FutbolToMagia
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2020
3 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Grubson to chyba oglądałeś inny mecz, bo Dest zagrał świetnie w pierwszej połowie i Mbappe nie miał nic do powiedzenia. A Semedo był najlepszym PO po Alvesie, więc trochę szacunku mu się należy.
16
Co za nieprawdziwy artykuł. Dest w pierwszej połowie przyćmił Mbappe i nie dał mu pograć. Był naszym najlepszym zawodnikiem w pierwszych 45 minutach. Do tego zrobił to po kontuzji, nie mając dużego doświadczenia w LM. Można by było krytykować każdego innego piłkarza, ale nie Desta za ten mecz. Mbappe musiał zmieniać pozycje na boisku, aby nie rywalizować z Destem.
0
@Michalak jak zdrowy był Roberto, Dest grzał ławę. Jak zdrowy był Pique i Lenglet , to Araujo i Mingueza nie mieli chyba minuty rozegranej. De Jong grał już w zeszłym sezonie, więc Koeman go nie wprowadził. Trincao wchodzi w zasadzie tylko z ławki, a dostaje więcej czasu niż inni młodzi, grając padake, więc to jest na niekorzyść Koemana, bo mógłby chociaż Konradowi dać szansę. Moriba zagrał w pół roku 60 minut. Puig ma 400 minut w pół roku, mimo że jest naszym najlepszym playmakerem po Messi . Więc wychodzi że z tego co napisałeś, tylko Pedriego wprowadził, który ma chyba 4 miejsce w drużynie pod względem ilości minut. Transfer nie byłby potrzebny, gdyby nie wyrzucił drugiego w historii klubu strzelca, który właśnie zdobywa mistrzostwo dla rywala.
0
@Michalak odmłodził? W jaki sposób? W taki, że stawia na Busquetsa, Roberto, Pique, Albę, Coutinho, Griezzmana, Messiego, Ter Stegena, Braithwaitea? Jedyne odmłodzenie to oddanie za darmo Suareza, co było jednym z największych błędów w ostatnich dziesięciu latach, przez co szansę dostał Fati(tu akurat dobrze, że dostał), a także wprowadzenie Pedriego. Poza nimi stawia głównie na weteranów. Jakie "jakby"?? Suarez to goleador, a Griezzman mu do pięt nie dorasta w zdobywaniu goli. Liczy się stan faktyczny a nie gdybanie.
0
@Bartosz85 jak było dużo kontuzji za Valverde, to nigdy że źle przygotowani fizycznie, a jak za Koemana dużo kontuzji, to Koeman jest wielki bo sobie radzi. Może by tak mierzyć równą miarą? A to, że nie mamy Suareza to wina Koemana. Nie trzeba by było nikogo więcej i dziś walczylibysmy o każdy puchar, a nie o żaden.
0
@Bartosz85 tak, czas do końca sezonu. Ani dnia więcej.
1
Dzień, w którym Xavi obejmie Barcę, będzie początkiem wspaniałej ery Barcelony. Czekamy, Generale.
1
@Michalak sam jest sobie winny oddając drugiego strzelca w historii klubu i aktualnego króla strzelców ligi za gruszki. Koeman jest słabym trenerem jak na razie. Spowodował tyle, że chce się Barcelonę oglądać bardziej niż za Valverde, ale to chyba nie jest wyczyn.
0
@davidlahm nie no, nie myśl, że Mbappe mistrz świata i od kilku lat jeden z najlepszych napastników świata nie objedzie raczkującego w poważnej piłce Desta po kontuzji. Tak czy inaczej, w pierwszej połowie to Dest nie dał grać Francuzowi i wyglądał lepiej na jego tle.
0
@martin3131 środek obrony zagrał bardzo dobrze w pierwszej połowie i za wiele nie pozwolił PSG. W drugiej jednak się nie popisali. Przy bramce na 1:1 nie mieli nic do powiedzenia, klasa światowa akcji.
5
Koeman budowniczy. Młody Ajax nie miał problemu eliminować gigantów europejskich dwa lata temu. Tylko tam trener umiał zmotywować i uruchomić marzenia, dał wolną rękę w kreowaniu sytuacji, ale wymagał zaangażowania. Tutaj niestety po przerwie wyszliśmy przestraszeni, a akcje wyglądały jakbym oglądał piłkę ręczną, większość po obwodzie. To nie jest piłka nożna. Futbol to jest magia, tu trzeba niekonwencjonalnych zagrań, próby dryblingu, zrobienia przewagi, czegoś, czego się przeciwnik nie spodziewa. Nie mówię, że jakby wszedł Puig od początku, to wygralibyśmy mecz, ale to jedyny chłopak w naszym składzie, który mógłby zaskoczyć przeciwnika pomysłami.
1
I znowu muszę podzielić na połowy...
I połowa
Najlepsze: Dest (poradził sobie z Mbappe i nie dał mu nic zrobić po swojej stronie)
Najgorsze: w zasadzie trudno krytykować drużynę, bo grała nieźle, najbardziej rzuciły mi się w oczy 3 poważne straty Pedriego
II połowa
Najlepsze: Ter Stegen i może trochę Dembele za chęci
Najgorsze: Koeman - jeżeli po przerwie przy remisie 1:1 na własnym boisku drużyna wychodzi bez wiary w siebie, bez walki, bez presingu, bez kreowania sytuacji, a jedynie gra przewidywalnym schematem, to jest to niestety odpowiedzialność trenera za brak motywacji w przerwie
Trzeba pochwalić PSG, bo zagrali naprawdę wybitnie dobrze
0
@Arek10822 zgadzam się. Poza stratami nie zarzucam mu nic
0
@Arek10822 Pedri zrobił najwięcej groźnych strat, więc nie taki plus, ale reszta gra nieźle.
0
@davidlahm dlaczego? Mbappe nie pierdnął przy Descie. Czyścił go dobrze . Musiał zmienić pozycję na boisku Francuz, bo z Destem sobie nie radził.
0
@yoli ale moim zdaniem dzisiaj Dest najlepszy z naszych, dobrze czyści na swojej stronie
1
@JarekS zgadzam się. Uważam, że Barca gra niezły mecz. Po prostu PSG gra super. Ładnie rozgrywają, akcja bramkowa nie do obrony. Poza Pedrim, który popełnił trzy mocne straty w 18 minut, nikt nie zrobił większych błędów. Dest tak jak napisałeś super. Moim zdaniem najlepszy z naszych.
0
Ogólnie fajny meczyk. Barcelona gra nieźle, ale PSG gra lepiej. To co dzisiaj rozgrywają , to jeden z ich lepszych meczów. Oba zespoły miały swoje szanse. Najlepszy na razie Dest.
0
@martin3131 obrona bez zarzutów na razie. Najlepszy Dest. Pique i Lenglet poprawnie. Alba trochę niewidoczny ale jego strona nie idą akcje.
0
@martin3131 nie, jest ok
0
@martin3131 nie, a powinienem?
0
@martin3131 Pedri nam zrobił jedna, ale im 3. Pedri - PSG 1:3.
A obrona gra super na razie.
0
@martin3131 a co złego zrobili obrońcy? Pedri trzy razy w ciągu 18 minut stracił piłkę dając za każdym razem bardzo groźną akcje PSG
0
Pedri dziś nieskoncentrowany. Albo stres. Dwa poważne błędy już zrobił a dopiero 10 minut. Ale piłeczkę do Griezzmana dał super.
0
@van Baster De Jong, Puig, Pedri
0
@yoli ogólnie zgadzam się. Dest mimo , że jest naszym najlepszym PO teraz, to jednak niedoświadczony. Ale skoro to sezon przejściowy... Yolo :D za rok doświadczenie się przyda
0
@LucasW123 myślę, że środek De Jong, Puig, Pedri byłby lepszy
5
@Totti94 ma najsilniejsze strzały w drużynie, dodatkowo jest obunożny jako jedyny zawodnik w drużynie. Potrafi zdobyć bramkę z niczego.
3
@Azi mam inne zdanie
0
Serio to chciałbym go w Barcelonie. Oczywiście z pensją na poziomie 10 mln brutto :) joker grający 30-45 minut, czasami całe mecze