Generał Xavi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie ma bata, trzeba strzelić im minimum 3 bramki na Camp Nou bo prawie napewno jakąś stracimy
0
Ale najlepsze to jest jedno, nie wiem czy ktoś to zauważył już. Pedro nawet bez pilki tak się nogi plączą, że omało co się nie wywali. Kilka sytuacji w każdym meczu takich ma :D
0
Na CN trzeba strzelić 3 bramki żeby znowu Chelsea nie sfarciło
0
Teraz Chelsea nam wpakuje takim samym fartem piłkę na camp nou i jestęsmy za burtą
0
Rozumiem, że oszczędzamy sie na GD no ale błaga. Tak wolno ? No i brama do szatni pięknie
0
MaTi1515
Ale grunt w tym, ze my nie graliśmy wtedy takiej padaki :)
0
nacho
W w 11.01 minucie meczu kamera została skierowana na zawodnika Bayernu z numerem 3. Jak wiemy minuta meczu 11.01 to daje sume 3. Bo (1+1+ 0+1=3). Zawodnik mial numer 3. Zbierzmy teraz ten fakt do kupy. Platini urodził się 21 czerwca (2+1=3). Kluski we włoskiej restauracji jadł 03.04.2012 roku (3+4+2+1+2=12=1+2=3). A wec zbierzmy do kupy wszystko teraz. W każdym momencie meczu pojawia się liczba 3. Padly nawet trzy gole. Trójka wiarze się bezposrednio z Platinim. Platini wiec kazał pentagonowi i nasa wydzielać pole magnetyczne które sprawiło by 3 bramki. Tekteż się stało. Oraz nie podyktował 33 karnych dla Realu. Nie wyrzucił 3 zawodników Bayernu z boiska ! Por que ? no lo se
0
Strzelić bramkę na SB i bedzie ok :)
0
Kurde. Najeżdzaliśmy na Real a sami nie gramy lepiej. W drugiej polowie Iniesta i 3:1 :)
0
Sporting wypierd*li gola z 30 metrów w 90 minucie i wtedy mam nadzieje, że zawodnik Sportingu podbiegnie do Ronaldo i pokaże mu boskie udo :)
0
Wiedziałem, ze ta strata się tak skończy, kur*a
0
PS. Jak ktos nie moze obejżeć meczu to mogę wysyłać smsy po golach itp. ale tylko do plusa. Na priv jak coś napisać :)
0
Najlepszy bylby scenariusz taki, że Real remisuje do gdzieś 80 minuty. W tej minucie strzela gola i spoczywa na laurach a Sporting spręża się i strzla w końcówce około 90 minuty gola. Wtedy Real juz raczej by poległ. No a potem Barca na fali wiedząc, ze Real zremisował roznośi Levante. Aaaah marzenia, ale moze być również na odwrót a chyba nikt tego by nie chcial :)
pozdrawiam
0
CuleLbn
pokazujesz mentalnosc no nie wiem kogo. To według Ciebie lepiej, żeby Barca grała cały mecz piękną, magiczną piłke ale spadł np. do segundy ?
0
MaTi1515
Ronaldo strzela tylko na pusta bramke.
Szukaj, czekam...
0
moze jestem głupi, ale wierze w remis
0
kur*a, ale derby
0
Ronaldo wkońcu nie trafi
0
A ja czuje gol dla Atletico. Możecie mnie zminusowac a po meczu ew. ochrzanić ale gol dla Atletico jeszcze padnie :)
0
0
Kurde. ja szedłem na 2 polowe to miałem wrazenie, ze coś jest nie tak. Nagle patrze - butów nie zdjąłem. Myślę - zdejme to moze Atletico strreli. I jeeeest :D
0
gooooooooooooooool
0
Nie wiem ile goli strzeli Real ale jestem na bank pewny, że Atletico dzisiaj trafi
0
Boże, zawsze trafi. Real gra padake ale zawsze trafi boze
0
lechu99
ta liczba to chyba twój rocznik ? dobrze mówie ? weźcie go zbanujcie bo żal czytać komentarze takich .... już nie napsize kogo
0
Nie gadajcie, ze Atletico nie ma szans. Narazie gra lepiej od Realu, walcza jak lwy i te bzdury o dawaniu meczu Realowi można wsadzić między bajki. Z taką grą na 90% Atletico coś ustrzeli. Real narazie słabiutko.
0
Dzisiaj w godzinach wieczornych kanał Telewizji Polskiej nr. 2 wyemitował dodatkowe wiadomości przerywajac scene jednego z ukochanych seriali polaków - M jak miłość i poinformował, że znany ze strzelenia tysiąca goli z murarzami i listonoszami znany brazylijski pilkarz poprowadzi teleturniej w TVP2. Jak udało się ustalić naszym dziennikarzą ma on na stanowisku zastąpić samego Karola Strasburgera. Włodzarze Telewizji Polskiej podjeli taka decyzje po obejżeniu komplikacji fenomenalnycg betonów i sucharów w wykonaniu ów brazylijczyka, że możnaby było postawić 3mln mieszkań w Polsce (co spotkało sie z aprobatą niejakiego Donalda Tuska) i wyżywic całą Somalie.
Dla fcbarca.com - Rudolf Gołębiodęty.
0
Czytając wypowiedzi tego pana odnosze wrażenie, że jest bardzeij chory od Abidala lecz z roznicą chorej części ciała.
0
między 'i' oraz 'przegram' powinno być jeszcze 'Real' :)
0
Ale panowie przy dobrych wiatrach wcale nie musimy wygrywać wszystkiego do końca. Jak Atletico pokona w środe Real i przegra z Barceloną to Barca ma wtedy remisik w zapasie :)