0

Alvis, Cuenza, Tezio... czekamy na wiecej :D

0

Na obecną chwile Cuenca lepiej sobie radzi niz Pedro, czy moze nawet i Villa...

0

Pep Guardiola - człowiek z niezwykłą klasą.

0

Real ma teraz swietną chwile, sa w formie, głodni zwyciestwa. Ale prawda jest taka, ze w koncu sie sparzą. Dobra passa minie. Barcelona jest najlepszym zespołem na swiecie, ma najlepszych kibiców i nic tego nie zmieni :)

0

Mysle, ze mecz na 100% bedzie na canal+sport. Taki mecz to przyciagnie pewnie miliony widzów przed tv :)

0

to była 4 Sergio i 4 Pique

0

wie ktos moze czy idzie mecz na N?

0

Zostań w Barcelonie na długie lata!

0

wie ktos moze gdzie bedzie transmitowany mecz? chodzi mi o telewizje, moze na N cos idzie?

0

Własnie z tego co patrzyłam to nie ma na C+...

0

Nie wiecie czy mecz bedzie transmitowany w tv?

0

W opisie chyba bład, bo dzisiejszy puchar jest 12 pucharem dla Guardioli.

0

o 20:45. ma ktos link do trnasmisji która sie nie zacina?

0

Wie ktos moze czy mecz bedzie na telewizji N? ;))

0

Moze i real gra lepiej, jest lepiej przygotowany ale trzeba przyznac ze grają bardzo nieczysto, cały czas popchniecie i drobne faule... Brawo Mesii i Villa;)

0

Wie ktos moze czy bedzie gdzies transmitowany mecz Barcelony z Chivas? W telewizji czy na necie?

0

Bojan ma juz 21 lat ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?