Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
To nie koniec problemów United. Mount wchodzi na boisko za Mainoo, co oznacza że grają już w dziewiątkę.
0
Bruno zwykły bandyta boiskowy
0
@FcPortoFan1999 United to łatwe punkty dla Porto. Mają okazję odbić sobie przegraną z tymi Norwegami.
0
United jest tak tragiczne, że zespół nieudaczników Tottenham będzie przy nich wyglądał jak Barcelona z 2010. Środkowy obrońca objeżdża pięciu typów i nikt mu nie przeszkadza.
1
Jeśli Real dziś wygra i zmniejszy naszą przewagę do jednego punkta, to po takiej różnicy klas na przestrzeni 8 meczów będzie to niesamowite splunięcie w twarz.
0
Real nas rozjedzie
0
Miałem się wstrzymywać z osądami do końca meczów, ale nie oglądam tego gówna! Wstyd, po prostu wstyd dla każdego kibica Barcelony.
2
Flick nam zniszczył mecz dzisiaj tym składem.
1
Jackson dzisiaj ograbił Palmera z 3 asyst przynajmniej. Drewniak jakich mało.
0
@AnsuLamine jeden z tych dwóch piłkarzy (wraz z Yamalem) o których się wręcz modlę codziennie przed snem, żeby się nie połamali i wykorzystali potencjał.
0
Palmer teraz zaliczyłby niewiarygodną asystę. Wyrasta nowa legenda Premier League.
1
@MesQueUnClub_87 Gwiezdne Wojny - Mroczne Widmo, Atak Klonów, Zemsta Sithów i Powrót Jedi.
2
@DonCarletto to akurat trzeba szanować, patrząc na to co robi takie Napoli.
0
Palmer idzie po Messiego z Leverkusen
1
Ale ten Sanchez jest żenujący. Chelsea ma 10 bramkarzy i najgorszego wystawiają na ligę.
0
@Gaucho nie zapominajmy, że przez parę pierwszych sezonów tej dominacji dysponował takimi piłkarzami jak Aguero, Kompany, czy David Silva.
3
@PatrykBarca "Przecież tym składem zdominować PL to jest najwyższy kunszt trenerski." to brzmi, jakby mieli obecny skład Chelsea, a nie najgłośniejsze nazwiska na świecie.
0
Szkoda, że City nie zapłaciło sędziemu za grę w środku pola, może wtedy by wygrywali.
3
@Danny Gaucho bez zmian, Lewy górą.
0
Raphinha dzisiaj pechowo.
1
Prowadzimy 1:0, ale jakoś nie mam tego stresu co za Xaviego, że nam wcisną w końcówce. Jest to poczucie, że mamy to spotkanie całkowicie w garści. To jest ta magia Flicka!
1
@macio_944 ale przecież najwięcej by się mówiło o tym, że dostali jedną kartkę za zniewagi wobec sędziego. Kto by pomyślał, że za to karają kartkami...
0
@kuz dobra zmiana. Nie ma co ryzykować kontuzji Fatiego lub Victora.
0
Ferran za Yamala i można grać.
107
@bartas97 to się szanuje.
11
Śmiesznie się ogląda mecz i wchodzi po chwili tutaj, żeby się dowiedzieć, że sędzia jest "śmieciem i psem" a Balde gra zły mecz. Jak na razie odgwizdał co było do odgwizdania (a to już wiele), trochę pobłażliwy z tym brakiem kartek, ale już nie przesadzajcie. Balde z kolei bardzo aktywny, wiele daje w ofensywie, zdarzą się gorsze decyzje, ale hejt na niego jest rozdmuchany strasznie. Słowem nie zesrajcie się niektórzy.
1
@Herato nie zapominajmy, że już w wieku około 32 lat stawał się cieniem samego siebie.
14
Przed nami rozkładają nogi, a z Realem zagrają mecz życia, klasyka.
0
Przy Lewym takich błędów się po prostu nie robi
1
@Pedri16Future no oczywiście, to oni go dogadali. Chyba nie sądzisz, że ci nasi nieudacznicy by załatwili taki deal?