0

co jak co, ale w meczu Argentyna-Hiszpania, Messi nigdy by nie powiedział ze wygra Argentyna... wg mnie Neymar nie powinien tak mówić.

0

Hiszpania zagra z Włochami w czwartek :)

0

Kiedy Hiszpania bedzie grała z Włochami?

0

W obecnej chwili uwazam ze Thiago jest w lepszej formie niz Cesc...

0

Zgadzam sie w 100% :) chociaz nie wiem czy zamiast Pique nie lepszy bedzie Macherano :)

0

cudowna wiadomosc :)

0

"Lubię też, gdy mogę wywołać uśmiech na twarzach dzieci” - piękne słowa :)

0

Jestem za Thiago Silva! ;)

0

Barcelona potrzebuje wsparcia kibicow,PRAWDZIWYCH kibicow a nie debatowania czyją winą sa porazki!

0

Mnie martwi tylko to ze Messi moze nie miec zadnej kontuzji a został posadzony na lawce...

0

Mam nadzieje ze Messi zasiadł na ławce z konieczności a nie wymysłu trenera.

0

Ludzie moze Messi ma jakas drobna kontuzje i nie chcą zeby nabawił sie większej, uspokójcie sie

0

Oscaro Busquets nie dostał powołania na mecz!

0

Ja równiez uwazam ze teraz jest czas dla Thiago. Xavi zwalnia gre, podaje do tyłu. Jest wspaniałym piłkarzem, ale teraz potrzeba nam kopa

0

barca4ever, ale kontaktowali sie ze soba, wszyscy chceli "wróc Tito, wroc". Teraz przegrali 4:0 i chce go wyrzucac?

0

Przestancie nadawac na Tito, bo jak wygrali 4:0 z Milanem to wszyscy byli wniebowzięci.

0

moze to dziwne, ale ja tez typuje 2:2

0

Chyba wszyscy sie ze mna zgodzą, ze dzis ZW to Abidal :)

0

Tak jak podczas EURO2012 było mówione ze Hiszpania na pewno nie wygra, bo słabo grają. Jak jeszcze trafili na Włochów to juz wogole było mówione, ze przegrają. A jak wygrali? 4:0! Mam nadzieje, że Barcelona tez pokaże kto jest najlepszym klubem na świecie :)

0

Ludzie nie mówcie o finale, skoro jeszcze nie wygraliśmy półfinału :)

0

W jutrzejszym meczu widziałabym Deulofeu, niech sie chłopak wykaże :)

0

Tez bym go widziała w Barcelonie ;)

0

Szkoda ze Thiago Silva nie został kupiony do Barcelony, bo co jak co, ale w obronie jest swietny...

0

Swietny artykuł ! :)

0

Nie wiem czy nie widze, ale kto jest zawodnikiem meczu?

0

Z całym szacunkiem dla naszych trenerów, ale ten "najlepszy" skład sie już wypalił, nie ma dynamiki w grze... Brak takiego Tello czy chociazby Thiago.

0

Zgadzam sie ze Varan jest z młodziaków bardzo dobry, ale zeby najlepszy to troche przesada...

0

Skoro godzina 12:00 była dla nas szczęsliwą to moze 16:00 tez bedzie :)

0

jagulek9
sercem Barcy jest Puyol, a Xavi jest jej mózgiem :) oczywscie tak samo są wazni

0

Dla mnie ZW to Pique

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?