FutbolToMagia
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2020
3 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Murazor no zgadzam się, że straty były i było ich za dużo, a w sektorze środkowym są groźne. Nadal jednak był moim zdaniem jednym z najlepszych zawodników. To był pierwszy mecz w podstawowym składzie. Straty były wliczone w debiut. Najważniejsze jest to, że próbował, starał się, dynamizowal akcje.
0
@Murazor Messi to typ goleadora, Puig to rozgrywający, zupełnie inne role. Moriba może zastąpić Busquetsa
0
@wsrh27 sport365
0
@dariooo nie, nie na tym polega piłka, żeby nie popełniać błędów. Messi często był piłkarzem meczu, robiąc najwięcej błędów w drużynie. Puig był jedynym napędzającym akcje. Próbował. To, że robił błędy spowodowało, że jego występ nie był fantastyczny, ale same ruchy, pomysł, szybkość decyzji była na bardzo wysokim poziomie. Wiesz kto nie popełnia błędów? Ten co nic nie robi. Inni potrafią tylko podać do najbliższego. Nie o to chodzi w piłce.
0
@Greenalley popełniał dużo błędów, to fakt, ale grał bardzo dobrze Puig.
2
@ryba84 zgadzam się. Araujo i Puig byli najlepsi, więc nie wiem skąd taka niska ocena Puiga. Pewnie większość myśli, że został zmieniony, bo słabo grał. Został zmieniony tylko dlatego, że miał żółtą kartkę a Koeman go nie lubi.
0
@Coutinho007 zgadzam się. Uważam, że szczególnie Deulofeu to mega talent. Niestety nie dostał tyle minut, ile zawodnik potrzebuje. Malcom w sumie też. Tak samo Puig. Dlatego właśnie uważam, że Koeman nie umie zarządzać kadrą.
0
@MaŁolat jak widzisz Araujo i Lenglet nie odpoczywa, nie gra również Umtiti. Właśnie dlatego, że Umtiti jest niepotrzebny i takie mecze nie zwiększą jego wartości , a chłopaki wymienieni nie potrzebują odpoczynku. Są młodzi i daleko im do przemęczenia. A Lenglet odpoczywał za kartki.
0
@PatrykGhost 45 minut i wchodzi Collado
0
@MaŁolat Umtitiego bym już sprzedał, oddał, cokolwiek. Pjanica lubię ale młode talenty dadzą więcej niż on w przyszłym sezonie i już muszą dostawać minuty. Pedri mógłby zagrać połowę, a Trincao yolo;)
0
@bynek90 tak, ponieważ Firpo totalnie nic nie daje zespołowi, a Trincao w zasadzie mógłby być takim podlaczajacym się i robiącym przewagę. Jak Alba, który gra bardzo wysoko. Przetestowałbym to
0
Neto
Mingueza Araujo Lenglet Trincao
Moriba Puig Pedri
Dembele Griezzman Konrad
Tak bym zagrał.
0
@herbblaugrana nie ma nic do stracenia
0
@Tatazolwinia myślę, że kluby typu Napoli czy Marsylia wzięłyby ich z pocalowaniem ręki. A może west ham, everton :)
0
@herbblaugrana obaj ciągną w dół Barce. Ktokolwiek z Barcelony B na ich pozycji jest wartością dodaną
2
@333tricampeones333 jedyne słuszne rozwiązanie. Dorzucić gratis Busquetsa i Barca znów będzie przeżywać świetne czasy
0
@Laza najpierw trzeba logicznie pisać, potem wymagać czytania ze zrozumieniem
0
@kaamil1910 być może, nie mówię nie. Ale jak ktoś pisze o 20-25 milionach za typa który ponad 2 lata nie gra, tylko bierze pensję, to trudno się to czyta :D podejrzewam, że za jakieś 5+5 Milan mógłby go wziąć, nie więcej..
0
@Laza jeśli dadzą 100 milionów za Mingueze to też bym sprzedał :)
6
@Laza obudź się. Jak ktoś da 10 mln to byłby cud.
0
@tn.divine w pełni się zgadzam z tym co napisałeś.
11
@normasubiektywna pewien jestem śmierci i podatków. Po prostu obserwuje i wyciągam wnioski. Stawiał na weteranów a nie na młodych, przez co odnieśli liczne kontuzje, potem nagle wprowadził nieogranych młodych masowo, ale konsekwentnie omija Puiga. Pozbył się jednego z najlepszych strzelców w historii - Suareza. Nie potrafi zmotywować zespołu do biegania i walki. Do tego podejmuje złe decyzje kadrowe typu Busquets i Trincao . Po prostu nie widzę pozytywów za Koemana. Ani styl ani wyniki go nie bronią.
8
Zdecydowanie nasz największy talent od lat. Czekam na Xaviego, który da chłopakowi grać. Krew zalewa jak Koeman doprowadza ten zespół do ruiny.
1
@Murazor 1. To była decyzja wyłącznie Koemana, sam o tym mówił, że może zostać ale nie będzie na niego liczył
2. Fati to pozycja także napastnika, więc ta sama. Koeman nawet go wystawił w ataku.
3. Puig nie musi być pozycja Busquetsa, i tak zagrałby 100 razy lepiej od niego na tej pozycji patrząc na aktualne formy obu
4. Pedri zjada Griezzmana na skrzydle bez dwóch zdań . Fati, Dembele, Pedri, Konrad, Dest, Braithwaite - 6 skrzydłowych lepszych od Griezzmana
5. Barcelona przegrała przez brak pomysłu na grę robiąc kilka ataków w meczu i nie grając tego, co kiedyś robiła najlepiej, czyli piłki między obrońcami, za plecy, itp bo tego po prostu nie umie zrobić De Jong i Busquets, ale umie zrobić Puig (kiedyś robił to Xavi i Iniesta)
6. Finał to jeden mecz i każda drużyna ma takie same szanse, to Barcelona zawiodła mentalnie, a od mentalności jest trener, więc odpowiedzialność spoczywa na Koemanie
0
@Murazor wartość Militao to 30 mln i wciąż spada więc to zły przykład. Mówiłem o kimś kto jest kilka sezonów w jednej drużynie, wtedy można poznać realną wartość. Kepa to świetny bramkarz, tylko nie gra, więc wartość spada, tak jak spadła Fatiemu, Puigowi, itp. My mieliśmy cilessena który grał wyśmienicie i gdyby był podstawowym, wart by był też kilkadziesiat milionow ale siedział na ławce, więc był tani. Maguire też trzyma super poziom i jest podstawowym graczem grającym 100% minut w drużynie która ma lidera w premier league, a Coutinho wygrał z Bayernem wszystko, więc trafiłeś jak kulą w płot. Akurat Semedo nie jest marketingowy, więc 40 mln zapłacono za umiejętności i jakosc, gdyby był medialny to poszedłby za 2 razy tyle. Anglicy nie przepłacają, tylko kupują jakość za odpowiednią cenę. Każdy piłkarz w drużynie jednej może wypalić, a w drugiej nie, co nie znaczy że jest od razu zły. W tym roku konkurencji do kupna Semedo nie było, więc nie było powodu do przepłacania.
0
@jareksk100 a wyjście na pozycję i pomysł oraz świeżość właśnie wniosłby Puig
0
@jareksk100 Pedri i Dest na skrzydle sobie świetnie by poradzili. W tych przypadkach nie ma aż takiego znaczenia pozycja jak u Griezzmana.
2
@Barca_Big_Moment w pełni się zgadzam. W końcu widzę, że jest ktoś na tej stronie, kto wie na czym polega piłka piękna i skuteczna :) też nie mogę się doczekać aż w pierwszym składzie w środku pola wyjdzie De Jong, Puig i Pedri :) wierzę, że to stanie się już we wrześniu
0
@jareksk100 1. Suareza wyrzucił Koeman. Jeżeli chodziłoby o limit płacowy, odszedłby Griezzman z podobną pensją.
2. Gra najmłodszym od lat z przypadku a nie z wyboru. Ansu by nie grał, gdyby był Suarez (tylko to był wybór Koemana). Pedri by nie grał, gdyby Dembele był zdrowy. Araujo, Mingueza by nie grali, gdyby Pique i Lenglet nie mieli problemu z kontuzjami/kartkami, Dest siedział na ławce jak był Roberto. Także ewidentnie nie stawiał na młodzież.
3. Ktokolwiek jest lepszy niz Busquets. Nawet Puig lepiej zagrałby na defensywnym, bo po prostu jest lepszy motorycznie i szybciej podejmuje decyzje, a także zagrywa niekonwencjonalne nie tracąc piłki.
4. Na skrzydłach Dembele/Konrad i Pedri/Dest więc wybór jest spory.
5. Wczoraj Barca nie istniała w ofensywie, brakowało Puiga w podstawie. Nie było pomysłu na grę.
6. To kto gra nie ma aż takiego znaczenia. Zwróć uwagę jak w parę dni Athletic się zmienił, to wszystko zależne od trenera i tego co powie na boisku treningowym i przed meczem w szatni. Mentalność musi być przygotowana poprzez odpowiednie ćwiczenia i zwrócenie uwagi na detale poszczególnych zawodników. Jak trener dobrze zareaguje, to drużyna potrafi pokazać 200% możliwości. Tu tego nie ma, flaki z olejem..
1
@Barca_Big_Moment Ten Hag jest fajny, ale marzy mi się Xavi. Mam przeczucie, że to będzie strzał w 10. Przynajmniej nie będzie sytuacji, że talent pokroju Puiga marnuje się na ławce.