GabiKrk
Dołączył/a: kwiecień 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
co jak co, ale w meczu Argentyna-Hiszpania, Messi nigdy by nie powiedział ze wygra Argentyna... wg mnie Neymar nie powinien tak mówić.
0
Hiszpania zagra z Włochami w czwartek :)
0
Kiedy Hiszpania bedzie grała z Włochami?
0
W obecnej chwili uwazam ze Thiago jest w lepszej formie niz Cesc...
0
Zgadzam sie w 100% :) chociaz nie wiem czy zamiast Pique nie lepszy bedzie Macherano :)
0
cudowna wiadomosc :)
0
"Lubię też, gdy mogę wywołać uśmiech na twarzach dzieci” - piękne słowa :)
0
Jestem za Thiago Silva! ;)
0
Barcelona potrzebuje wsparcia kibicow,PRAWDZIWYCH kibicow a nie debatowania czyją winą sa porazki!
0
Mnie martwi tylko to ze Messi moze nie miec zadnej kontuzji a został posadzony na lawce...
0
Mam nadzieje ze Messi zasiadł na ławce z konieczności a nie wymysłu trenera.
0
Ludzie moze Messi ma jakas drobna kontuzje i nie chcą zeby nabawił sie większej, uspokójcie sie
0
Oscaro Busquets nie dostał powołania na mecz!
0
Ja równiez uwazam ze teraz jest czas dla Thiago. Xavi zwalnia gre, podaje do tyłu. Jest wspaniałym piłkarzem, ale teraz potrzeba nam kopa
0
barca4ever, ale kontaktowali sie ze soba, wszyscy chceli "wróc Tito, wroc". Teraz przegrali 4:0 i chce go wyrzucac?
0
Przestancie nadawac na Tito, bo jak wygrali 4:0 z Milanem to wszyscy byli wniebowzięci.
0
moze to dziwne, ale ja tez typuje 2:2
0
Chyba wszyscy sie ze mna zgodzą, ze dzis ZW to Abidal :)
0
Tak jak podczas EURO2012 było mówione ze Hiszpania na pewno nie wygra, bo słabo grają. Jak jeszcze trafili na Włochów to juz wogole było mówione, ze przegrają. A jak wygrali? 4:0! Mam nadzieje, że Barcelona tez pokaże kto jest najlepszym klubem na świecie :)
0
Ludzie nie mówcie o finale, skoro jeszcze nie wygraliśmy półfinału :)
0
W jutrzejszym meczu widziałabym Deulofeu, niech sie chłopak wykaże :)
0
Tez bym go widziała w Barcelonie ;)
0
Szkoda ze Thiago Silva nie został kupiony do Barcelony, bo co jak co, ale w obronie jest swietny...
0
Swietny artykuł ! :)
0
Nie wiem czy nie widze, ale kto jest zawodnikiem meczu?
0
Z całym szacunkiem dla naszych trenerów, ale ten "najlepszy" skład sie już wypalił, nie ma dynamiki w grze... Brak takiego Tello czy chociazby Thiago.
0
Zgadzam sie ze Varan jest z młodziaków bardzo dobry, ale zeby najlepszy to troche przesada...
0
Skoro godzina 12:00 była dla nas szczęsliwą to moze 16:00 tez bedzie :)
0
jagulek9
sercem Barcy jest Puyol, a Xavi jest jej mózgiem :) oczywscie tak samo są wazni
0
Dla mnie ZW to Pique