GabiKrk
Dołączył/a: kwiecień 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sukcesem to była wygrana z Sevilla.
1
Po prostu kompromitacja.
5
Przestańcie myśleć o tym kto zagra z Bayernu a kto nie. Jesteśmy genialni i tego się trzeba trzymać! Żaden Bayern nie da mam rady, w rezerwie czy nie :)
0
Nie oglądałam studia, możesz napisać co mówił? :)
0
Zgadzam się, pomysł na okładkę genialny :D
0
Bedzie losowanie, bylo mówione przed losowaniem
12
Ja mysle, ze w Barcelonie dodatkowo rozwinie swoje umiejętności które już ma. W przyszłości może być naprawde bardzo, bardzo dobry.
0
Piękna słowa :)
0
Dokładnie...
0
filmik przed meczem.
1
Przed meczem był krótki filmik o Tito ale na Canal+ oczywiscie sie spóznili i widac było tylko koniec, ma ktos inny link gdzie jest caly filmik?
1
"Pisze" tez juz jest poprawnie ;)
0
Zupełnie sie zgadzam się z Toba, ale mysle ze mozna mu dzisiaj darować, wszyscy są na pewno zdołowani...
7
Dajcie spokoj na dzisiaj z Alvesem, wiemy jak z jego "formą". Jako jedyny pokazał klase, podczas składania kondolencji przyszedł w garniaku i zachował się po męsku, Nie to co cała reszta którzy trzymali ręce w kieszeni.
0
Bardzo dobrze ze jest to tymaczasowe zawieszenie zakazu bo bedą kupować tyle zawodników ile jest potrzebnych, biorąc pod uwage ze zakaz moze wejsc w przyszłym roku
0
Dzieki za odp :)
0
Bartomeu wskoczył na miejsce Rosella, czy beda jakies wybory w najblizszym czasie? Bo nie za bardzo się w tym wszystkim orientuje
1
Przede wszystkim to trzeba zmienic trenera...
0
Czy ktos zauwazył ze Messi miał podbite lewe oko?
0
Rok temu były odwrócone artykuły, teraz takie same awatary... Ciekawe co wymyślą za rok! :)
0
Piękne...
0
Chyba szpital...
0
Macherano po nieprzyjemnym kopnięciu przez Busquesta musiał opuscic boisko, i stąd Bartra :)
0
Ciekawostka: Puyol zostanie ojcem pod koniec stycznia ;) Gratulacje!
0
Tak naprawde gdyby nie boczny sędzia to nie byłoby nawet czerwonej kartki dla Filipe Luisa bo sędzia główny nie widział zdarzenia.
0
Song gra z 17 ponieważ ma 17 sióstr ;)
0
ktos sie orientuje czy mecz bedzie w tv?
0
Teraz tylko sprowadzić srodkowego obrońce i po potrójną korone! :)
0
Nie rozumiem dlaczego Thiago kosztował tak dużo w porównianiu z Villą... Nie zeby Thiago był gorszy, uważam, ze nawet sobie radził ale przeciez Villa jak był w formie był swietny...
0
mam wrażenie ze to taki młodszy Puyol, przez te jego loczki :) sprawia uczucie bardzo przyjemnego faceta i mam nadzieje, ze do nas trafi :)