0

Ronaldo

0

Mama się mnie pyta czy jakaś komedia dobra dzisiaj w tv jest, mówie jej: chodź ze mną Real - Levante ogladaj, komedia roku hahahahaa

0

lac95
A masz cos przeciwko temu ? Nie chesz to nie czytaj. Ciebie najbardziej ze wszystkiego ten mecz interesuje ale gadasz tak bo chcesz zaimponowac jak to Ty nie masz "wyj***ne"

0

FCbarcaGOL
Za moich czasow nie bylo nic za grobami

0

Za moich czasow by was wszystkich spalono na stosie

0

Za moich czasow nie bylo ligi

0

0

dymator
dzięki za odpowiedz :)
pozdrawiam

0

Nie rozumiem. Do 21 lat a Alba ma 23. Móglby mi to ktoś wytłumaczyć ?

0

Bingoo
Zgadzam sie w 100%

0

Konto oficjalne Animo Abidal 3h temu na facebooku:
"Welcome Back Jordi Alba In Barcelona."

0

Skromny ten trener :)

0

Culé a muerte
Komu się obróci temu się obróci :)

0

Messi kurde, mogła być indywidualna manita :D

0

Ogladam na sopcascie rumuńskim i coś komentator mówił - "wisla krakowia champions league" xD

0

Ludzie, nie znacie takich portali jak livescore ? boże co za brak samodzielności, w życiu to sobie raczej nie poradzicie

0

No cóż, wtedy nam zabrali w końcówce to odebraliśmy w półfinale z Chelsea :)

0

Pamietam ten mecz 5 lat temu, aaaah wole go nie wspominać

0

Koko koko Euro spoko :)

0

Fajna ciekawostka, każdy kibic Barcy poszerzy sobie wiedze na temat historii naszego klubu ale bardziej ciekawi mnie inna rzecz. Gdybym ja np. przeniósł się w czasie do tamtych czasów to ciekawe jakbym zagrał. Czy bym był jednym z lepszych na świecie czy bym sie kopał po czole :D
Któz to wie :)

0

A dla mnie, skoro już na ligę nie ma szans to priorytetem oprócz pichichi dla Messiego jest rekord bramek strzelonych w lidze. Tracimy do śmietankowych tylko 8 i tak się jarają tym rekordem, ze fajnie by było im go odebrać :)

0

Hokej na wrotkach chyba :P

0

Messi jest młoadziakiem a rok starszy Afellay staruchem :D
ogarrr panowie i panie :D

0

Popatrzcie, ze asysty asystami ale w jaki sposób robi to Messi to miazga.

0

Ktoś tu kiedyś pisał,że Pedro już nigdy nie odzyska formy. Po tym meczu widać jak bardzo się mylili :P

0

sedzia czuje gre xD

0

aleeeeeee brama thaigooo :D

0

ibi wchodzi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

kaczorwsk125
Ja to slyszałem, ze do bibliotek w Polsce obowiazkowo wracają słowniki ortograficzne, sprawdź to

0

90% tego gola to Alexis :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?