FutbolToMagia
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2020
3 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Murazor przykro mi ale w temacie piłki jesteś zielony jak trawa na boisku. Po prostu szkoda dyskutować. Wiem, że chcesz zaistnieć, ale najpierw zdobądź wiedzę piłkarską.
0
@ViscaElBarca98 zgadzam się, nie docierają do nich logiczne argumenty
0
@pax finansowo Barcelona zyskała. Semedo okazał się bardziej wartościowym zawodnikiem, tak jak C Ronaldo w realu. Dlatego zostali sprzedania, dla kasy w trudnych czasach. Roberto niestety dla Barcelony nikt nie chce nawet za 15 mln. Nikt o niego nie pyta, bo szkoda kasy na przecietnego obrońcę. Dobrze, że jest Dest to chociaż w połowie zastąpi Semedo. Z czasem wierzę, że dorówna mu poziomem.
0
@pax Semedo wygryzł ze składu Roberto, bo był lepszy. Semedo został najdroższym transferem obrońcy, Roberto nikt nie chce nawet za 25 milionów. 40 milionów teraz to jak 100 milionów (na oko) 2 lata temu.
0
@pax poszukaj sobie posta na tej stronie, który mówił o 30 mln+10 zmiennych. Nie będę Ci usługiwał.
Pozostałe pytania są manipulacją.
0
@pax bo manipulujesz. Nie uwzględniasz warunków w danym momencie. W kryzysie ceny piłkarzy mocno pospadały, bo kluby nie mają pieniędzy. Dlatego sprzedaż Semedo za 40 to wyjątkowo wysoki transfer. Barcelona na nim zyskała. Semedo na wiosnę grał jako podstawowy zawodnik, Setien zauważył, że Roberto znający DNa Barcelony od podszewki, nie jest tak dobry jak Nelson, który nawet nie dostał odpowiedniej szansy za poprzedniego trenera. Swoimi występami doprowadził do rekordowego w historii Barcelony transferu out. Ronaldo też został sprzedany do Juve, a nadal jest jednym z najlepszych na swiecie. Po prostu real potrzebował pieniędzy, nie musiał go sprzedawać i piłkarsko nie było to korzystne dla Realu. Podobną sytuacja jest z Barcą i Semedo. Barca straciła sportowo, ale zyskała ogromne fundusze , bo jest na skraju bankructwa. Twoje pytania nie są uczciwe, więc nie licz , że dam się wciągnąć w manipulację.
0
Komentarz usunięty
0
@grejtxkrzychu możesz wstawić kogo chcesz. Ja mówię o swoich odczuciach. Jak Modric wygrywał złota piłkę, nie był dla mnie w tamtej chwili najlepszy
23
Jak trenowałem piłkę nożną jako zawodnik, po każdym treningu przynajmniej raz graliśmy w króla karnych. Zawodnik, który trafiał, strzelał dalej. Tak wyłaniało się potem strzelca do meczu. Dziwi mnie, że trening karnych jest newsem w Barcelonie.
0
@pax Roberto w ofensywie nie istnieje, to zawodnik nie biorący na siebie zbyt dużej odpowiedzialności. To zawodnik, którego ciągnie zespół. Z kolei Semedo to motor napędowy drużyny, piłkarz o niezwykłych umiejętnościach piłkarskich i wolicjonalnych. Właśnie dlatego został najdroższym obrońca w historii Barcelony w transferach out. Poza Alvesem nie mieliśmy na tej pozycji piłkarza o tak dużej wartości. Crack. Ma świetny przegląd pola, wydaje się w dryblingi 1v1 , umie zagrać na jeden kontakt, wychodzi na pozycje, inicjuje akcje, często jest krok przed innymi kolegami, nie boi się uderzyć , po prostu idealny prawy obrońca. Dziś widocznie brakuje go w Barcelonie.
0
@Murazor tak, bo murazor z La rambli wie lepiej. To nic , że chciał go Guardiola, Simeone, że ma jedną z najlepszych not PO w premier league, że kosztował rekordową kwotę i jest najdroższym sprzedanym obrońca w historii Barcelony i to w czasach największego kryzysu. Ważne, że Murazor jest uprzedzony i go nie lubi. Bez sensu jest z Tobą dyskusja skoro podwazasz fakty.
0
@Murazor rajd za rajdem? Chyba nie wiesz na czym polega drybling j gra 1v1. Roberto totalnie nic nie pokazuje poza umiejętnościami defensywnymi. Semedo za to jest wybitnie usposobiony ofensywnie, przez co daje przewagę drużynie w ataku. Wartość Roberto i Semedo była po 40 mln , Roberto spadła do 25 mimo że nadal gra w Barcelonie (w której wartość rośnie) a Semedo to 35, mimo że gra w drużynie niskiej renomy . To tylko mówi o kolosalnej różnicy między wartością i przydatnością tych graczy.
1
@Remi70 przyjęte. W całej rozciągłości zgadzam się z tym co teraz napisałeś. Dobrej nocy.
0
@Remi70 to nie są żarty, tylko złośliwości z Twojej strony. I Ty wyluzuj z Semedo, bo ja o nim nie zacząłem pisać, tylko inni. Ja poruszyłem tylko temat Roberto. Także to nie ja mam jakiś problem. Co do Roberto, napisałem że się cieszę, że przyszedł, bo na Mingueze nie da się patrzeć.
0
@pax właśnie sprawdziłem. Semedo u Setiena zagrał w 14 meczach na prawej obronie, Roberto w 6. I tymi czternastoma meczami Semedo udowodnił większą wartość na PO niż Roberto przez całą swoją karierę.
0
@Remi70 proponuję abyś poszedł do lekarza, skoro dodajesz takie posty
W nicku jednak musiałbym mieć też Messiego, Puiga, Pedriego, Alvesa, Inieste, Xaviego, Ronaldinho, Eto, Neymara, itp. bo ich stawiam na najwyższej półce piłkarskiej także
0
@pax tak, pamiętam Twoje analizy, gdzie krytykowałes Semedo w meczach, w ktorych był najlepszy lub jeden z najlepszych na boisku i była to opinia moja i uznanych światowych dzienników. Barcelona nie pozbyła się go z klubu, tylko z żalem sprzedała swojego najlepszego piłkarza wiosennego okresu za gigantyczne pieniądze. Roberto u Setiena już się nie łapał za często na PO bo Setien zobaczył, że po prostu chłopak nie jest zbyt dobry.
0
@Murazor swietna kompilacja Roberto z podaniami do najbliższego. Gratuluję potencjału
0
@pax tylko Ty tutaj kłamiesz. W pierwszych 2,5 sezonach Semedo nie dostał realnej szansy na grę. Dopiero od czasu Setiena został podstawowym zawodnikiem, wtedy był oceniany jako jeden z najlepszych na boisku, udowodnił swoją grą wartość. Wyceniany był na 40 i za 40 go sprzedano. Niestety dla Roberto, przez jego słaba grę wartość spadła z 40 mln do 25, a nadal go nikt nie chce.
0
@pax podałem Ci zgodnie z whoscored, więcnie kłam znowu.
Wartość Roberto to 25 mln, chłopak, który całe życie grał w Barcelonie i zna system na wylot, ciekawe czemu to nikt nie chciał Roberto kupić za grosze, a Semedo chciał cały świat, do tego wartość Portugalczyka to 35 mln , a zapłacono 40, mimo że grał dużo mniej niż Roberto. Tyle w temacie.
0
@Murazor to sobie zerknij na noty overall podane w statystykach.
To złóż mi taki filmik z Roberto. Nie złożysz bo chłopak nie ma takich umiejętności. Ja oceniam Semedo za to co pokazuje na boisku a to klasa światowa.
0
@JarekS niestety Roberto jest jednym z najsłabszych obrońców ostatnich 20 lat w Barcelonie. Semedo jest drugi w historii, tuż po Alvesie. Już brakuje Nelsona. Na Roberto nie liczę, ale może Dest go chociaż w polowie zastąpi.
0
Ogólnie cieszy jego powrót tylko z powodu Minguezy. Bo normalnie to każdy inny obrońca jest lepszy. Czekamy na Desta.
0
@Murazor filmik pokazuje umiejętności i potencjał zawodnika, to bardzo ważny materiał w ocenie czy ktoś jest dobry czy nie i czy ma talent. Nie każdemu można zrobić tak ładną kompilację
0
@kimpanjest no cóż. Sam podales te noty, gratuluję zachowania.
0
@kimpanjest nie, większość ma niższa od Semedo note, więc łaskawie spójrz jeszcze raz. Licząc wszystkie mecze zawodnika w sezonie.
0
@Murazor nie, o był filmik z skillsami prezentujący go w wolversach. Widać tam było mistrzowskie umiejętności , a Ty oczywiście nie znając się na piłce szukałeś rzekomych błędów. A ja mówię o innym filmiku, gdzie , jak wpiszesz Semedo Barcelona skills to znajdziesz. Tam jest mnóstwo podań na setki, zmarnowane przez jego kolegów.
0
@Murazor zobacz sobie filmik Semedo z akcjami z okresu Barcelony , zobaczysz ile patelni wyłożył i gdyby koledzy trafiali z sytuacji pewnych, to miałby kilkanaście asyst więcej. Trzeba być totalnie nieświadomym , porównując kreowanie sytuacji w wolverhamptons, do kreowania sytuacji przez Liverpool czy inne top zespoły. Kolejny dowód, że nie masz pojęcia na czym polega porównywanie jakości poszczególnych zawodników.
0
@kimpanjest cieszę się , że przedstawiłes noty tych obrońców, Semedo ma takie same lub wyższe poza Vladimirem, Matthew i Cancelo. Patrzę na overall cały sezon. Także ośmieszyłeś się trochę. Ale może dzięki temu zrozumiesz, jak wybitnie dobry jest Semedo, skoro jest w ścisłej czołówce światowej, grając w słabiutkiej drużynie, a ma lepsze noty niż grający w światowych potęgach.
0
@Murazor o, w końcu zrozumiałeś, że nota to nie tylko asysty, brawo. Zobacz, że Nelson bez asyst ma jedne z najwyższych not w premier league , a co by było, gdyby koledzy wykańczali jego podania , wtedy miałby dużo wyższe.