FutbolToMagia
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2020
3 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mikokarla aha, myślałem że chodzi o awans w lepszym stylu. Ja tam wolę wygrywać 5:1 niż 2:1 ale co kto woli.
0
@Owen1994 o czym Ty mówisz. Puig prawie strzelił bramkę, a Ty porownujesz do Pedriego który wszedł na zmęczonego drugoligowca i "powinien mieć asystę". Proszę Cię....
0
@Stalówka 98 lepiej za busiego
0
@wwojo155 nikt się nie wyróżnia dziś bardziej niż Puig. Nie mówię że gra wybitnie ale i tak jest najlepszy z drużyny
0
@Owen1994 dlatego, że próbuje, dynamizuje, gra do przodu, prawie zdobył bramkę. Nikt inny się nie wyróżnia tak jak on na plus.
0
@dominikm a kto gra lepiej niż on? Dla mnie to on walczy, biega, kreuje, widać że chce i próbuje, a reszta na stojąco.
0
@vincentPL chcesz zmienić najlepszego z drużyny?
0
@wwojo155 jest najlepszy z drużyny w pierwszej połowie, więc nie wiem po co pisać takie rzeczy, aby tylko hejtowac?
0
@Piotrasz10 póki co Puig jest najlepszy w Barcelonie.
0
@Stalówka 98 nie zauważyłem, abyśmy mieli lepszego niż Puig w pierwszej połowie
0
@Kamilb1988 Puig jest najlepszy z całej drużyny jak na razie
0
@mikokarla po co?
2
Jest druga minuta a Mingueza porusza się jak wóz z węglem
0
Aaaaaa, jaram się !! Puig i Messi w pierwszym składzie. Niech tylko Griezzman ustawi celownik :) fajnie, że też Trincao dostał kredyt zaufania.
0
@JarekS najważniejszy w piłce jest gol, a Puig go zdobył. Jeżeli zawodnik jest oceniany, to powinien mieć możliwość zdobycia punktów zgodnie z pełną skalą. Co miał zrobić w 3 minuty, aby dostać 10 oświeć mnie? Ocena wyjściowa to 5.5 bo to środek skali, jeżeli ktoś strzela bramkę kończącą mecz i robi to w pierwszej akcji to zdecydowanie nie powinien dostać noty 6 bo to krzywdzące dla zawodnika, który jedną akcją dał znacznie więcej niż jego niektórzy koledzy przez 90 minut, a dostali podobne lub lepsze noty.
0
@JarekS nie, bo De Jong był najlepszym zawodnikiem na boisku a straty są wliczone w piłkę nożną i nie powinny mieć przełożenia na ocenę , jeżeli nie było ich dużo i nie były znaczące. W ocenie liczy się całokształt i wpływ na grę zespołu, a ten De Jong miał ogromny. Trudno oczekiwać lepszego meczu od zawodnika na jego pozycji. A ocena 6 jest krzywdząca dla zawodnika, który w trzy minuty strzela gola. 6 się dostaje za przecietną grę. Puigowi należał się więc brak oceny w związku z małą ilością minut lub ocena maksymalna za perfekcyjną zmianę. Marzeniem każdego trenera jest to aby zawodnik wchodzący z ławki za każdym razem strzelał gola w 3 minuty.
0
@Magicc89PL jeżeli byłyby takie kryteria, że się nie wystawia oceny jeżeli nie zagrał załóżmy przynajmniej 30 minut, byłbym za. Natomiast ocena została wystawiona. Jeżeli wystawia się ocenę, zawodnik powinien móc uzyskać między najniższa , a najwyższą. W przypadku kiedy zawodnik wchodzi i strzela gola, a mecz się kończy, nie wyobrażam sobie innej oceny niż maksymalna. Nic lepszego Puig nie mógł już zrobić.
0
@Barcelonista94 Valdes - Semedo Puyol Thuram Van Bronckhorst - Yaya Toure Xavi Iniesta - Ronaldinho Eto Messi! Mój skład na dzisiaj :) chciałbym..
0
@blaugrana1980 dzięki, jestem w pełni zdrowy. A Ty?
1
Ja nie rozumiem jak można dać Puigowi note 6 , czyli w zasadzie niemalże wyjściową, na równi z Trincao (który nie zagrał źle ale jednak miał sporo więcej czasu), w momencie gdy wchodzi na 3 minuty przed końcem i strzela gola na wagę zamknięcia meczu i zwycięstwa. Może miał strzelić hattricka z przewrotki? Dla mnie zawodnik, który wchodzi na chwilę i strzela gola, powinien dostać notę 10 i żadną inną, bo zrobił maksimum ile mógł zrobić. Nikt sobie nie wyobrażał takich efektów po tej zmianie. Tak samo Ter Stegen, który zachował czyste konto i wybronił sam na sam. Zrobił znakomitą robotę przez co nie uciekło nam zwycięstwo. No i De Jong nie trzeba mówić za wiele - człowiek orkiestra w tym meczu - Man of the match. Dla mnie wszyscy trzej zagrali na 10.
0
@Greenalley uważam, że podania Puiga są lepsze niż Pedriego, bardziej kreatywne i dynamiczne, bliżej Puigowi do Iniesty pod tym względem niż Pedriemu. Pedri też gra świetnie. Ja bym obu wstawiał do składu z De Jongiem na defensywnym.
2
@Murazor niestety konkuruje. Zajmując defensywnego pomocnika przesuwa de Jonga wyżej, przez co zabiera miejsce Puigowi.
2
@Naturopata też uważam, że byłaby to zmiana na lepsze. Ewentualnie Araujo do ataku, bo i tak dużo wrzutek leci, zamiast gry kombinacyjnej. A ten pokazał, że potrafi wykończyć
1
@zombie Griezzman jest ofensywnym pomocnikiem , Puig centralnym/ofensywnym. Różnica polega na tym, że Griezzman potrafi uderzyć . Jednak grają na podobnej pozycji.
1
@Piotrasz10 żeby każdy jeździec miał taką głowę jak Puig, piłka byłaby magicznie piękna
0
@dariooo jakich użytkowników? Ja dałem noty 10 ter stegenowi, De jongowi i Puigowi
1
@AxelF zgadzam się, ale pokazał się lepiej niż zwykle
12
"Puig tylko strzelił karnego"
"Puig dołożył tylko głowę"
"Puig jest stary ma już 21 lat i nie gra w reprezentacji ani w pierwszym składzie Barcelony"
Załamka.
7
Złoty chłopak. Brawo. Bardzo mu się należał ten gol. Zaskoczył, ze główką, myślałem że w jego wydaniu nie zobaczę takiego gola. Więcej robi w minutę niż niektórzy przez 90. I nie chodzi o gola, a o chęci do gry, polot, determinację, szybkość podejmowania decyzji.
3
Chyba zacznę oglądać mecze Barcelony od 85 minuty. Zazwyczaj wtedy wpuszcza Puiga.