0

Sukcesem to była wygrana z Sevilla.

1

Po prostu kompromitacja.

5

Przestańcie myśleć o tym kto zagra z Bayernu a kto nie. Jesteśmy genialni i tego się trzeba trzymać! Żaden Bayern nie da mam rady, w rezerwie czy nie :)

0

Nie oglądałam studia, możesz napisać co mówił? :)

0

Zgadzam się, pomysł na okładkę genialny :D

0

Bedzie losowanie, bylo mówione przed losowaniem

12

Ja mysle, ze w Barcelonie dodatkowo rozwinie swoje umiejętności które już ma. W przyszłości może być naprawde bardzo, bardzo dobry.

0

Piękna słowa :)

0

Dokładnie...

0



filmik przed meczem.

1

Przed meczem był krótki filmik o Tito ale na Canal+ oczywiscie sie spóznili i widac było tylko koniec, ma ktos inny link gdzie jest caly filmik?

1

"Pisze" tez juz jest poprawnie ;)

0

Zupełnie sie zgadzam się z Toba, ale mysle ze mozna mu dzisiaj darować, wszyscy są na pewno zdołowani...

7

Dajcie spokoj na dzisiaj z Alvesem, wiemy jak z jego "formą". Jako jedyny pokazał klase, podczas składania kondolencji przyszedł w garniaku i zachował się po męsku, Nie to co cała reszta którzy trzymali ręce w kieszeni.

0

Bardzo dobrze ze jest to tymaczasowe zawieszenie zakazu bo bedą kupować tyle zawodników ile jest potrzebnych, biorąc pod uwage ze zakaz moze wejsc w przyszłym roku

0

Dzieki za odp :)

0

Bartomeu wskoczył na miejsce Rosella, czy beda jakies wybory w najblizszym czasie? Bo nie za bardzo się w tym wszystkim orientuje

1

Przede wszystkim to trzeba zmienic trenera...

0

Czy ktos zauwazył ze Messi miał podbite lewe oko?

0

Rok temu były odwrócone artykuły, teraz takie same awatary... Ciekawe co wymyślą za rok! :)

0

Piękne...

0

Chyba szpital...

0

Macherano po nieprzyjemnym kopnięciu przez Busquesta musiał opuscic boisko, i stąd Bartra :)

0

Ciekawostka: Puyol zostanie ojcem pod koniec stycznia ;) Gratulacje!

0

Tak naprawde gdyby nie boczny sędzia to nie byłoby nawet czerwonej kartki dla Filipe Luisa bo sędzia główny nie widział zdarzenia.

0

Song gra z 17 ponieważ ma 17 sióstr ;)

0

ktos sie orientuje czy mecz bedzie w tv?

0

Teraz tylko sprowadzić srodkowego obrońce i po potrójną korone! :)

0

Nie rozumiem dlaczego Thiago kosztował tak dużo w porównianiu z Villą... Nie zeby Thiago był gorszy, uważam, ze nawet sobie radził ale przeciez Villa jak był w formie był swietny...

0

mam wrażenie ze to taki młodszy Puyol, przez te jego loczki :) sprawia uczucie bardzo przyjemnego faceta i mam nadzieje, ze do nas trafi :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?