FutbolToMagia
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2020
3 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pawel1980 jest o czynnościach zabronionych, a takie środowiska lewicowe chcą wprowadzić do szkoły , wstydź się
8
Na razie Panie Koeman gratulacje za zmotywowanie zespołu. Biegają świetnie. Messi udaje Rooneya, Busquets nawet biega. Po stracie doskakują, super. Dest robi za dużo błędów, ale kto ich nie robi, dobrze że próbuje i się uczy.
0
@VeVoS jakbyś grał kiedyś w piłkę, to byś wiedział że to nie jest takie proste jak piszesz
0
@Pawel1980 to poczytaj kodeks karny, bo widocznie nie wiesz co jest karane. Ja przed chwilą czytałem specjalnie dla Ciebie. Wysil się i poszukaj. Edukacja seksualna nie jest potrzebna nikomu. A jak jest to zapisz sobie prywatnie do sekskorepetytora z uprawnieniami własne dziecko.
0
@YeastMoss Ty masz dziwne
1
@VeVoS co mówiłeś?
1
@Pawel1980 patrz lepiej na to co piszesz. Chcesz uczyć moje dzieci wiedzy na temat seksu. Wiesz , że to jest karane przed 15 rokiem życia?
1
@Pawel1980 masz prawo się nie zgadzać, ale chcesz zrobić coś co jest niezgodne z konstytucją. Masz zadatki na totalitaryzm. Chcesz decydować czego ma się uczyć moje dziecko, a czego nie. To trochę zachodzi pedofilią, że obca osoba chce uczyć obce dzieci na temat seksu.
0
@MarioVeB! Tak się składa, że mógłbym napisać to samo do Ciebie
0
@Marcinss10 mogliśmy mieć kilka pucharów, gdyby był lepszy trener. Wystarczyło zostawić Suareza, wpuszczać Puiga i Konrada.
2
@YeastMoss masz jakieś dziwne postrzeganie tradycyjnych wartości. Według mnie to są szacunek dla drugiego człowieka, dla osób starszych, dla historii, dla tradycji, traktowanie kobiet ze szczególnym szacunkiem, patriotyzm itp.
0
@Pawel1980 ja też nie myślałem, ale jak dostałem propozycję finansową, że ktoś mi zapłaci i zrobi mi dobrze, to zacząłem się zastanawiać, jaka jest ta finansowa granicą, bo i tak nikt się nie dowie. Skoro ja zacząłem się zastanawiać, mając moralne zasady, to tym bardziej ludzie niewierzący mogą.
1
@Pawel1980 zacznijmy od tego, że nikt nie powinien uczyć żadnego wychowania seksualnego, poza rodzicami, jeżeli chcą.
Facet nie musi Ci się podobać, aby iść z nim do łóżka, tak jak nie musi Ci się podobać kobieta, z którą pójdziesz do łóżka. To kwestia zaspokojenia popędu często w wydaniu homo i bi.
0
@JimMorrisonFCB nie czytałeś ze zrozumieniem tego co pisałem
0
@Marcinss10 nie grał Destem, tylko grał Roberto do czasu kontuzji. Araujo i Mingueza dostali szansę bo Pique Lenglet i Dest nie mogli grać w pewnym momencie przez kontuzje. Puig nie dostał nadal szansy od Koemana. Trincao dostał za dużo minut w porównaniu do reszty bo dawał dużo mniej, ale też nie dostał zaufania w pierwszym składzie kilku meczów. Koeman stawia na weteranów jeżeli są zdrowi. Większość trenerów robiła by więcej roszad i miałaby lepsze wyniki.
0
@forest zgadzam się, dlatego napisałem aby sprzedać Roberto, który nigdy nie prezentował wysokiego potencjalu, a Mingueza dopiero zaczyna karierę więc jak najbardziej powinien dostać szansę obok Desta i Araujo
0
@Majsteer ale zawodnik może myśleć, że jest gotowy, a nie będzie wiedział, ze ma uraz i właśnie tak jest najprawdopodobniej z Pedrim
1
@semafor nie, to Wy macie szczęście, ze mam cierpliwość i merytorycznie wyjaśniam podstawowe kwestie. Dla mnie to trochę strata czasu, ale taką mam naturę, że jak ktoś błądzi, to chętnie podpowiem.
0
@MarioVeB! Nikt nie wierzy, bo wszyscy to wiedzą. To nie kwestia wiary tylko faktów. Można sprawdzić na whoscored.
0
@JimMorrisonFCB tak, to najbardziej wiarygodne argumenty, bo sprawdzone
0
@MarioVeB! Najpierw naucz się czytać ze zrozumieniem, bo ja nigdzie nie mówiłem, że cytuje pismo święte, a potem przyjdz i spróbuj złożyć merytoryczne zdanie
0
@JarekS masz jakąś obsesję bo nigdzie tu nie wspomniałem o Puigu. A Pedri nie jest wzorem bo dopiero wchodzi do piłki, może nim będzie za parę lat.
0
@Persyfl mnie też ciekawi jak funkcjonujesz, przyjmując "naukę" za jedyny pewnik. Ja mam się dobrze, bo trzeźwo oceniam fakty. Nie muszą być dla Ciebie wiarygodne moje argumenty, tak jak dla mnie nie są Twoje :)
0
@norbi77 no właśnie .. wystarczy. Problem w tym, że u Ciebie z logiką na bakier.
0
@norbi77 nie znam, nie widziałem, ale jeżeli takie są, to uważam, że źle. Nie powinno się tego manifestować.
0
@JarekS nie nie. On nie jest żadnym przykladem. To inni są dla niego. On może być jak pogra troche więcej niż pół sezonu :) cieszę się, że mogłem Ci znowu coś wytłumaczyć :)
1
@Bykunn widzisz, Ty również wolisz obrażać zamiast kulturalnie rozmawiać. Twoja wypowiedź pasuje do Ciebie bardziej niż do mnie :)
1
@marcin62 aktualnie to ja punktuję, a spotykam się z brakiem argumentów i obrażaniem. Ale zazwyczaj na tym polega poczucie siły w grupie :)
1
@Persyfl dla mnie z kolei Twoje argumenty nie mają wartości. Chyba pozostaniemy przy swoich zdaniach.
0
@norbi77 myślisz, że jeżeli mnie obrażasz, to stajesz się fajniejszy? Najpierw przeczytaj ze zrozumieniem to co zacytowałeś. Napisałem "takich zasad moralnych", czyli chrześcijańskich, a nie ze nie mają w ogóle.