GabiKrk
Dołączył/a: kwiecień 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wie ktos moze kim była kobieta pokazywana z małym chłopcem i dziewczynką w końcówce meczu? :)
0
0
Co sie stało z Puyolem? Nie ma go nawet na ławce...
0
Zdjecie mistrz :)
0
kto strzelił dla nas bramkę?
0
po kazdej chemii wypadaja włosy.
0
nie piszcie czy bedzie na ławce z Espanolem czy innym klubem... Po chemioterapii na pewno nie bedzie czuł sie dobrze, bedzie duzo odoczywał. Najwazniejsze jest to aby wrócił do zdrowia.
0
Zgadzam sie z MD co do Adriano. Jest najprawde w świetnej formie :-)
0
Mnie tez sie wydaje ze to Villa asystowal
0
wie ktos co fabregas pokazywał przy zdobytej bramce?
0
Xavi odpocznie sobie w tygodniu bo nie jest powołany na mecze z reprezentacją, natomiast Iniesta tak, wiec widziałabym dzisiaj Andresa na ławce, przynajmniej do 60,70 min :)
0
Busquets pauzuje dwa mecze za karte.
0
Bartra super :)
0
piachuFCB nie zapominaj o SUperpucharze Hiszpanii :)
0
Busi zawodnik meczu!
0
Jezeli Ronaldo jest najlepszy we wszechświecie to Pepe nie wie co to faul...
0
Dokładnie, mecz o godz 21:55 w sobotę, na transmisje zaprasza canal+ gol :)
0
Ludzie... Messi wrócił z Argentyny z bólem bodajże w udzie (nie pamietam za dobrze, wiec moge sie mylic), pewnie dlatego Tito go oszczędza.
0
Mecz idzie o 21:25 na canal+ weekend.
0
Ja tez sie zastanawiam o której w koncu jest ten mecz, wszedzie pisze ze o 21:30, na jednej stronce znalazłam ze o 20. A CANAL+ transmituje mecz o 21:50, po meczu realu, wiec chyba nie bedzie to na żywo...
0
dlaczego jest 2:0 a nie 3, skoro były 3 bramki?
0
ma ktos link do meczu?
0
bedzie transmitowany mecz na telewizji N? bo wiem ze na canale plus, ale oprocz tego?
0
w druzynie Tito gra 5 osob a w druzynie Guardioli 6?
0
a za pare lat chciałabym usłyszec " genialny Tito Vilanova postanowił odejsc, a na jego miejscu zobaczymy mózg Barcelony - Xaviego Hernandeza! "
0
niby musi odpocząc, odpocznie rok i potem bedzie trenowac Chelsea czy inny zepsół... Gdyby chciał wrócić powiedziałby, ze musi odpoczac ale na pewno kiedys tu wróci. Taka prawda niestety.
0
Som i serem!
0
oni dołaczą, a co tello nie dołaczy? uwazam ze to dobry zawodnik, pasuje do nas...
0
a gdzie tello!?
0
ZM dla Tello!