Generał Xavi
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sawik
Oj dobry z Ciebie człowiek, moze w podróż na jasna górę pojedziemy moim Maybachem ?
0
Sawik
Trzymam Cię za słowo mój synu :)
podpisano: Tadeusz Rydzyk
PS. Nie zapomnij o obowiazkowej wplacie na rzecz radia mego przed wyruszeniem w pordróż
0
Kurde, zabłysnąłem xD
0
To ja zaczne kawał:
Przychodzi Mourinho i Pepe do McDonalda. Mourinho podchodzi do lady i mówi:
- dwa wieśmaki
Na to sprzedawca:
- no widze, a co podać ?
:D
0
Remis byłby dobry ale jednak lepsze zwycięstwo. Boje sie, że nawet jak zremisują i wygramy GD to braknie 1 pkt. Pamiętam jak ktos tu po meczu z getafe napisał, ze nie uznana bramka Messiego dałaby nam punkt a ten punkt moze zdecydować o mistrzostwie i się boję, że będzie ten ktoś prorokiem. Ale wierze, ze Valencia dzisiaj Real sklepie i bedziemy świetować 3 pkt po meczu :)
0
NaZawszeBarca
Trio Realu do naszego z 08/09 ? Śmieszne...
Messi > Ronaldo
Eto'o > Benzema
Henry > Higuain
0
Za to, że wena mnie ogarnęła
rozpoczne tutaj me przemyślenia
i wam przedstawie pare momentów
a dokładniej z Mourinho incydentów
A wiec to tak się wszystko zaczęło
że szefostwo Realu Mournho pewnego dnia wzięło
na trenera Realu by przegonić te farse
i by wreszcie Real pokonał Barce
Mourinho pewny siebie, że jak sie zamuruje
to Barcelonie życie bardzo przytruje
obmyślał wnet ekstra super taktyke
i madrzył się zgodnie ze swym nawykiem
Wnet nadszedł dzień 29 listopad
jak pamietamy śnieg wtedy opad
a na Camp Nou Gran Derbi wyczekiwano
a przed meczem mozaiką piłkarzy Barcy przywitano
mecz trwał i trwał a z jego postepem
Mourinho coraz bardziej zamykał gębe
aż skończyło się to wszystko manitą
czyli calkowitym ośmieszeniem drużyny z madrytu
Morał jest wiec krótki - przed meczem z barcą nie można być cwaniakiem
bo twa drużyna dostanie wpierd*l a Ty staniesz sie Burakiem
Wiec panie Mourinho - na zawsze zapamiętaj
że lepiej nieraz jak zamknieta jest gęba.
0
Komentarz na mundo deportivo mnie rozwalił:
"Bycie uczniem Mourinho to jak bycie w sekcie..."
odnośnie ibrahimovicia
hahaha xD
0
twoj_stary
Nie prowokuj prosze kibicu Realu czy innej drużyny :)
0
2 część:
Z Arsenalem ?? Przypomnijcie sobie pierwszy mecz i niueznanego gola, prawidłowego gola messiego. 2:0 do przerwy, co wtedy robi Arsenal ? Barca by ich mocna zbiła a na Camp Nou powinni dostać z 5:0 a nie 3 do 1 bo nie oddali żadnego strzału na bramke, a gola zdobyli po strzale Busquetsa. Jak chciał Arsenal awansować grajac gorzej niż Wisła Kraków ? Kolejna sprawa to Chelsea, tak tu się zgodze trzy karne dla Chelsea w drugim meczu ale nikt nie pamięta pierwszego ? Brak dwóch karnych, brak czerwonej dla ballada i dwa razy samu wychodził sam na sam a gwizdano fikcyjnego spalonego? I czerwona w rewanżu z kapelusza dla Abidala? Nikt tego nie pamieta ? Nie, bo jest takie powiedzenie, bij mistrza. Najlepszych się nienawidzi. A co do jeszcze jednej sprawy to kibice Realu po tym co się dzieje w la lidze w tym sezonie nie powinni komentować rpacy arbitrów. Dziękuje dobranoc
0
Dałem tego komenta na jednym z portali la ligi , nie będę się rozpisywał drugi raz dlatego wklejam to jako mój komentarz:
Ludzie ogarnijcie się, jaki sędzia ?? Czy już
Wam nienawiść do Barcy oczy przysłania ?
Jakoś pierwszy karny był 100 procentowy więc o co oburzenie ? Drugi wątpliwy, mógł podyktować i mógł nie podyktować, ale raczej powinien, ale dobra dajmy na to, że nie powinien. Już wam dam, że nie powinien no, ale co z tego mamy? Milan grający żenujący futbol, i Barce, która wszystko kontroluje. I mam pytanie małe, Co mówiliście po pierwszym meczu jak Barcelona nie dostała dwóch karnych? Pisaliście, że sędzia podjął takie decyzje, że oj tam oj tam albo, ze wszystko się kiedyś zwraca. Co zabiorą to zwrócą no i może dzisiaj zwrócili? Ja uważam, że nie zwrócili, bo karne, a co najmniej jeden karny był ewidentny. Ale nie, Barce można oszukać, można jej zabrać karne (już około 20 w tym sezonie) i nic, ale jak Barcy da się jednak karne to płacz niesamowity. Ktoś tu napisał, że jak Barca taka dobra to powinna poradzić sobie bez karnych? Gratuluje… gratuluje mózgu. Czyli twoim tokiem rozumowania to przy każdej akcji Barcy łamać piłkarzą nogi bo jak są tacy dobrzy to z połamanymi będą grać ? Żal czytać co niektórych komentarze. Czyli reasumując 2:0 w pierwszym meczu dla Barcy powinno być gdyby karne zostały wykorzystane. Przy stanie 2:0 Milan przyjechałby na Camp Nou. I Messi strzela 1 gola, bo jest on prawidłowy, co potem robi Milan ? No chyba nie strzela Barcelonie 3 goli i broni wszystko bo to jest już żałosne. Pomyślcie troche. Następna sprawa, Barcy pomogli z Realem ??? Jak ??? Jak ??? Wyrzucili prawidłowo rzeźnika za drugą żółtą kartke, która kwalifikowała się nie bezpośrednia czerwoną ? Gol Higuaina prawidłowy ? Tam powinien być wolny dla Realu ale w żaden sposób gola. To jedyny błąd sędziego w tym meczu.
0
Ten drugi komentator, nie laskowski tylko ten drugi to normalnie żal pisać. Tam gdzie ja i pewnie cala polska nic nie widzi on dostrzega faul i wyskakuje z pretensjami do sedziego. Jeszcze wyskakuje do Iniesty z teatrem. A co do akrnych pierwszy 100% drugi był faul, mógł gwizdnąć a mógł nie gwizdnać. Szkoda, ze nikt o dwóch karnych nie pamieta z 1 meczu.
0
weźcie usuńcie ten komentarz bo aż wstyd jakie błędy popełniłem :D
0
Dopsizcie mói typ:
3:0 :D
0
Patrzcie przy zjęciu ostatnim (Iniesty) na murawe 0_o
równiejsza jest chyba dywanu
0
Ja jutro cały dzień spędzam na grze w piłke na orliku i staram się nie myśleć o meczu bo się nie doczekam. Wracam do domu o 20 :)
0
Arlen
Hercules Alicante we wrześniu w 2010 roku :)
0
"...jesteśmy realistami"
odważne słowa z ust Bartomeu :)
0
Wiecie co zauwazylem weszedlem podczas meczu 3x na strone Barcy i za kazdym razem padł gol. W przerwie weszedłem na strone Realu i 3:1. Teraz będę odświezał na 10 przegladarkach strone Realu, moze remis bedzie :)
0
Za rok jak nabierze pewności sibie, której mu brakuje, widac to jak na dłoni to natłucze tyle bramek i zrobi tyle rajdów, ze każdy tu wpadnie w zachwy i niewykluczone, że bedzie na podium złotej piłki.... aaah marzenia ale możliwe do zrealizowania ;)
0
funnumberone
Z twojej platątaniny niezrozumiałych zdań i zwrotów wywnioskowałem tyle, że na ziemi są jeszcze większe problemy niż mi się wydaję, niektórym osobą w dziecińtwie działa się krzywda oraz, że potrzebne są dodatkowe szpitale o specjalizacji odgórnej a poza tym idę kliknąć w pajacyka
0
Nie jest źle ale nie jest dobrze, strzelą nam jakiegoś przypadkowego gola na CN i mamy problem
0
Panowie spektakl będzie, mimo iż kocham Barce to mam nadzieje iż Milan się postawi i zobaczymy genialną wymiane ciosów i emocje bo to jest w piłce najwazniejsze :)
0
Jak to nie osiagnął poziomu Pele ? Ogladałem pare meczy z youtube z udziałem pele i futbol wtedy był tak wolny, że Messi strzelałby po 1 5 bramek w jednym meczu. Pele był genialny ale jak na swoje czasy i tyle
0
Panowie o 21.47 zaleje tę strone fala komentarzy typu: tylko trzy punkty kur** " "brawo sociedad" :D
0
Blaugrana293
Ale mi chodzi o Pique a nie o Messiego :P
0
Chociaż Pique jest na okładce hiszpańskiej wersji Fify 12 więc pewnie dostał za free :D
0
Ciekawe czy kupili orginał czy grali na piracie :D
0
Dzisiaj wieczorem panowie i panie będziemy pełni radosci, bo Real dostanie lanie
zostana trzy punkty z całej tej przewagi bo Griezmann i spółka z San Sebastian użyje super magi
A Mourinho ze strachu i wstydu jakiego nie zaznał na świecie, popłacze się na Santiago Bernabeu gdzieś w toalecie
tyle panowie i panie, liga bedzie nasza :D
0
Motyl7
Ma się długi, trzeba działać a nie płakać