Generał Xavi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam wielką prośbę.Od 1 sierpnia mam problemy z netem czy napisałby ktoś co parenaście minut mi wynik meczu z sytuacją na boisku?numer to 724129758.Z góry dzięki
0
A tak poza tematem.UEFA sporządziła ranking najlepszych drużyn Europy na przestrzenii lat 2006-2010.A oto i on:
1. FC Barcelona (Hiszpania)
2. Manchester United (Anglia)
3. Chelsea Londyn (Anglia)
4. Arsenal Londyn (Anglia)
4. FC Liverpool (Anglia)
6. Bayern Monachium (Niemcy)
7. FC Sevilla (Hiszpania)
8. Inter Mediolan (Włochy)
9. AC Milan (Włochy)
10. Olympique Lyon (Francja)
0
barca_fan10 - a mi sie wydaje, że zawita.Parę razy na lewej pogra tam pare razy Alevsa zastąpi, pare razy pomoc wspomoże i się uzbiera tych meczy.
0
barca_fan10 - nie ma co porównywać wolnego i drewnianego ukrainca z szybkim, uniwersalnym, dobrze wyszkolonym technicznie brazylijczykiem.
0
kubabarca - herb ;)
0
A ja Wam ludu powiem tak.Adriano zagra w lidze hiszpańskiej w tym sezonie 30 meczy w których strzeli 10 goli i zaliczy 10 asyst do tego dołoży 5 goli i 4 asysty w lidze mistrzów a dodatkowo zaliczy 5 asyst i zdobędzie 3 gole w copa del rey.
0
A tym czasem Thiago Alcantara strzela na 1:1
0
Dla zainteresowanych tu będzie mecz drużyny Messiego i Deco:
http://miratvs.com/ch2.php
0
weniu5 - Adriano to jest lewy pomocnik tylko, ze na siłe przeistoczony w obrońce.
0
Wallu - to taki przykład ;)
0
FCB_dimic - z własnego doświadczenia wiem, że tacy zawodnicy dostają zazwyczaj kilka przyjemnekomentarzy ;)
0
Messi jest wspaniały ale jeszzce tyle nie osiagnał co Ronaldo.Lecz za parę lat z pewnoscią to o Messim się będzie mówiło jako legendzie ;)
0
Tylko teraz na niego nie najeżdżajcie, że chcę się podlizac bo kto wie.Gdybym np. ja przeszedł do Barcy to też bym tak powiedział i też byście mnie tak jechali? ;)
0
Adriano ma dużo wspólnego z Alvesem.Obaj są brazylijczykami i mają hiszpańskie obywatelstwo.Obaj są bocznymi obrońcami.Obaj przeszli do Barcy z Sevilli.Obaj są ultra ofensywni i obaj grają w tych samych korkach (to są chyba Nike Mercurial).
0
Kosztuje nas 9,5 mln euro ale mam nadzieje, że po sezonie będziemy musieli te 3,5 mln dopłacić ;)
0
Zielony - Abidal lat 31 ; Maxwel lat 29.
0
lukininho - nie tak ostro jak walczymy to walczmy kulturą bo to najsilniejsza broń ;)
0
Według Was mamy sprowadzać samych dwudziestolatków?T^alenty to my mamy w La Mansia a do uzupełnienia składu sprawdzone nazwiska.Apropo on ma jeszcze 25 lat ale to szczegół i na wysokim poziomie może grać jeszcze conajmniej 5/6 lat.
0
Ciumoo - no tak dwa lata ;)
0
Walus$ - z tego co wiem to może z każdej strony ;)
0
ale jajca
0
Jak zwykle skromy ;)
0
Pyrzo_Barca - a Ty jesteś nieznośny na maksa.Lubię bardzo Pepa i uważam, że jest to bardzo dobry trener i ma wielki potencjał ale to nie znaczy, że jest najlepszy.
0
najlepszą obroną jest atak
0
Dobra stańmy na tym, że każdy ma swoje zdanie do którego ma prawo i nie podważajmy niczyjego bo porostu kibicujemy jednej drużynie i po co się kłócić.Pozdrawiam!
0
Widzę iż wylew niusów nie na temat ;)
A co do tematu to bardzo dobrze, że Pep z nami zostaje.Co prawda jeszcze nie jest najlepszym trenerem, trochę mu brakuje ale ma dopiero 39 lat i wszystkiego się może nauczyć a więc niech Guardiola siedzi w Barcy jak Ferguson w Manchesterze.
PS: Cel na przyszły sezon - potrójna korona ;)
0
"Rozumiem, że 30 lat to już prawie do trumny się nadaje:)
Właśnie w tym wieku jest największa wytrzymałość - spójrz na kolarzy."
To zdanie świadczy o tym, że porównujesz piłkarza z kolarzem bo twierdzisz, że Xavi jeszcze sporo pogra bo w tym wieku kolarze mają największą wytrzymałość i tak też powinno być z Xavim (piłkarzem).
0
Nie jestem zwolennikiem wielu gwiazd w drużynie ale potrzebny jest pomocnik,Nie ważne czy Cesc czy ktoś inny ale potrzebny jest pomocnik i mimo iż nie jestem wielkim zwolennikiem jego transferu on jest najodpowiedniejszą osobą do uzupełnienia naszego składu.
0
Powodzenia Titi w ameryce ;)
Visca el Thierry
0
Po pierwsze nie porównuj piłkarza do kolarza a po drugie czy Ty chcesz zamęczyć Xaviego?Ma grać w każdym spotkaniu?Iniesta jest szklany i łapie dużo kontuzji a nie ujmując nic Thiago i dos Santosowi bo też chciałbym aby dołączyli do pierwszej drużyny to oni nie mają jeszcze doświadczenia by np. zagrać w ćwierćfinale LM czy w meczu z taką Valencia wiec nie gadaj głupot.