0

Wie ktos moze kim była kobieta pokazywana z małym chłopcem i dziewczynką w końcówce meczu? :)

0

0

Co sie stało z Puyolem? Nie ma go nawet na ławce...

0

Zdjecie mistrz :)

0

kto strzelił dla nas bramkę?

0

po kazdej chemii wypadaja włosy.

0

nie piszcie czy bedzie na ławce z Espanolem czy innym klubem... Po chemioterapii na pewno nie bedzie czuł sie dobrze, bedzie duzo odoczywał. Najwazniejsze jest to aby wrócił do zdrowia.

0

Zgadzam sie z MD co do Adriano. Jest najprawde w świetnej formie :-)

0

Mnie tez sie wydaje ze to Villa asystowal

0

wie ktos co fabregas pokazywał przy zdobytej bramce?

0

Xavi odpocznie sobie w tygodniu bo nie jest powołany na mecze z reprezentacją, natomiast Iniesta tak, wiec widziałabym dzisiaj Andresa na ławce, przynajmniej do 60,70 min :)

0

Busquets pauzuje dwa mecze za karte.

0

Bartra super :)

0

piachuFCB nie zapominaj o SUperpucharze Hiszpanii :)

0

Busi zawodnik meczu!

0

Jezeli Ronaldo jest najlepszy we wszechświecie to Pepe nie wie co to faul...

0

Dokładnie, mecz o godz 21:55 w sobotę, na transmisje zaprasza canal+ gol :)

0

Ludzie... Messi wrócił z Argentyny z bólem bodajże w udzie (nie pamietam za dobrze, wiec moge sie mylic), pewnie dlatego Tito go oszczędza.

0

Mecz idzie o 21:25 na canal+ weekend.

0

Ja tez sie zastanawiam o której w koncu jest ten mecz, wszedzie pisze ze o 21:30, na jednej stronce znalazłam ze o 20. A CANAL+ transmituje mecz o 21:50, po meczu realu, wiec chyba nie bedzie to na żywo...

0

dlaczego jest 2:0 a nie 3, skoro były 3 bramki?

0

ma ktos link do meczu?

0

bedzie transmitowany mecz na telewizji N? bo wiem ze na canale plus, ale oprocz tego?

0

w druzynie Tito gra 5 osob a w druzynie Guardioli 6?

0

a za pare lat chciałabym usłyszec " genialny Tito Vilanova postanowił odejsc, a na jego miejscu zobaczymy mózg Barcelony - Xaviego Hernandeza! "

0

niby musi odpocząc, odpocznie rok i potem bedzie trenowac Chelsea czy inny zepsół... Gdyby chciał wrócić powiedziałby, ze musi odpoczac ale na pewno kiedys tu wróci. Taka prawda niestety.

0

Som i serem!

0

oni dołaczą, a co tello nie dołaczy? uwazam ze to dobry zawodnik, pasuje do nas...

0

a gdzie tello!?

0

ZM dla Tello!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?