0

@Murazor po prostu nie znasz się na piłce i nie wiesz co jest istotne. Dla mnie tłumaczenie Tobie , że Semedo top światowy przypomina trochę rzucanie pereł przed wieprze.

1

@Murazor no tak, teraz jeszcze Mingueze porównuj do Semedo. Gratuluję nosa piłkarskiego. Czekam aż porównasz TerStegena. Szkoda, że Wolves nie zapytali Cię o opinie. Oszczędziliby 40 baniek. Guardiola i Simeone na szczęście do Ciebie zadzwonili, gdy Semedo był wyceniany przez Barce na 100 mln, wtedy im odradziles kupno Portugalczyka. Chwała Ci, że robisz tyle dobrego dla piłki.

2

@pax to, że nie znasz się na piłce i nie rozumiesz co jest jakością, nie znaczy że tak nie jest. Semedo to drugi najlepszy PO w historii Barcelony pod względem umiejętności i jakości piłkarskiej

1

@Wymyslilemtosobie dokładnie, masz rację. Statystyka to najmniej obiektywna ocena piłkarza. Najważniejszy jest potencjał i umiejętności, a w tym Semedo byl znakomity. Ale trzeba znać się na piłce, żeby to rozumieć. Z drugiej strony trzeba się nie znać, aby w ogóle porównywać przeciętnego Roberto do Nelsona, który technicznie brylował i napędzał akcje. Portugalczyk po prostu był jednym z najlepszych naszych piłkarzy ostatnich lat, jeżeli chodzi o możliwości. Szybkość, technika, gra 1v1, drybling, wychodzenie na wolne pole, decyzyjność. Mało kto ma te cechy wśród bocznych obrońców.

1

@Murazor o, papuga. Jak zobaczyłem kontem oka sekundy to przestałem czytać post. Nie masz kompetencji aby się wymadrzac, przykro mi. Pójdź na jakiś kurs trenerski, pograj trochę w piłkę, może wtedy wrócimy do rozmowy. Bo na razie tak jak Twój kolega wypowiadasz się jak typowy widz z piwem w ręku.

1

Komentarz usunięty

0

@MaŁolat zdziwisz się. Moim zdaniem jest spora szansa że Nice go wykupi.

1

@pax kompilacje błędów można zrobić o każdym . Wiesz dlaczego nie znasz się na piłce? Ty po prostu nie rozumiesz na czym polega potencjał i umiejętności piłkarskie. Skupiasz się na tym, kto popełnia błędy. Masz odwrócone myślenie. Jasne, wolność słowa, możesz trolowac, Twój wybór. Ciekawe czy kiedyś z tego wyrosniesz. Jak chcesz wiedzieć dlaczego Semedo to absolutny światowy top i dlaczego to drugi najlepszy w historii Barcelony PO to obejrzyj sobie filmik.




0

@pax nawet nie czytam Twoich pełnych wpisow, bo szkoda czasu na bełkot. W Barcelonie Semedo był jednym z wiodących zawodników. Absolutny top światowy. W nowym klubie też gra super.

2

@Wymyslilemtosobie zgadzam się z Tobą. Po prostu ktoś kto posługuje się statystykami jest automatycznie wyłączony z merytorycznej dyskusji o piłce. To ludzie, którzy nigdy nie trenowali jako zawodnicy, już nie wspominając o pracy trenera, ale takie życie że można się wypowiadać nawet przed telewizorem z piwem w ręku. Roberto za wiele zespołowi nie oferuje poza zagrywaniem do najbliższego. Semedo grał wybitnie dobrze i ofensywnie, przebojowo, jak Setien dał mu szansę zagrania kilku meczów z rzędu. Wcześniej w zasadzie za Valverde nie dostał zaufania, więc trudno ocenić tamten okres. Dest mi trochę przypomina Semedo, ale duuuzo pracy przed chłopakiem, bo jednak robi sporo błędów. Ale potencjał jest aby chociaż częściowo zastąpić Portugalczyka.

1

@infamusse chłopie, po słowie "statystyki" przestałem czytać. Wracaj do Fify, skoro o piłce mówisz w kontekście statystyk. Ja Ci podam tylko cenę za Semedo. 40 mln w czasach największego kryzysu finansowego w historii futbolu. Nie było oprócz Alvesa lepszego obrońcy PO w Barcelonie niż Semedo. Znakomicie się ustawiał, miał najlepszą technikę w zespole, inicjował grę, grał znakomicie 1v1 w ofensywie i defensywie, piekielnie szybki, świetny przegląd pola, nie bał się strzelić , wychodził na wolne pola, był motorem napędowym druzyny. Przez kolejne 20 lat możemy nie mieć tak dobrego zawodnika na tej pozycji.

0

@MaŁolat no właśnie na ziemię schodząc wszyscy wierzą, że Todibo może być super obrońcą. Dlatego cena 10 mln to promocja, jeżeli się sprawdzi.

0

@MaŁolat ale nie chodzi o to, żeby go oddać , bo to bardzo perspektywiczny zawodnik. Jego cena może wynieść niedługo 20 mln jak się pokaże z dobrej strony. Na 10 był wyceniany przed transferem do Barcelony.

0

@tbas a co, za free chciałeś oddać?

0

@Gregsky10 niestety jedynym opornym jesteś Ty, bo nie uwzględniasz punktu widzenia innego niż swój. A porównanie dałem bardzo dobre, bo wpływające na psychikę, a więc też na dyspozycje piłkarza.

1

@infamusse Beletti był bardzo dobry, tych co nie mieli szans nie liczę, a Semedo to najlepszy po Alvesie PO w historii Barcelony. Roberto niestety moim zdaniem jest najsłabszym PO dwudziestolecia, z tych którzy dostali więcej szans na grę niż pojedyncze spotkania.

0

@Coutinho007 nie mówię o obrońcach, którzy nie dostali szansy na grę , chodzi mi o tych, którzy trochę pograli :)

8

@Gregsky10 a Ty byś chciał, aby ludzie zaglądali Ci do portfela? Im więcej informacji ujawnionych, tym więcej nieprzychylnych , taki jest świat. Nie służy to ani piłkarzowi, ani klubowi.

0

@andbarca oczywiście, że to uwzględniam, co nie zmienia faktu, że słabo się prezentuje. Zbyt dużo już miał szans w pierwszym zespole, aby popełniać te same błędy, np. w ustawieniu.

2

@karci0 Oleguerem grałem w pes4 :D lubiłem go

2

@ninja81 Bartra przy Minguezie to crack

0

Roberto, tak jak uważam Cię za najsłabszego PO od czasów kiedy kibicuję Barcelonie (2003), to jednak proszę Cię, bądź zdrowy i graj zamiast Minguezy. Młody jest tak naelektryzowany, że każdy jego kontakt to ciarki na plecach, że będzie strata.

2

Przód powinien wyglądać tak:
Dembele Araujo Messi

4

@martin3131 zgadzam się. Tak jak Roberto nie miał podjazdu do Semedo i Desta, to jednak Mingueze zjada.

0

@Murazor to mówisz tylko o swoich domysłach. Każdy piłkarz odżywia się jak chce. Suarez nie przytyl od warzywek jak grał w Barcelonie, a bramki strzelal. Kluby nacisk na żywienie mają taki sam jak 15 lat temu, pytanie czy piłkarze tego przestrzegają.

0

@rutek71 :D mógł w ogóle kupić sobie całą drużynę do Barcelony, wybrałby sobie z kim zagra :D

2

@Gregsky10 no jasne, jak nie będzie Messiego to będzie Braithwaite. Tylko, że Barcelona będzie już w drugiej lidze. Na pewno znajdą się sponsorzy, którzy będą chcieli za to zapłacić krocie.

0

@Murazor o czym Ty mówisz. Ani w grze nic się nie zmieniło ani w żywieniu. Może podaj przykład Dembele, który jadł co chciał jak przyszedł do barcelony. To nie zależy od czasów tylko od silnej woli pilkarza. Klub podchodzi do tego tak samo profesjonalnie jak kiedys. Xavi przekazywał uwagi głównie, jak był kapitanem. Mam doświadczenie z trenowaniem w ogóle, więc mam coś na ten temat do powiedzenia jako zawodnik i jako trener. Jeżeli Ty nie masz takich doświadczeń to przestań się wymadrzac.

0

@Ansufati123 no właśnie, czyli nie rozmawiał. Powiedział i się uparł, nie próbował wykorzystać potencjału zawodnika. Nawet przy dobrze wykorzystywanych minutach nie dostawał kolejnych szans na pokazanie się w dłuższym wymiarze czasowym. Pół roku głupotą zmarnował Koeman, bo nie wystawiał na boisko jednego z najlepszych zawodników Barcelony. Gdyby rozmawiał z zawodnikami, to powiedziałby chłopakowi czym mu podpadł, dał mu szansę na grę, ostrzegając, że nie życzy sobie więcej pewnych zachowań. Puig na pewno by nie zmarnował takiej szansy, problem w tym, że do takiej rozmowy nie doszło. Brak trenerowi kompetencji psychologiczno-pedagogicznych.

1

@Ansufati123 akurat to wiem. Gdyby gadał z Puigiem, to dawałby mu szansę, a nie przyspawał do ławki. Pół roku zmarnował chłopakowi, mimo że ten zawsze był w wysokiej formie jak wchodził.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?