0

@Niemczyk nie Pedri nie gra lepiej bo Pedri siedział na ławce. Nie zagrał nikt lepiej od Puiga w pierwszej połowie z Barcy

0

@Adi90Barca co za niesprawiedliwy komentarz. Akurat Puig najwięcej robi pressingu, biega, rozgrywa, pokazuje się do gry. W pierwszej połowie nie mieliśmy lepszego zawodnika. I super że porownujesz do Pedriego który grał z Messim i Araujo a Puig ma Braithwaite i Busquetsa .

0

@PACO89 on gra do przodu najwięcej ze wszystkich

0

@SeWo77 nadal najlepszy na boisku z Barcelony. A cieniutkie są Twoje komentarze

0

@kimpanjest nie ma co jego winic, robi co może. Ktoś po prostu wyrzucił Suareza. I tym kimś byl Koeman.

0

@Owen1994 no właśnie, więc nie wiem czemu napisałeś o Puigu. On moim zdaniem jest najlepszy w pierwszej połowie z naszej drużyny. Nie ma z kim grać. Trzeba Messiego i Pedriego dodać i będzie lepiej

0

@kimpanjest no właśnie, nikt lepiej nie gra. W związku z tym to nie Riqui jest do zmiany. Tu trzeba dorzucić Messiego za Martina i Pedriego za Busquetsa.

0

@Niemczyk Pedri nie gra, pobudka.

0

@JarekS chłopie. Totalnie nie znasz się na piłce. Zblazniles się dziś komentarzem, że fantazjujemy i gadamy głupoty, bo chcieliśmy Puiga w przewidywanych składach. Okazało się, że to Ty się nie znasz i Koeman wystawił Puiga. Ten w pierwszej połowie jest naszym najlepszym zawodnikiem. Popełnia błędy, ale to jedyny który gra szybko i próbuje, jednocześnie doskakujac do przeciwników. Jak masz dawać głupie komentarze to lepiej nic nie pisz.

1

@Alan_fcbfan zgadza się. Nie ma Messiego Araujo i Pedriego, czyli najlepszych zawodników z którymi można pograć. Riqui gra szybko, z polotem, pomysłem, robi pressing. To reszta nie nadąża. Jasne,że chłopak robi przy tym błędy, ale to jedyny nasz grający dziś zawodnik.

0

@kimpanjest kto gra lepiej?

0

@SeWo77 bardzo merytoryczny komentarz

1

@JarekS może otwórz oczy i zacznij oglądać mecz? Bo to nasz jedyny presujący i jedyny rozgrywający. Żeby każdy grał tak jak Riqui dzisiaj to byłoby już 3:0 dla nas.

0

@La Pulgaa zgadza się. Riqui gra dobrze, drużyna nie nadąża.

0

@Owen1994 a jest ktoś kto gra lepiej?

1

@lukas1442 najlepszy w pierwszej połowie z piłkarzy Barcy

0

@pepulinho za co? To nasz najlepszy zawodnik w pierwszej połowie jak na razie. Nikt oprócz niego tyle nie walczy i nie kreuje. Chłopak przyspiesza grę i ma pomysł, walczy jak nikt.

0

@Vold94 a dla mnie to nasz najlepszy pomocnik :)

1

W końcu Koeman poszedł po rozum do głowy. Brawo za Puiga od pierwszej minuty. Jest szansa na piękną grę.

0

@JarekS jak widać Twój ulubiony święty trener Koeman nie czyta Twoich opinii, a jedyny którego poniosła fantazja to jesteś Ty. Puig to znakomity zawodnik i dobrze, że zagra od pierwszej minuty, bo z nim jakość zespołu rośnie.

0

@333tricampeones333 wystawiłbym identyczny skład, może przemyślanym tylko Umtitiego

2

@LeoMessi1994 gra świetnie i uwielbiam go oglądać, ale jednak Ronnie dodatkowo posiadał uśmiech, radość, wdzięk. Nie udawał jak go faulowano. Niesamowite strzelał także gole, niepowtarzalne.

4

@LeoMessi1994 dla mnie Ronaldinho to najlepszy piłkarz wszechczasów. Czekałem na jego każde, najmniejsze muśnięcie piłki. Czysta magia...

0

@Greenalley myślałem, że wystawiłem Messiemu 9. Ale u mnie prezentuje się to tak.
Griezz 10
Alba 9
Messi 8
Chyba od razu po meczu chciałem wyróżnić czyje zachowania były ważniejsze. Jednak Griezz zrobił najbardziej kluczową robotę. Wspaniale gole i asysty. Potem Alba, bo też strzelił 2 gole i miał asystę. Messi zrobił również genialne rzeczy, bo bez jego kluczowych podań bylibyśmy w ciemnej ... uliczce. Ale chyba warto docenić tych dwóch chłopaków bardziej niż Messiego w tym meczu, rzadko jest na to okazja. :)
Jednak Griezzman był niewidoczny przez większość meczu, gdyby nie gole i asysty, wystawiłbym mu słabą notę. Ta ocena jest za ostatnie 40 minut , licząc z dogrywką :)

0

W zasadzie wystawiłem bardzo podobne oceny do redakcji i czytelników. Wszystkie to różnica maks +-1 . Tylko przy Roberto się nie zgadzam. Zagrał bardzo słaby mecz, zrobił sporo błędów, nie wniósł nic do ofensywy, a przeciwnik był słaby. Za gorszego uznałem tylko Umtitiego (nota 2). Ja dałem Roberto note 3. Dostał tu natomiast 5, co jest oceną wyjściową. Taki Puig wchodząc kilka meczów temu na 3 minuty, strzelił ważnego gola i dostał 6.

0

@Peciak też dałem mu 3. Zgadzam się z opisem.

0

@avenger ogólnie to nie wiem skąd u Roberto ocena 5, w porównaniu do innych zawodników. Zagrał słaby mecz, w zasadzie nic nie wniosł, zrobił sporo błędów. 5 to ocena wyjściowa, a on zagrał na minus. Taki Puig , który wszedł kilka meczów temu na 3 minuty i strzelił gola, dostał 6.

4

Zdecydowanie najlepszy: Griezzman, zasłużył na 10, a Alba i Messi mocne 9
Najgorsi: Umtiti i Roberto.

1

@Murazor trzymam za słowo, bo trudno było czytać co chwila sprzeczności. Od razu na przyszłość nie musisz się udzielać w moich komentarzach, oszczędzisz mi i sobie czasu.

1

@Murazor Co do amortyzacji, zgodnie z Twoją logiką obliczyłem zysk na Semedo, a nagle się tej logiki wyparłeś. Semedo grał przeciwko Arsenalowi i jego ocena to 6.4 , gdzie był najsłabszy w drużynie, ale nie w meczu. Z kolei Barcelona grała z Granadą, czyli nieporównywalnie gorsza drużyną niż Arsenal, a jednak Roberto nie był najgorszym tylko w drużynie. Nie było gorszego spośród wszystkich 33 zawodnikow uczestniczących w meczu, nota 5. Widzisz jak to czasem los jest przekorny i może odbić piłeczkę? Karma wraca.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?