sobą występować i mam nadzieję, że tak będzie :) chcę wyjątkowo pochwalić Koemana za odważne decyzje kadrowe w środku pola. Brawo.
Najgorsze: egoistyczny strzał Trincao, który nie podał do Moriby, mogąc się zrewanżować za jego podanie/asystę

0

@Murazor na razie Puig wygryzł Pedriego. A Moriba dziś stracił jedyną bramkę. Puig dzisiaj był po Messim najlepszym zawodnikiem drużyny. Ale chciałbym widzieć Puiga i Pedriego w pierwszym składzie na PSG.

0

@Vold94 ale masz mocne argumenty, nie ma co

2

@Vold94 Puig jest lepszy od Pedriego i Twoja opinia nic nie zmieni. Ale obaj grają super.

5

@Vold94 nie żartuj nawet. W ostatnim meczu Pedri był jednym z najsłabszych na boisku. Dziś dobrze podaje ale to Puig jest głównym dyrygentem wraz z Messim. Zarówno Puig jak Pedri są na super poziomie.

0

Ja bym wystawił dziś najsilniejszy skład:

Ter Stegen
Dest Mingueza Lenglet Alba
Pjanic De Jong Puig
Messi Griezzman Dembele

0

@HavertzKai i bardzo dobrze. Najlepsi zawodnicy nie powinni mieć sztywnej pozycji.

2

Najgorszy był Umtiti, który zawalił ponownie dwie bramki. Niepokoi jednak to, że najgorszą formacją w meczu była pomoc. Busquets, De Jong i Pedri zagrali tragicznie, to był chyba najgorszy mecz pomocy od długiego czasu. Brak koncentracji, brak polotu, dynamiki, brak kreowania akcji, brak pomysłu na grę. Z drugiej strony trzeba pochwalić pomoc Sevilli.

0

Zainteresowanie tak wspaniałego klubu jak Arsenal to komplement dla każdego gracza. Szczególnie jeżeli chodzi o środek pomocy, bo na tej pozycji w Arsenalu grały Legendy. Cieszy mnie jednak, że Riqui został, bo zazwyczaj jak gra, to jest naszym najlepszym pomocnikiem.

9

@AxelF no Arsenal to w ogóle slabiakow zatrudnia w środku pomocy... Vieira, Rosicky, Fabregas, Oezil, teraz Puig... Nie znają się na talentach...

0

Przebieram się, też chcę zagrać :D

0

@Krzywy95 a ja sobie wyobrażam. Są przykłady obrońców grających na środku lub boku, jest ich niewielu ale są, np. Alaba. Dla Coutinho, który ma profil typowo środkowego pomocnika, czy też Griezzmana (typowa 10) to ogromna różnica, bo obaj mają słabą szybkość, dość słaby drybling (Griezzman nie ma go w ogóle), więc dla nich granie na skrzydle to obniżka formy znacząca. I też na skrzydłach grają gorzej, a jednak ludzie wystawiają im oceny. Ja Pique sobie wyobrażam na prawej obronie. Jasne, że nie jest to łatwe, ale to jego praca i ma za zadanie się podszkolić, skoro odstaje a gra na tej pozycji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?