0

@mozart jesteś zbyt mały, aby zrozumieć to co mówię. Prędzej zaufam Suarezowi , niż Koemanowi, który jest typem konfliktowego trenera.

0

@Tomek54321 jaka rewolucja w tym roku się zaczęła ? Ja jej nie widzę.

0

@mozart Tobie na pewno nie trzeba tłumaczyć, bo nie zrozumiesz. Za mało wiesz o piłce.

0

@DonRybson wszystko zależy od trenera. Jakby klub podjął taką decyzję, to klub by przekazał to suarezowi. Koeman po prostu powiedział, że na niego nie liczy.

0

@Tomek54321 oszczędzić można było na griezzmanie. Przypomnij sobie ile goli strzela co Sezon Suarez a ile Griezzman .

0

@slayer Suarez w wywiadzie o tym powiedział. Dla mnie jest znacznie bardziej wiarygodny niż Koeman. Koeman nie zaprzeczył tym słowom.

0

@CZAJUN_119 ten gość odstrzelił drugiego strzelca w historii klubu, więc sam jest sobie winien. Ale fakt, że jest progres. Jednak nadal jesteśmy daleko za atletico.

1

@pax drogi kolego, to nie uszczypliwość, to życzliwość! :) Popieram Twoje zdanie w tym temacie, ale każdy z nas (także ja) powinien dawać przykład, aby takie zachowania eliminować. Peace, nie miałem intencji Cię urazić :) doceń lepiej to, że w końcu się z Tobą zgadzam, to się zdarzyło już chyba drugi raz w życiu :) nie jestem uprzedzony :D

1

@pax zgadzam się z Tobą, nie było to eleganckie zachowanie stacji Eleven. Byłbym jednak zachwycony, abyś również nie prezentował podobnych zachowań w przyszłości, bo sam w ten sposób odnosiłeś się wielokrotnie do innych zawodników. Jeżeli chcemy zmieniać świat, zacznijmy od siebie.

0

@MarioVeB! Aborcja to nie sprawa wyłącznie kobiety. Sprawa kobiety to jest to, czy pójdzie z kimś do łóżka. Aborcja jest sprawą mężczyzny, dziecka i kobiety. Są aż trzy strony zainteresowane.

0

@Murazor dziękuję za cenną wskazówkę. Lubię jednak traktować rozmówcę priorytetowo. Wtedy nie musi czytać treści skierowanych do innych użytkowników, a jedynie do niego samego. Miło czytać tak kulturalne wiadomości od Ciebie :)

0

To, że ktoś dobrze podał do najbliższego to akurat żadna sztuka. Dziwi mnie podniecanie się tą statystyką. Chyba, że robiłby wrzutki i crossy.

0

@Magicc89PL może kiedyś, dzięki za uwagę

0

@Niemczyk zgadzam się, ale gdyby był, to Fati murawy by nie powąchał.

0

@drozdi nic, po prostu napisałem, że nie stawiał na młodych poza Pedrim. Wymieniłem zawodników , którzy grali , to byli weterani.

0

@Murazor nie jestem Twoim Bogiem, ale to miłe :)

0

@JarekS chłopie, weź się za coś pożytecznego. Na piłce się nie znasz to się nie wypowiadaj. A sformułowania typu "daliśmy naukę" Cię chyba mocno podbudowują. Problem w tym, że to Ty nie miałeś argumentów. Jak zwykle zresztą. Semedo akurat był drugim najlepszym PO whistorii Barcy, a nie nadają się to Twoje komentarze gdziekolwiek.

0

@drozdi zgadzam się co do Trincao, ale nie do wprowadzania młodych zawodników. Koeman od początku stawiał na weteranów. Kontuzje wymusiły wprowadzanie młodych. Odejście Suareza, Dembele kontuzja, Pique kontuzja, Roberto kontuzja, Coutinho kontuzja - do momentu kontuzji wszyscy grali w podstawowym składzie. Dodaj do tego nietykalnych i słabych Busquetsa i Griezzmana, grał także Messi, a De Jong to pupilek. Ter Stegen na bramce. Jedynych, których wprowadził bez kontuzji do Fati (gdyby był Suarez to by nie grał), a także Pedri. Na ławce jednak siedzieli Araujo, Mingueza, Dest, Konrad, Trincao, Puig, Collado, a także ten młody murzyn co ostatnio dostał parę minut. Podsumowując , wprowadził z własnej woli tylko Pedriego.

4

@Naturopata zgadzam się. Obaj zagrali podobnie i poprawnie. Puig dla mnie lepiej zagrał, bo miał trudniejsze zadanie, grał ze słabszymi, a jednak brał na siebie ciężar co nie było łatwe

8

Myślę, że najlepsze i najgorsze dziś trzeba podzielić na dwie połowy, bo zagrały dwa różne składy, biorąc pod uwagę potencjał.

I połowa:
Najlepsze: Dembele i Puig , próbowali choć im nie wychodziło tak jakby chcieli, jednak reszta drużyny nie nadążała za ich zaangażowaniem i chęcią do gry.
Najgorsze: Kontuzja Araujo, słaby Busquets i Pjanic, brak celnego strzału na bramkę. Od Braithwaite może tego aż tak nie oczekuję, ale Griezzman i Dembele powinni chociaż kilka razy zagrozić bramkarzowi. Trudno jednak zwalać tylko na nich winę, skoro Pjanic i Busquets zagrali bardzo słabe zawody i nie wspierali formacji ofensywnej.

II połowa:
Najlepsze: Messi - można powiedzieć że odmienił losy meczu, no i gol Trincao na przełamanie (o dziwo Pedri zagrał przeciętnie, więc go dziś nie chwalę), na pochwałę zasługuje także kolejny raz walka do ostatniego gwizdka całej drużyny
Najgorsze: znowu Busquets

1

@Peciak drugi mecz z rzędu zgadzam się z oceną i Twoim komentarzem. Dałem mu 2

0

@ninja81 zgadza się, lecz na Mingueze ciężko się patrzy. Chyba już wolę nawet Roberto za niego :D

1

@formentera2017 zgadzam się. Niestety tutaj znawcy hejtują Riquiego, że nie strzela hattricka, grając z graczami bez polotu. Gdyby z Riquim na boisku znajdował się Pedri, Messi, Dembele, De Jong, to gra by wyglądała przepięknie i skutecznie.

0

@Remi70 masz jakąś obsesję na punkcie Roberto?

0

No cóż. Dziś cała drużyna zagrała moim zdaniem słabo. Oceny dla większości to 5. Oczywiście Busi najgorszy na boisku, na wyróżnienie za chęci w pierwszej połowie zasłużył Puig i Dembele ale Riqui robił sporo błędów, nie miał jednak z kim grać chłopak . Bezwzględnie najlepszy tradycyjnie Messi. Cieszy bramka Trincao.

3

XD
Nigdy tego nie napisałem wcześniej, ale nic mi nie przychodzi do głowy innego.

0

@martin3131 bywały mecze gdzie miał najwięcej odbiorów a grał dużo mniej, więc nie wiem o czym mówisz. Poza tym Puig nie jest od odbiorów. On jest od kreowania.

0

@martin3131 dokładnie. I tylko Puig próbował odbierać. Jedyny który startował do pressingu i doskakiwal do przeciwnika

1

@equwesta mówisz o Xavim i Iniescie?

2

@martin3131 chyba odwrotnie. To Puig grał dobrze ale miał słabego Busquetsa i Pjanica.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?