0

@Murazor niestety żadnej w tym racji

0

@Borneo bardzo źle się stało, że odszedł. My tu nie mówimy o braithwaicie tylko o drugim najlepszym w historii strzelcu klubu. Argument finansów już obaliłem w pierwszym poście. Griezzman pobiera podobną pensje i to on mógł odejść , a dziesiątek mamy mnóstwo. Do tego mielibyśmy lepsze wyniki na każdym szczeblu dzięki bramkom suareza, przez to też więcej kasy. Do tego młodzi muszą się od kogoś uczyć!!! A od kogo mają się uczyć, od Braithwaite? Suarez to legenda . I argument o braku kondycji także obaliłem, bo mówiłem o tym, że mógłby grać niecałe mecze. Np. do 60 minuty, albo drugie połowy. Ważne, że mielibyśmy jakość. Messi też grałby lepiej z Suarezem. Tylko straciliśmy na tym, nawet wizerunkowo, pokazujac się jako klub nie szanujący legend. To co piszesz miałoby tylko wtedy sens, gdybyśmy mieli dobrego napastnika w zamian, a tak jesteśmy chyba jedynym klubem na świecie, który nie ma dziewiątki.

1

I gdzie teraz obrońcy Koemana, którzy mówili, że wyrzucenie Suareza to decyzja Barto? Luis wyraźnie przyznał, że to Koeman go nie chciał. To kolejny dowód na to, że przez Koemana mamy problemy w ataku. Dla mnie to niewyobrażalne rezygnować z napastnika, który strzela bramki jak z karabinu maszynowego, nie mając nawet żadnej innej alternatywy. Sam byłem przeciwnikiem, aby Luis grał całe mecze, bo nie miał kondycji już do tego, ale pozbycie się drugiego strzelca w historii klubu i zostanie z niczym to bardzo słaby krok trenera. Do tego rozbił psychicznie Messiego tą akcją. Tylko nie podawajcie argumentu pensji, bo do odstrzału można było dać Grieza, Coutinho i innych, którzy także pobierają duże pensje. Dziesiatek mamy teraz z 5 w składzie.

0

Komentarz usunięty

0

@Nazija ważne, że Dest jest o wiele lepszy niż Roberto. A błędy może robić bo jest młody.

0

@preemo mało masz kontuzji w tym sezonie? Chyba więcej niż w poprzednich

0

@Kuba0605 problem w tym, że ten trener nie widzi często potencjału

0

@snoopy Griezz bardzo pasuje do Barcelony ale na pozycję ofensywnego środkowego pomocnika, to nie jest styl napastnika

1

Cieszyłem się, że wrócił , bo na Mingueze patrzeć się nie dało, jednak Roberto zagrał słabiutko wczoraj. Dobrze, że wrócił Dest, bo na chwilę obecną to nasz najlepszy PO.

1

Najlepsze: Griezzman, Alba, Messi a także gra całej drużyny po wejściu Puiga. Widać, że chłopak jest aktualnie naszym najlepszym pomocnikiem, szkoda że tak mało gra. Warto dodać do najlepszych walkę do samego końca.
Najgorsze: obrona, która mimo dość słabego przeciwnika, popełniła wiele błędów.

0

@ryba84 oczywiście, bo Roberto jest bardziej doświadczony, lecz Dest zjada umiejętnościami Roberto, daje też dużo więcej w ofensywie, dlatego jest lepszy. Doświadczenie wyrabia się z wiekiem.

1

Szkoda ,że kontuzja, ale dobrze że nie zagra, bo Dest jest znacznie lepszy, a Koeman pewnie i tak wystawialby Roberto np. Z psg

Dest>Roberto>Mingueza

1

Ale mi Messi Griezzman i Alba zaimponowali ... Wow! W ogóle jak drużyna cała próbuje. Szacun.

0

@MarioVeB! Był, jest i będzie :)

0

@Dasty jeśli chodzi o przegląd pola, o kreowanie sytuacji, o zaangażowanie, o pressing, o szybkość podejmowanych decyzji, o grę do przodu, o wychodzenie na wolne pole, o przejmowanie inicjatywy gry

0

@Murazor Cancelo zagrał niewiele więcej, więc chyba nie wiesz o czym mówisz. Wyciągasz Cancelo w repreztacji, to odniosłem się do tego. Sam dajesz głupie przykłady, więc tak się kończy Twój brak argumentów.

0

@MarioVeB! Przykro mi, ale Semedo to top3 na świecie, Twoje gadanie tego nie zmieni.

0

@Dasty nadal wychodzi mu więcej niż innym

0

@MarioVeB! Przykro mi, ale Semedo to top światowy, który odszedł za najwyższą w historii sumę w czasach największego kryzysu na świecie. Absolutny world Class.

0

@formentera2017 zgadzam się. Uważam, że za mało szans dostali Deulofeu, Malcom, Puig, tak na pierwszy rzut oka. Na pewno kilku więcej się przewinęło z dużym talentem. Tzn może nie każdy, bo np. Gomes się nie odpłacił.

0

@Murazor noty Cancelo w reprezentacji 7.22
Noty Semedo w reprezentacji 7.53
A marne to są komentarze, podważające klasę obu tych zawodników, którzy są światowym topem.

2

@Numer14 uważam, że Trincao się budzi powoli i zasługuje na szansę w podstawie jeszcze tak kilka meczów maks, jeżeli nie odpali. Jednak widać progres i odwagę w ostatnich dwóch meczach

0

@MarioVeB! Mówiąc tak zarzucasz kłamstwo redaktorom fcbarca.com , którzy takie informacje przedstawili. Jak chcesz to żyj w niewiedzy, who cares.

0

@MarioVeB! Przykro mi ale na tej stronie wiele razy pisano o zainteresowaniu poważnym Guardioli i Simeone. Simeone to nawet już miał prawie dogadamy transfer, to tylko pokazuje, że Semedo był u nas najlepszym obrońcą w składzie, szczególnie prawym najlepszym. Naucz się kultury, bo inaczej nikt Cię nie będzie szanował.

32

Nigdy nie myślałem, że ucieszę się na widok Roberto w podstawowym składzie. Sorry Mingueza.

0

@MarioVeB! Naucz.sie kultury chłopcze. Guardiola go chciał i Simeone, było na tej stronie sporo artykułów o tym. Barcelona podniosła klauzule do 100mln, bo Semedo był nie na sprzedaż. To drugi PO w historii Barcelony. Tylko Alves był od niego lepszy.

0

Komentarz usunięty

0

@Murazor na razie to tylko ja Ciebie punktowałem, ale nie jestem z tego dumny, wolałbym pogadać z kimś kto zna się na piłce, albo z kimś kto chciałby się czegoś dowiedzieć. Gadanie na jakiś temat bez wiedzy nie jest mądrym pomysłem. Trenowałem z piłkarzami ekstraklasy, gralem w rezerwach jednej z czołowych drużyn, także proszę Cię po prostu nie kompromituj się. Graj w Fifę , tam na pewno znasz się lepiej ode mnie.

0

@Murazor przykro mi ale nie jesteś dla mnie partnerem do dyskusji. Nigdy nie grałeś w piłkę, nie masz wiedzy trenerskiej, podwazasz portal ekspercki, który wycenia piłkarzy na podstawie ich jakości, podwazasz transfery na wielkie.sumy, które się dokonały. Nie masz żadnych logicznych argumentów. Pograzasz się z każdym postem.

0

@pax dla Ciebie niestety zbyt trudne jest do zrozumienia ile pieniądz jest warty w kryzysie. Barcelona potrafiła wydawać po 150 mln na transfery, a teraz nie miała 5 na Depaya. A ktoś dał 8 razy tyle za naszego.najlepszego obrońcę. Stąd decyzja o sprzedaży. Z kolei Dest jeszcze gra dość słabo, ale nadal kilkukrotnie lepiej niż Roberto. Widać, że Dest próbuje naśladować Nelsona, wdaje się w kiwki, inicjuje akcje, ale robi dużo błędów. Semedo był znacznie bardziej pewny i skuteczny, jego akcje dawały więcej możliwości. Wierzę, że Dest kiedyś dorówna poziomem Portugalczykowi, nawet życzę aby go przeskoczył, ale pewnie z 2-3 lata gry na to potrzebuje. Oby przeciętny Roberto nie zabierał mu tylko miejsca w składzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?