Generał Xavi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ronaldo
0
Mama się mnie pyta czy jakaś komedia dobra dzisiaj w tv jest, mówie jej: chodź ze mną Real - Levante ogladaj, komedia roku hahahahaa
0
lac95
A masz cos przeciwko temu ? Nie chesz to nie czytaj. Ciebie najbardziej ze wszystkiego ten mecz interesuje ale gadasz tak bo chcesz zaimponowac jak to Ty nie masz "wyj***ne"
0
FCbarcaGOL
Za moich czasow nie bylo nic za grobami
0
Za moich czasow by was wszystkich spalono na stosie
0
Za moich czasow nie bylo ligi
0
http://www.rojadirecta.me/goto/vertigodeportes.blogspot.com.es/p/evento1.html
Jakość kosmos. Polecam :D
0
dymator
dzięki za odpowiedz :)
pozdrawiam
0
Nie rozumiem. Do 21 lat a Alba ma 23. Móglby mi to ktoś wytłumaczyć ?
0
Bingoo
Zgadzam sie w 100%
0
Konto oficjalne Animo Abidal 3h temu na facebooku:
"Welcome Back Jordi Alba In Barcelona."
0
Skromny ten trener :)
0
Culé a muerte
Komu się obróci temu się obróci :)
0
Messi kurde, mogła być indywidualna manita :D
0
Ogladam na sopcascie rumuńskim i coś komentator mówił - "wisla krakowia champions league" xD
0
Ludzie, nie znacie takich portali jak livescore ? boże co za brak samodzielności, w życiu to sobie raczej nie poradzicie
0
No cóż, wtedy nam zabrali w końcówce to odebraliśmy w półfinale z Chelsea :)
0
Pamietam ten mecz 5 lat temu, aaaah wole go nie wspominać
0
Koko koko Euro spoko :)
0
Fajna ciekawostka, każdy kibic Barcy poszerzy sobie wiedze na temat historii naszego klubu ale bardziej ciekawi mnie inna rzecz. Gdybym ja np. przeniósł się w czasie do tamtych czasów to ciekawe jakbym zagrał. Czy bym był jednym z lepszych na świecie czy bym sie kopał po czole :D
Któz to wie :)
0
A dla mnie, skoro już na ligę nie ma szans to priorytetem oprócz pichichi dla Messiego jest rekord bramek strzelonych w lidze. Tracimy do śmietankowych tylko 8 i tak się jarają tym rekordem, ze fajnie by było im go odebrać :)
0
Hokej na wrotkach chyba :P
0
Messi jest młoadziakiem a rok starszy Afellay staruchem :D
ogarrr panowie i panie :D
0
Popatrzcie, ze asysty asystami ale w jaki sposób robi to Messi to miazga.
0
Ktoś tu kiedyś pisał,że Pedro już nigdy nie odzyska formy. Po tym meczu widać jak bardzo się mylili :P
0
sedzia czuje gre xD
0
aleeeeeee brama thaigooo :D
0
ibi wchodzi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
kaczorwsk125
Ja to slyszałem, ze do bibliotek w Polsce obowiazkowo wracają słowniki ortograficzne, sprawdź to
0
90% tego gola to Alexis :)