0

@WojtekP haha, podejrzewam, że jesteś troll kontem zbanowanym wcześniej za wyzywanie, bo nie znam Cię dziecko :) i nawet nie wyciągasz wniosków :D

0

@Murazor mnie nie, ale Ciebie tak. Nie jesteś dojrzały do merytorycznej i kulturalnej rozmowy. Szkoda na Ciebie czasu:)

2

@Granto zgadzam się, Pedri był chaotyczny, a Messi odwalił robotę.

8

@Snejku pięknie napisane, niestety zbyt mało osób zna się na piłce, aby to rozumieć

0

@Granto swietnie napisane, zgadzam się

0

@Magicc89PL Pedri i Puig będą odpowiadać za ofensywe.

1

@FC1899Barca moim zdaniem to nie trener, a zrobił to Messi i Trincao strzałem życia. Nie wyobrażam sobie innych zmian niż dokonał Koeman. Chyba każdy by tak samo postąpił. Jedyny plus dla Koemana to za odwagę przy wystawianiu pierwszego składu.

8

@formentera2017 masz rację , tyle że Puig miał trudniej bo grał z gorszym składem.

23

Pjanic z tą samą oceną co Puig? Wow! Pedri zagrał podobnie do Puiga, z tym że Riqui miał trudniejsza sytuację, bo grał ze słabszym składem, więc ogólnie wypadł lepiej niż Pedri.

8

@Naturopata zgadzam się. Pedri nie zagrał lepiej niż Puig

0

@Murazor aj szkoda, pokazałeś właśnie jak niski poziom rozmowy prezentujesz. Ja z dobrym słowem, a Ty jak zawsze z obrażaniem. Nie będę się zniżał do tego poziomu. :)

1

@Avatarr oczywiście, że był niezły. A od Roberto to chyba każdy jest lepszy i groźniejszy. No może poza Minguezą.

24

Mówcie co chcecie ale jako opcja rezerwowa nie jest taki zły. Stara się, nie ma pretensji jak nie gra, czasem coś strzeli. Natomiast liczę, że w lato dostaniemy sensowną 9.

0

@Murazor przykro mi, że odpowiada Ci obrażanie innych osób. Ale widzę w Tobie potencjał. Jest jeszcze czas na refleksję.

1

W takim układzie chciałbym skład:
Stegen
Mingueza Lenglet Umtiti Alba
De Jong Puig Pedri
Dembele Griezzman Messi

2

Technologii nie przyspieszysz. Ten uraz trzeba przeczekać i wzmocnić nogę.

2

@MaŁolat widzisz, a już go skresliles. Mówiłem, że chłopak ma talent. Jak tylko ustabilizuje formę , to będziemy żałować, że Nicea go wykupi za grosze.

0

@D1OS przykro mi ale Ty już nie masz własnego zdania i zdrowego myślenia. Za późno na uratowanie Twojej moralności. Nie będę się zniżał do Twojego poziomu. Może kiedyś zrozumiesz , że Twoja żona będzie nosić dziecko, a nie płód. Albo powiedz to jej, jak ktoś ją napadnie i poroni, że to tylko płód. Ciekawe jak zareaguje.

0

@D1OS odkryłes Amerykę w konserwach. Cieszę się, że się edukujesz, bo jesteś bladyw tym temacie

0

@Tomek54321 to był jedyny, który próbował grać do przodu

0

@D1OS tak, wiem, dlatego że był nieletni. Gdyby był dorosły, odpowiadałby za podwójne zabójstwo.

0

@D1OS sam przytoczyles, że do 8 lat, więc po co ja mam podawać?

0

@Tomek54321 Riqui wczoraj był razem z Dembele najlepszym piłkarzem pierwszej połowy z Barcy. Z Suarezem dużo łatwiej byłoby strzelać bramki, do tego młodzi mieliby się od kogo uczyć, w tej chwili nie mamy goleadora ani nikogo, kto da przykład młodym i bodźce do rozwoju. I proszę Cię nie mów mi , że z najlepszym strzelcem hiszpańskiej ligi i drugim w historii strzelcem Barcelony mielibyśmy mniejsze szanse niż bez niego:) to nie trzyma się żadnego sensu

0

@mozart @Moderacja chyba powinniście się zapoznać ze sobą

0

@mozart ciekaw jestem, czy to już ban, czy jeszcze musisz coś napisać :)

0

@Tomek54321 trener sam sobie rozwalił skład, wyrzucając najlepszego strzelca i obrażając się na najlepszego pomocnika. Nie oczekuję samych sukcesów. Mówię tylko, że nie jest tak różowo i tylko dzięki kryzysowi Realu mamy szansę na drugie miejsce w lidze. Z Suarezem bilibysmy się o pierwsze.

0

@CZAJUN_119 stwierdziłem fakty, więc nie wiem kto tu jest odklejony

8

Z całym szacunkiem ale wrzucanie takich informacji to robienie z tej strony pudelka. Brakuje tylko informacji, że Fati też dziś nie trenował z druzyną.

1

@MarioVeB! Aktualnie to Ty się skompromitowałes nieznajomością prawa i podstawowej wiedzy naukowej. Za napad na kobietę w ciąży i narażenie jej na poronienie jest do 8 lat pozbawienia wolności, a bez ciąży 3. Wiesz dlaczego? Dlatego, że w brzuchu jest dziecko.

0

@Murazor kultura to również nielajkowanie postów obrażających innych i zwracanie uwagi na brzydkie zachowania, a tu jeszcze trzeba popracować

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?