GabiKrk
Dołączył/a: kwiecień 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Alvis, Cuenza, Tezio... czekamy na wiecej :D
0
Na obecną chwile Cuenca lepiej sobie radzi niz Pedro, czy moze nawet i Villa...
0
Pep Guardiola - człowiek z niezwykłą klasą.
0
Real ma teraz swietną chwile, sa w formie, głodni zwyciestwa. Ale prawda jest taka, ze w koncu sie sparzą. Dobra passa minie. Barcelona jest najlepszym zespołem na swiecie, ma najlepszych kibiców i nic tego nie zmieni :)
0
Mysle, ze mecz na 100% bedzie na canal+sport. Taki mecz to przyciagnie pewnie miliony widzów przed tv :)
0
to była 4 Sergio i 4 Pique
0
wie ktos moze czy idzie mecz na N?
0
Zostań w Barcelonie na długie lata!
0
wie ktos moze gdzie bedzie transmitowany mecz? chodzi mi o telewizje, moze na N cos idzie?
0
Własnie z tego co patrzyłam to nie ma na C+...
0
Nie wiecie czy mecz bedzie transmitowany w tv?
0
W opisie chyba bład, bo dzisiejszy puchar jest 12 pucharem dla Guardioli.
0
o 20:45. ma ktos link do trnasmisji która sie nie zacina?
0
Wie ktos moze czy mecz bedzie na telewizji N? ;))
0
Moze i real gra lepiej, jest lepiej przygotowany ale trzeba przyznac ze grają bardzo nieczysto, cały czas popchniecie i drobne faule... Brawo Mesii i Villa;)
0
Wie ktos moze czy bedzie gdzies transmitowany mecz Barcelony z Chivas? W telewizji czy na necie?
0
Bojan ma juz 21 lat ;)