1

Staram się nie ponieść optymizmowi na początku sezonu, no ale co mogę powiedzieć, nie idzie mi to za dobrze. Jeśli ten poziom pokażemy w Lidze Mistrzów, zwłaszcza z Bayernem i BvB to ja nie mam pytań.

0

@NeyJr11 w EAFC go kupiłem za jakieś 10 milionów. Powinno nam starczyć.

3

Popełniliśmy cholernie złą decyzję, że nie rozglądnęliśmy się za nowym bramkarzem. W tym czasie Mamardashvili uciekł nam do Liverpoolu i zostajemy z ręcznikiem na bramce. Wielce zasłużonym, godnym respektu, ale w tym wieku po prostu ręcznikiem.

0

@Kengo Raphinha, Lewy, Olmo, Ter Stegen - piłkarze świadczący o naszej sile w tym sezonie są wszyscy kupieni.

1

Weźcie już tego, pożal się Boże, "komentatora" wyrzućcie albo zabierzcie mu dostęp do mikrofonu. Będzie lamentował nad tym karnym i nam umniejszał do końca meczu.

0

@partymaker z Realem dostaniemy pewnie 0:3

0

Tragedia jak na razie to co my gramy.

0

Prawie wszystkie ligowe bramki dla City w tym sezonie strzelił jak na razie Haaland. Fani Suareza niedługo będą musieli przyznać niewygodną prawdę...

2

Haaland to jest machina... Kto wie, czy przed nim nie stoi najlepszy sezon.

1

@macio_944 spokojnie, oni często zaczynają mecze od straty gola. Jeszcze to wygrają

9

Eto'o... Messi, Messi przed pole karne... Czy to jest ta akcja? Taaak, to jest ta akcja! Tak, to jest Iniesta! Tak, to jest Barça! Tak, to jest ten cud!

0

Ale Niemcy i Holendrzy już zamulają. Może to przez tą kontuzję, bo mecz się fantastycznie zaczął.

0

@BorzyKrzys gdzie ten Kaczyński? Nie zadeptali go tam?

1

Van Dijk to jest już cień samego siebie. Popatrzcie jak zostawił Kimmicha... Normalnie jakbym Lengleta widział.

0

@pt9 momentami nienaturalny, ale przez większość czasu świetnie zagrał według mnie. Miał swoje wybitne momenty.

1

@Sulimo Dembele był o wiele gorszy, bo oprócz jawnego braku szacunku dla klubu, jego gra wręcz szkodziła Barcelonie. De Jong miał swój udział w ostatnim mistrzostwie Hiszpanii.

0

Faktycznie mocni ci Niemcy. Dzisiejszy skład oprócz Wirtza i Musialy mają dramatyczny.

2

@FCBparasiempre pamiętam jak musiał zastępować Vilanovę w półfinale z Bayernem, który sromotnie przegraliśmy. Nie poradził sobie co prawda, ale sytuacja zespołu była nie do pozazdroszczenia.

39

Koncertowo zmarnowaliśmy najlepszy skład w tamtej dekadzie. MSN zasługiwało na znacznie większe sukcesy, takiego trio napastników świat nie widział.

4

@Lola120 no to już znalazłaś lekarstwo.

0

@adamek20151 lata mijają, Cristiano nadal wielki.

0

Panowie przy mikrofonie zachwyceni Modriciem prawie jak komentatorzy Eleven zachwyceni Realem Madryt.

0

@kanver_ zdecydowanie. Gorzej niż z Austrią

0

Moder wejście marzenie

1

@D10SLEO najbardziej mnie w tym chyba bawi, że chciał koszulkę SONGA.

0

@Nazio_87 nawet jak się zrobi z niego jakiś wielki obrońca w City, już zawsze będzie mi się z tym kojarzył :) Dokładnie tak było z Boatengiem.

0

Wypaleni Chorwaci robią nas jak przedszkolaków. Dajcie mi już Ligę Mistrzów...

0

Ciężko mi stwierdzić, czy to Barcelona go zepsuła, czy on nigdy nie był specjalnie dobrym piłkarzem - w końcu United wcześniej też go zweryfikowało. Te dwa sezony temu od biedy możnaby go było zostawić na ławkę, gdyby na to pozwoliły finanse.

0

Czemu właściwie Probierz nie lubi Casha? Czy może kontuzjowany jest

1

@Rust_Cohle na pierwszy rzut oka myślałem, że za babę się przebrał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?