Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Staram się nie ponieść optymizmowi na początku sezonu, no ale co mogę powiedzieć, nie idzie mi to za dobrze. Jeśli ten poziom pokażemy w Lidze Mistrzów, zwłaszcza z Bayernem i BvB to ja nie mam pytań.
0
@NeyJr11 w EAFC go kupiłem za jakieś 10 milionów. Powinno nam starczyć.
3
Popełniliśmy cholernie złą decyzję, że nie rozglądnęliśmy się za nowym bramkarzem. W tym czasie Mamardashvili uciekł nam do Liverpoolu i zostajemy z ręcznikiem na bramce. Wielce zasłużonym, godnym respektu, ale w tym wieku po prostu ręcznikiem.
0
@Kengo Raphinha, Lewy, Olmo, Ter Stegen - piłkarze świadczący o naszej sile w tym sezonie są wszyscy kupieni.
1
Weźcie już tego, pożal się Boże, "komentatora" wyrzućcie albo zabierzcie mu dostęp do mikrofonu. Będzie lamentował nad tym karnym i nam umniejszał do końca meczu.
0
@partymaker z Realem dostaniemy pewnie 0:3
0
Tragedia jak na razie to co my gramy.
0
Prawie wszystkie ligowe bramki dla City w tym sezonie strzelił jak na razie Haaland. Fani Suareza niedługo będą musieli przyznać niewygodną prawdę...
2
Haaland to jest machina... Kto wie, czy przed nim nie stoi najlepszy sezon.
1
@macio_944 spokojnie, oni często zaczynają mecze od straty gola. Jeszcze to wygrają
9
Eto'o... Messi, Messi przed pole karne... Czy to jest ta akcja? Taaak, to jest ta akcja! Tak, to jest Iniesta! Tak, to jest Barça! Tak, to jest ten cud!
0
Ale Niemcy i Holendrzy już zamulają. Może to przez tą kontuzję, bo mecz się fantastycznie zaczął.
0
@BorzyKrzys gdzie ten Kaczyński? Nie zadeptali go tam?
1
Van Dijk to jest już cień samego siebie. Popatrzcie jak zostawił Kimmicha... Normalnie jakbym Lengleta widział.
0
@pt9 momentami nienaturalny, ale przez większość czasu świetnie zagrał według mnie. Miał swoje wybitne momenty.
1
@Sulimo Dembele był o wiele gorszy, bo oprócz jawnego braku szacunku dla klubu, jego gra wręcz szkodziła Barcelonie. De Jong miał swój udział w ostatnim mistrzostwie Hiszpanii.
0
Faktycznie mocni ci Niemcy. Dzisiejszy skład oprócz Wirtza i Musialy mają dramatyczny.
2
@FCBparasiempre pamiętam jak musiał zastępować Vilanovę w półfinale z Bayernem, który sromotnie przegraliśmy. Nie poradził sobie co prawda, ale sytuacja zespołu była nie do pozazdroszczenia.
39
Koncertowo zmarnowaliśmy najlepszy skład w tamtej dekadzie. MSN zasługiwało na znacznie większe sukcesy, takiego trio napastników świat nie widział.
4
@Lola120 no to już znalazłaś lekarstwo.
0
@adamek20151 lata mijają, Cristiano nadal wielki.
0
Panowie przy mikrofonie zachwyceni Modriciem prawie jak komentatorzy Eleven zachwyceni Realem Madryt.
0
@kanver_ zdecydowanie. Gorzej niż z Austrią
0
Moder wejście marzenie
1
@D10SLEO najbardziej mnie w tym chyba bawi, że chciał koszulkę SONGA.
0
@Nazio_87 nawet jak się zrobi z niego jakiś wielki obrońca w City, już zawsze będzie mi się z tym kojarzył :) Dokładnie tak było z Boatengiem.
0
Wypaleni Chorwaci robią nas jak przedszkolaków. Dajcie mi już Ligę Mistrzów...
0
Ciężko mi stwierdzić, czy to Barcelona go zepsuła, czy on nigdy nie był specjalnie dobrym piłkarzem - w końcu United wcześniej też go zweryfikowało. Te dwa sezony temu od biedy możnaby go było zostawić na ławkę, gdyby na to pozwoliły finanse.
0
Czemu właściwie Probierz nie lubi Casha? Czy może kontuzjowany jest
1
@Rust_Cohle na pierwszy rzut oka myślałem, że za babę się przebrał