1

@pax tylko Ty tu się posługujesz manipulacja i kłamstwami. Blm to przewrót i rewolucja a nie walka z dyskryminacją. To BLM dyskryminuje inne grupy .

1

@pax problem w tym, że błędy w myśleniu są u Ciebie. To Tobie trzeba wskazywac drogę, bo nie wyciągasz wniosków

1

@Gregsky10 no właśnie raczej nie rozmawia z piłkarzami, skoro dopiero po pół roku robi to z Trincao, a z Puigiem i Konradem chyba nigdy nie rozmawiał. W sumie to samo tyczy się rozmów z weteranami, aby przekazać im, że nie będą dostawali składu za nazwisko.

1

@SeWo77 Puig jak dostawał szanse to był naszym najlepszym lub jednym z najlepszych graczy

0

@Murazor tak mam z teorii i doświadczenia. To ter Stegen nam konstruuje akcje? Nic innego nie robi niż Valdes, tyle że robi to precyzyjniej. A to czy ktoś podchodzi wysoko nie zależy od tego czy był rok 2005 czy 2021 tylko od założeń na mecz. Nieformalnym trenerem był bez wątpienia. Był kapitanem drużyny, miał ogromny wpływ na grę, to on ustawiał i dyrygował podczas meczu, bo Guardioli nie było słychać, gdy na stadionie było 90000 gardeł.

0

@Murazor nie masz zielonego pojęcia na czym polega trenowanie zespołu i jaka jest różnica między zarządzaniem młodymi , a dorosłymi , więc trudno mi Cię przekonać. Piłka od bramkarza była rozgrywana za czasów Valdesa, więc mówisz rzeczy nieprawdziwe. Pressing jest tak samo robiony jak kiedyś, albo nierobiony i to zależy od trenera. . Żadnej zmiany w futbolu nie było w ostatnich latach. Domysły to są Twoje, że Xavi nie podglądał Guardioli i nie konsultował sie z nim. Ja jestem przekonany, że dużo rozmawiali o taktyce. Guardiola był niewiadomą, Xavi jest pewnikiem, że dobrze poprowadzi zespół.

1

@AxelF no o tym mówię. Praca z seniorami z kataru jest dużo bardziej wartościowa niż z dziećmi z Barcy B. Stąd uważam, że Xavi ma dużo większe doświadczenie na starcie niż miał Guardiola.

14

Cieszę się, że na półmetku sezonu Koeman zauważył, że z piłkarzami można rozmawiać.

1

@Murazor nie, nie zmieniło się prawie nic od tego czasu. A dzieci to nie seniorzy. To zupełnie inna bajka. Xavi jest gigantem w porównaniu do Guardioli jeżeli chodzi o doświadczenie trenerskie przed objęciem pierwszego zespołu Barcelony. Podejrzewam także, że współpracował z Guardiolą już w czasie lat mistrzowskich i był nieoficjalnym trenerem. On już wtedy wiedział, że będzie trenerem Barcelony.

1

@Murazor a Xavi nie mógł korzystać z doświadczenia Guardioli? Prowadzenie seniorskiej drużyny kataru jest dużo większym doświadczeniem niż dzieci z Barcelony B. Xavi jest milowy krok dalej niż Guardiola był w momencie obejmowania Barcelony.

3

@Gregsky10 o czym Ty mówisz. A Guardiola to skąd niby miał doświadczenie?

1

@Sawik_10 zgadzam się. Dopiero 21. Szkoda, że hejterzy Puiga mówią , że już jest stary , bo ma 21.

2

@pax to nie białym policja czyściła buty i myła stopy, tylko czarnym. To nie białemu zabitemu bandycie zrobiono grafitti z anielskimi skrzydłami na ścianie, tylko czarnemu. Przestań udawać głupiego, ja ciągle wierzę, że stać Cię na racjonalne myślenie. I zgadzam się z przedmówcą. Black lives matters nie jest neutralne, tylko rasistowskie. Wyszczególnia jedną rasę, a więc stawia ją na piedestał i sugeruje, że życie czarnego jest ważniejsze niż innego. All Lives matters byłoby neutralne, wtedy wszyscy mogliby iść w jednej, tej samej sprawie.

7

@pax "czarne życie ma znaczenie" jest podkreśleniem jednego koloru, więc jest to w domyśle "głównie czarne życie" a nie "także czarne życie". Gdyby dali All Lives Matter, może bym im kibicował, ale jak w Anglii nad stadionem przeleciał samolot z napisem "white Lives Matter" to klub został ukarany finansowo, to chyba nie jest fair, aby jedna rasa mogła się gloryfikować, a druga nie.

1

@pax faszyzm to między innymi ideologia rasistowska, zgodnie z definicją słownika języka polskiego. Jeżeli czarne życie ma większe znaczenie niż inne, to jest to rasizm. Czarnoskórych jest kilkanaście procent w USA , a odpowiadają za 2/3 przestępstw. W interwencjach policji ginie mimo wszystko więcej ludzi rasy białej, a jednak mówi się o rasizmie wobec czarnych i publicznie się wspiera czarnych, a nie białych. W ogóle bronienie jakiejkolwiek rasy jest złe. Każdy człowiek ma prawo do ochrony swojej godności, zdrowia, mienia bez względu na kolor skóry.

0

@D1OS a gdzie ja napisałem, że wszyscy wierzą, albo że kraj nie jest dla nich? Po co wymyślasz rzeczy, których nikt nie napisał?

0

@LeoMessi1994 też zastanawiałem się nad różnymi sprawami. Myślę, że każdy ma swoją cenę. Coś czego się brzydzę, nienawidzę, mógłbym zrobić pewnie za milion dolarów. Ale są zachowania, których bym nie zrobił, jak np. morderstwo czy coś.

10

@NaFazieHitman Black lives matters to rasistowska organizacja , wywyższająca czarną rasę nad inne. Faszyzm wrócił.

0

@Sandu! Kompromis był bezkonfliktowy i chyba taki powinien zostać. Natomiast jak zacząłem się zastanawiać nad moralnością, to kim ja jestem, aby decydować które dziecko będzie żyło, a które nie. Tak robiono w Sparcie, zrzucając słabe dzieci ze skały. O tym powinien decydować Pan Bóg, a nie człowiek. A aborcja na życzenie to po prostu propozycja niedojrzałych osób, z totalnie odwróconą hierarchią wartości. To są ludzie, którzy seks i rozpustę stawiają na najwyższym miejscu.

0

Nie rozumiem jak można ocenić tak nisko Puiga, który był najlepszym naszym graczem w pierwszej połowie. Tak, miał straty, ale strat nie ma tylko ciołek, który podaje do najbliższego lub wycofuje do bramkarza. Puig był ciągle pod grą, inicjował akcje, wychodził na pozycję, grał do przodu, dynamizowal grę, prawie strzelił gola, robił pressing. Gdyby każdy grał z takim zaangażowaniem i inicjatywą jak Puig, nie byłoby co zbierać z przeciwnika.

0

@SzahMatt zgadzam się, był najlepszy w pierwszej połowie

0

@DzizuSS oby Roberto nie grał więcej. Najlepiej jakby poszedł do innego klubu.

0

@Murazor zgadzam się

1

@SamuraJack Vice versa

0

@Owen1994 dobrze się czujesz? Czyli trzeba skrytykować każdego, kto nie zdobył gola? Puig trafił w słupek , poza strzelcami bramek nikt bliżej nie był. Do tego kreował grę, brał na siebie ciężar, grał do przodu, dynamizowal akcje. Gdyby nie on, to mogłoby być nie 0:1 a 0:3 do przerwy. Chłopak był wyróżniającym się piłkarzem. Nie mówię, że zagrał świetnie, bo zagrał przeciętnie, ale nadal był najlepszy w pierwszej połowie, bo drużyna grała słabo.

0

@Midast to, że Puiga lepiej widać w końcówkach, jak wchodzi z ławki, to się zgodzę. Ale chyba tak powinno być przy każdym graczu. Moim zdaniem może i zagrał przeciętnie, ale nadal w moim przekonaniu zagrał najlepiej z całej drużyny w pierwszej połowie. Brał na siebie grę, inicjował, dynamizował, prawie strzelił bramkę. Uważam, że biorąc pod uwagę poziom drużyny w pierwszej połowie, to innych zawodników powinno się krytykować, a nie Puiga.

0

@Natanael wczoraj był najlepszy z drużyny w pierwszej połowie. Wyraźnie pokazywał różnice. Dynamizowal grę, grał nieszablonowo, brał na siebie odpowiedzialność, był bliski zdobycia bramki.

1

@Murazor @stone80 zgadzam się z Wami

1

@SamuraJack Puig jest lepszy niż Pedri.

1

@Maciux7 moim zdaniem w pierwszej połowie Puig był naszym najlepszym graczem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?