0

Zobaczycie zaraz padnie gol, mówie wam niedowiarki, zaraz tu wybuchnie radość ;)

0

Przemocules
"smacznego" dżojncika życze ;)

0

Ludzie ogarnijcie się. Najeżdżacie na zespół który tak kochacie tylko dlatego, że remisuje. Remis z tak dobrym klubem to nie wstyd. Wstydem jest wasz brak wiary w zespół. Wiem,że każdy chce aby barca znowu wygrała lige ale nie wygra jeżeli na każdym kroku, kiedy Barcelonie nie będzie szło bedziecie najeżdzac na nią. Troche więcej wiary. Zaraz strzeli Messi, Iniesta czy któryś wszyscy zaczną krzyczeć wiedziałem, że strzelą, widziałem. Uwierzcie w
zespół i nabierzcie pokory a wtedy żaden rpzeciwnik nie będzie nam straszny. pozdrawiam

0

dominikos
100% racji, dobrze gadasz nikt nie pamięta jak Barca w środku tabeli była teraz tylko nie wiadomo ile każdy by chciał goli. A prawda jest taka, ze w każdej chwili super forma może się skończyć i co wtedy ? Pokora, pokora i jeszcze raz pokora. Widać dlaczego kibice Barcelony mają taką opinie na innych stronach jaką mają.

0

Wielka szkoda, pech nas nie opuszcza ale to dobrze, że mamy tego pecha na początku sezonu niż mielibyśmy go mieć w decydującej jego fazie. No cóż, jedynym pocieszeniem jest to, że Thiago sobie pogra.

0

Mam nadzieje że Isaac dostanie przynajmniej 15 minut przy dobrym wyniku dla nas.

0

Rafalx160

Napisałbym ale wtedy przyszliby po mnie panowie w białych pelerynach ze pięknym kaftanem dla mnie ;D

0

Mecz będzie trudny ale licze na dobry wynik. BATE to nie Szachtar czy Rubin. Damy radę ;)

Pewnie mnie zaraz pojedziecie ale typuje 4:0 Thiago 12 min Messi 41 min Villa 55 min Messi 90+1 min.

0

Socio, socio ale chyba Realu ;)

0

Już wyjaśniam co do tego ma PZPN otóż:

Korupcja :-D

0

Oj Nelson, Nelson mylisz się.

MFPK po ostatnim spotkaniu z Polskim PZPN-em postanowił jednak zorganizować ten mecz ponieważ UEFA zagwarantowało ekipie z marsa 100 000 000 puszek ogórka kiszonego z Hiszpanii.

0

" Europejskie media donoszą, że UEFA po zakończeniu sezonu 2011/12 wyśle klub ze stolicy Katalonii na mistrzostwa galaktyki do kosmosu ponieważ Barca na ziemi nie ma sobie równych. Michell Platini stwierdził, że Blaugrana będzie miała cięzkie zadanie ponieważ zawodnicy ekipy z marsa mają cztery nogi. "

0

Ten sędzia to napewno spisek UEFA.

Weźmy jego nazwisko:

Grafe - te naziwsko czytane od tyłu to Efarg.

Co ciekawe Efarg zaczyna się na literke 'E'

Zdumiewające prawda ?

Barcelona napewnokupiła sędziego i pokona BATE napewno ponieważ sędzia im pomoże.

Nie ma co. BATE nie musi wychodzić na boisko bo już przegrało :-D

hehe xD

0

Tak, tak, tak !!! Wreszcie na Camp Nou będzie można usłyszeć coś więcej niż 100 tyś rozmawiających osób ;D

0

hahaha xD

nie ma to jak poprawienie humoru po ciężkim dniu ;)

0

Ogłoszenie zdobywcy złotej piłki to jutro ?

0

Ogłoszenie zdobywcy złotej piłki jest jutro ?

0

Panowie stres jak cholera ale jakoś się trzymam.Mam kupe nauki ale to olewam ponieważ w tym stanie i tak się niczego nie nauczę.

Visca el Barca niech wygra Barca ;)

0

Wbijajcie na chata bo tak mnie trzęsie, że muszę z kimś pogadać a niema z kim ;)

0

carlosss

Święte słowa. Amen !

0

W miare równe a poza tym statystyki nie odzwierciedlają gry danego piłkarza.

0

A może najpierw Ty podaj sensowne argumenty dlaczego niby Oezil jest lepszy bo z twojej wypowiedzi można wywnioskowac złotą myśl treści " bo tak" .

0

Zdjęcie rządzi ;)

Stawiam na 4:1 i nie śmiejcie się ze mnie bo tak będzie ;)

0

stary77 - troche szacunku bo jakby nie patrzeć to jednak przedni grajek.

0

Mam dobre przeczucie.Wygramy to ;)

Zawsze pare dni przed GD zaczynają mi się sny o tym własnie meczu.Dziś śniło mi się, że tuż przed 21 w poniedziałek rozwalił mi się komputer i nie mogłem meczu obejżeć.Więc przez telefon weszedlem na livescore.com i tam oglądałem mecz ;) I okazało się, że Barca wygrała go 5:1.W tamtym roku mi się śniło 2:1 i prawie się spełniło a więc wygramy to nie ma obawy ;)

Kto w poniedziałek Real pokona ? Katalońska Barcelona !

Czy krolewscy jakieś szanse maja ? Nie, już w Barcy o to zadbają !

Co się stanie gdy przegra Barcelona ? Nigdy nie przegra bo jest niezwyciężona !

0

Co wy z tym Robbenem? Co on takiego zrobił?

Snejder, Xavi, Messi bądź Iniesta i koniec.

0

Na dzisiaj na 18.30 wypadł mi niestety mecz ligowy i nie będę mógł oglądać Barcy.Czy ktoś byłby tak dobry i mógłby mi napisać sms-a jak padnie jakiś gol ze strzelcem bramki.Byłbym bardzo wdzieczny:

mój numer to 724129758 (Plus).

0

Mam nadzieję, że w okolicach godziny 21 ukaże się tu artykół o treści - Calderon odczarowane!

0

zdjęcie boskie ;)

0

Tak pierdzielicie wszyscy o tym szacunku a przy najbliższej okazji zjechalibyście real po całości.Ja realu nienawidze i nie mam do niego szacunku tak jak i wiekszość kibiców realu do Barcy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?